Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Ecli 1G GS by Gierap.
Autor Wiadomość
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-10, 18:42   Ecli 1G GS by Gierap.

Nie bardzo jest co prezentowa?, ale my?l? ?e im wi?cej tu pokazane tym ?atwiej porady uzyska? w jakichkolwiek modach.

Mitsubishi Eclipse GS rok produkcji 1993.
Kolor czarny jak wida? na zdj?ciach.
Bez ?adnych mod?w (no mo?e brak przedniej dok?adki zderzaka :| i kompletnie pomylone przyciemnienie tylnych szyb )
Kupiony prze zemnie w czerwcu 2008r.
Samoch?d sprowadzony ze Szwajcarii w 2007.
Wyposa?enie standard dla GS,ale wszystko sprawne,do tego szyberdach szklany ori, a wiem ?e nie ka?dy GS go ma.
Felgi oryginalne z oponami o szeroko?ci 205 na lato i 185 na zim? .
Przebieg w momencie kupna wynosi? 208ty? kilometr?w, obecnie prawie 215ty?.
Nie jest idealny i jest co sobie poprawi?, s?u?y mi do normalnego poruszania si? bez ?cigania si? itp. rzeczy, bo do tego GS si? nie nadaje, za to lubi? go jako dupowozik kt?ry nadal przyci?ga wzrok przechodni?w i innych kierowc?w.
Z rzeczy kt?rych brakowa?o, a uzupe?ni?em to tyln? p??k?, powywala?em jakie? niebieskie diody i tym podobne idiotyzmy.
Po kupnie wymieniony olej na Valvo VR1, p?yn hamulcowy, klocki z ty?u.
Plany jakie? s?, ale wszystko zale?y od funduszy, na pewno nie zewn?trzne b?yskotki, bo podoba mi si? wygl?d jaki jest, mo?e jakie? felgi + bia?e kierunki.
Kilka fotek, nie profesjonalne, ale w miar? pokazuj? jak Eclipse moje wygl?da:



 
 
Allais
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-10, 19:36   

Haha b?d? pierwszy :jezyk:
Pi?kny 1g - a? si? b?yszczy :ok: Niekt?rzy by powiedzieli "czysty", ale ja wole s?owo "zadbany" ;) Do tego w czarnym kolorze czym (wg mnie) dodatkowo zyskuje :>
Utrzymanie go w obecnym stanie samo w sobie b?dzie pewnego rodzaju zadaniem :amen: tak trzyma? :)
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-11-10, 19:41   

Gierap, pi?kny czarnuch ,dbaj o niego :ok: I p?ki co odklej to badziewne przyciemnienie i odklej ten znaczek mitsu ze s?upka :D Bia?e kierunki na prz?d ,dokladka do przedniego zderzaka i lampy od wersji USA na ty? a b?dzie tak :serduszka: No i jaki? felunek :ok:
 
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-11-10, 21:54   

jak dla mnie bomba :ok: tak jak mowil kolega wyzej znaczek mitsu out! szyby oklejone tez out i ok ... lakierek masz swietny i podoba mi sie to ze masz szyber :dance: tez bym czasem chcial miec ;-) :D powodzenia tam i pozdro
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2008-11-11, 10:18   

Gierap, Na wstepie gratuluje zdroworozsadkowego podejscia do GS’a :ok:
Jest jedna rzecz ktora razi po oczach, a ktora mozesz bardzo malym kosztem poprawic – przednia blenda jest bardzo zzulknieta – widac to zwlaszcza w porownaniu do bialych postojowek. Chyba w temacie o przednich lampach do 1G koledzy opisywali polerke tej blendy. Pamietam ze efekt byl zdumiewajacy – po polerce i lakierowaniu wygladaly na zdjeciach jak nowe. Pare godzin poracy dla ciebie - niezbedny facelifting dla Miska, za wszystko inne zaplacisz Mastercard ;)
 
 
bizonv8 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 153
Skąd: Lubin
Wysłany: 2008-11-13, 21:24   

Elo!
?adnego masz kliperka i taki czysty :serduszka: naprawd? ?adnie si? prezentuje.
A je?li chasa o diody.... :lol2:
....z nud?w sam sobie za?o?y?em w postojach po 19 zielonych diod w ka?dym :badcrack:
to taki bajer na postoju :jezyk: chcia?em pod nie podpi?? centralny ?eby mrugn??y przy otwieraniu i zamykaniu z pilota ale nie mia?em ju? natchnienia, mo?e kiedy? najdzie :jezyk:
Niech tw?j kliperek zawsze b?dzie taki czysty (zadbany) :) Pozdro.
_________________
Mitsubishi Eclipse 1G GS 7-bolt
Subaru Impreza WRX My02
Subaru Forester S-Turbo My98
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-14, 13:32   

Dzi?ki za opinie :ok:


EDIT:
Dawno nic nie pisa?em, troch? si? poprawi?o w mi?ku, po pierwsze i przede wszystkim ogarni?ta ruda, nadkola i progi :ok: do tego z powodu zmatowienia od s?o?ca polakierowana zosta?a maska, daszki od lamp i dach w ko?cu mi?o popatrze? na Eclipse bez purchli i wyp?owia?ej maski :dance: :dance:
Ostatnio zmieniony przez Gierap 2009-11-19, 14:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13