Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Osłona
Autor Wiadomość
virus2999 
mniejsza zielenina


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 205
Skąd: XxXxXx
Wysłany: 2008-11-03, 21:40   Osłona

Witam, ostatnio dochodz? jakie? trzaski :) ty? ko?o os?ona trzpienia si? zagi??a i zdeformowa?a
od czego mog? wsadzi?/dopasowa?? bo co odegn? to z powrotem :) powraca, ewentualnie mo?e kto? ma takie co? wraz z odbojem

dodatkowo poszukuje os?ony silnika od spodu/asfaltu sk?ada si? z 2 cz??ci z tego co si? orientuje mo?e z jakiego? innego auta? my?l? ?e ma to wp?yw na nagrzewanie si? silnika/i szybsze sch?adzanie zw?aszcza zimnym wieczorem ;)
z g?ry dzi?ki ;)
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-05-25, 17:05, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
XXX 
KLUBOWICZ


Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 247
Skąd: w. Lubelskie
Wysłany: 2008-11-04, 12:51   

os?ony silnika :O.O: !!! czy os?on takich plastikowych podczepionych do zderzaka od samego do?u chroni?cych szczegunie alternator przed wod? i ogulnym brudem :>
 
 
 
virus2999 
mniejsza zielenina


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 205
Skąd: XxXxXx
Wysłany: 2008-11-04, 14:17   

o to to w?a?nie ;)
pozdrawiam
 
 
XXX 
KLUBOWICZ


Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 247
Skąd: w. Lubelskie
Wysłany: 2008-11-04, 22:40   

porozmawiaj z kolegami z Bia?egostoku oni maja tam sporo rozbitk?w a szczegulnie jeden typ co sprowadza ze stan?w rozbitki mo?e kto? z nich ma do niego nr. tel. albo zdob?dzie bo to ma?e miasto
 
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2008-11-04, 23:11   

XXX napisał/a:
bo to ma?e miasto


A nie zgadzam si?.... bo moje miasto to Bia?ystok i wyda?o na ?wiat zacnego obywatela Kononowicza, duma nasza :hahaha: :hahaha: :hahaha:

A kolo kt?ry sprowadza tak du?o eclips to ma firme Ankaja, poszukajcie sobie na necie :P

Ja tam nie je?d?? i mam swoje powody.
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
Ostatnio zmieniony przez hammer 2008-11-04, 23:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
virus2999 
mniejsza zielenina


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 205
Skąd: XxXxXx
Wysłany: 2008-11-04, 23:26   

a jakie powody ;) je?li mo?na wiedzie?? PS kto wie kto mo?e tanio skombinowa? napinacz hydrauliczny do 2.4 2001 MD308086 napinacz hydrauliczny
Pozdro :)
 
 
c3
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-05, 18:34   

hammer667 napisał/a:
XXX napisał/a:
bo to ma?e miasto


A nie zgadzam si?.... bo moje miasto to Bia?ystok i wyda?o na ?wiat zacnego obywatela Kononowicza, duma nasza :hahaha: :hahaha: :hahaha:

A kolo kt?ry sprowadza tak du?o eclips to ma firme Ankaja, poszukajcie sobie na necie :P

Ja tam nie je?d?? i mam swoje powody.

WITAM
ja tez mam swoje powody i do tych oszust?w nie jezd?e

co do napinacza to powinienem miec ,jak bys wys?a? mi fotke to bym sprawdzi?,napisz co ci jeszcze potrzeba
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2008-11-05, 20:59   

c3, :ok: no i wszystko jasne... puki bud? rz?dzi? stary to bylo ok... nasta?y czasy m?odego bodaj?e Tomka albo Kamila i zacz??y si? wa?ki, zap?a? za co? z g?ry a na pewno poczekasz z p?? roku :) i nie tylko takie rzeczy, nie ma tam nikogo kto by si? cho? zna? na blacharce czy mechanice, 100% aut to dzwony, kasa za cz??ci zawy?ana i og?lnie zanim nie zap?acisz to jeste? szanowany a p??niej poca?uj nas w dup?.... ca?a Ankaja

M?j przyk?ad: p??o? nap?dowa mia?? by? lux a okaza?a si? skrzywiona co dawa?o wibracje przy je?dzie powy?ej 100/h , nawet o zwrocie mowy nie by?o, moja wina i tyle ... ca?a Ankaja
Dalej .... za sk?rzane siedzenia zap?aci?em w marcu i mia?y by? po miesi?cu a wyd?bi?em od nich w pa?dzierniku po setce telefon?w... ca?a Ankaja :)

Ankaja - Auta po dzwonach cz??ci po ostrych kasacjach, kupujcie kupujcie i p??niej ?a?ujcie.

:lol2:
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
virus2999 
mniejsza zielenina


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 205
Skąd: XxXxXx
Wysłany: 2008-11-05, 21:03   

hammer667 napisał/a:
c3

Ankaja - Auta po dzwonach cz??ci po ostrych kasacjach, kupujcie kupujcie i p??niej ?a?ujcie.

:lol2:



:D :D:D napisa?em do nich maila, odpisali podaj?c nr telefonu, ci??ko by?o im odpisa? mamy nie mamy cz??ci...
 
 
D2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-05, 23:22   

ja kiedy? do nich pisalem, dzwonilem i w ogole zero odzewu...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13