Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomatokrauze GS
Autor Wiadomość
tomatokrauze
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-10-26, 18:26   Tomatokrauze GS

Ju? troszk? jestem na tym forum a jeszcze mojej misi nie zaprezentowa?em.
Jest to wersja przedliftingowa Ameryka?ska z 1992r. oto ona :
http://tomatokrauze.wrzuta.pl/obraz/dRlWMPqWMG/
http://tomatokrauze.wrzuta.pl/obraz/uYeeJxVXGy/ na tym zdj?ciu by? zbyt niski (czarny) i kiepsko si? prezentuj?cy zderzak kt?ry musia?em zmieni? :twisted:
http://tomatokrauze.wrzuta.pl/obraz/54OqmvvcM7/ chrze?nica mojej narzeczonej w naszej misi
Ostatnio zmieniony przez tomatokrauze 2008-10-26, 19:30, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
tomatokrauze
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-26, 19:50   CLIPPEREK

Jutro dodam zdj?cia zaraz po dzwonie kt?ry mia?em w lipcu (skrzy?owanie zapala si? zielone, a tu ni z t?d ni z ow?d TIR przy moim boku i boom!!! policja nie stwierdza winnego i kieruj? spraw? do S?DU GRODZKIEGO) i aktualne, kt?re jutro wykonam po cz??ciowym zrobieniu :) (nadal oczekiwanie na spraw? w s?dzie grodzkim)

[ Dodano: 2008-10-26, 22:28 ]




;( ;( ale ju? prawie zrobiony :twisted:
Ostatnio zmieniony przez tomatokrauze 2008-10-26, 19:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-10-26, 22:39   

Ciutke si? o Ciebie otar? :-D .... Nie pasuje mi te tylne skrzyd?o dla mnie w seryjnym najlepiej wygl?da... ale to tylko moje skromne zdanie :jezyk:
 
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-10-26, 22:39   

powiem tak.... jak te obrazki na bokach jeszcze przeboleje to poprostu ten do?o?ony spoiler tak razi mnie w oczy ?e szok. Sorry ?e to powiem ale jest poprostu KOSZMARNY!! :o
No ale s? gusta i gu?ciki, pono? o tym si? nie dyskutuje. Najwa?niejsze ?eby si? auto sprawowa?o i nie czy?ci?o kieszeni.
_________________

 
 
 
tomatokrauze
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-10-26, 23:19   SPOJLEREK :)

Z tym spojlerkiem je?d?? od momentu kupna , ale ju? te? zastanawiam si? nad jego zlikwidowaniem. Nie ukrywam ?e g??wnie dlatego, ?e ogranicza mi widoczno?? w lusterku ?rodkowym :twisted: .Mo?e jutro po pracy go zwal? i klapa b?dzie l?ejsza ;) Pozdrowionka
Ostatnio zmieniony przez tomatokrauze 2008-10-26, 23:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-10-27, 08:47   

taaa dobrze pamietam to auto z allegro pare miesiecy temu....na gazie..i ta lotka strasznie mi obrzydza jak patrze :P ogolnie nie jest zle..trzeba dopiescic jak kazde auto ktore sie kupi i bedzie git ;) pozdro :ok:
 
 
Dani
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-27, 09:13   

te grafike masz wmalowana czy naklejon??
 
 
tomatokrauze
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-27, 15:00   AEROGRAF

Ta grafika jest malowana. Gdyby by?a to naklejka bym tak nie je?dzi? (nie to ?e mi si? nie podoba ,ale nie uznaj? takich rozwi?za? jak naklejki ;) ) Lotka dzisiaj chyba zdejm?, mi ona te? troszk? przeszkadza gdy? ogranicza widoczno?? a pozatym jest... :jezyk: .
W autku ju? troszk? grzeba?em.Wymienia?em kompletne zawieszenie prz?d(wszystkie ko?c?wki tulejki ??czniki pr?cz amork?w), chamulce prz?d i ty?,a teraz jeszcze czeka mnie sprz?gie?ko i w p??niejszym terminie dwa przeguby, bo zaczynaj? troch? klekota? , ale to oczywi?cie od mojej spokojnej i oszcz?dnej jazdy CLIPPERKIEM ;) :twisted:
 
 
piotr 
zielenina


Pomógł: 3 razy
Wiek: -60
Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 70
Skąd: ZGIERZ
Wysłany: 2008-10-27, 18:48   

?ojezuuuuuuuuuu twardy ten tw?j eclips tir cie walno? a tu tylko szpachla spad?a . :twisted: :hahaha:
_________________
Wyprzedaż garażowa części do eclipse 1G ......tel 506 277 665.............Piotr.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13