Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Obrysówki jako postojówki, kierunki w światłach.
Autor Wiadomość
elinwar 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 912
Skąd: D?bica
Wysłany: 2007-08-28, 23:29   Obrysówki jako postojówki, kierunki w światłach.

Witam,
interesuje mnie czy istnieje mo?liwo?? przepi?cia ?wiate? w ten spos?b, aby kierunki znajdowa?y si? w ?wiat?ach a ?wiat?a postojowe przepi?? na obrys?wki ? Przypominam jest to wersja USA a tutaj zar?wno postoj?wki jak i kierunki znajduj? si? w tej samej (chyba) ?ar?wce. W obrys?wkach osobi?cie mam kierunki, jednak z tym to r??nie bywa (zale?y od w?a?ciciela). Wi?c czy da si? oddzieli? z kierunku ten nieszczesny pomara?czowy post?j i w??czy? go w obrys?wke? Je?li tak to czy trzeba do tego u?y? porz?dniejszych ?rodk?w (elektryka) czy idzie do zrobi? na w?asn? r?ke?

Ps. Mam nadzieje, ?e rozumiecie o co chodzi :) .
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-04-19, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-29, 00:06   

jutro porobie forki jak to u mnie jest... ja mam hybryde... mam i kierunki w obrysach i lampach i postoje w obrysach i lampach ale ma "switch" ktory wylacza postoje w lampie i obrysie wtedy dzialaja tylko jako kierunki a za postoj robi angel eye... zamotka co nie :D
 
 
elinwar 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 912
Skąd: D?bica
Wysłany: 2007-08-29, 09:17   

A czy sprawa (w moim przypadku) bedzie si? ogranicza? do przepi?cia kabla? czy trzeba by by?o co? jeszcze zmienia? ?
_________________
Było: Talipse; 1998 r, BMW 850i; 1993 r
Jest: Citroen C6 2006 r
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-29, 12:01   

wystarczy troche w kabelkach namieszac :P i to nie jest wcale takie trudne :)
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-29, 12:35   

ja tak samo mam jak goldi trochce w kablach namieszasz i bedzie spoko ja spalilem 2 bezpieczniki przy tej zabawie
 
 
elinwar 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 912
Skąd: D?bica
Wysłany: 2007-08-29, 16:39   

A czy m?g?by kto? pi razy drzwi powiedzie? jak to zrobi?? B?d? musia? ci?? kable ? czy tylko wyci?gn?? ?ar?wki i zmieni? je (razem z kablami) miejscami?
_________________
Było: Talipse; 1998 r, BMW 850i; 1993 r
Jest: Citroen C6 2006 r
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-29, 16:51   

powiem Ci elinwar ze pomaranczowy posoj swietnie sie prezentuje z bardzo jasnym swiatlem, najlepiej z xenonem

da rady to wypiac, zarowka w lamie jest dwuwlokienna... jak wyjmiesz lampe to zobaczysz.... wiec najlepiej nie ciac kabli a je po prostu przepiac... ale ciac jest najrpsociej.... wszystko jest do zrobienia ;)
 
 
elinwar 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 912
Skąd: D?bica
Wysłany: 2007-08-29, 19:20   

Moim cele jest zrobienie postoj?w w kierunkach i wsadzi? tam bia?a ?ar?wke i niech si? swieca zawsze, a w zwyk?ej lampie ?eby zosta? kierunek pozycyne oraz d?ugie. Podobno postoj?wki mo?na mie? w obrys?wkach, bo wida? je z przodu samochodu. Co prawda postoj?wka w takim wypadku b?dzie ?wieci? mi mocniej gdy wrzuce kierunek ale to ju? nie problem.
Zawsze chcia?em mie? obrys?wki ?wiec?ce na bia?o i ca?y czas :) .
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-30, 01:06   

http://www.eclipse.net.pl...php?p=3409#3409 lookaj w moj temat :> dodalem fotki i filmiki :> zobacz jaka mam hybryde :P
 
 
elinwar 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 912
Skąd: D?bica
Wysłany: 2007-08-30, 08:00   

Z tymi obrys?wkami to masz super zrobione Goldi :) . Bajerancko to wygl?da.
_________________
Było: Talipse; 1998 r, BMW 850i; 1993 r
Jest: Citroen C6 2006 r
 
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-30, 12:42   

nie to ja tak niemam jak ty to wszystko tam podlaczyles chyba lubisz bawic sie w elektryma bo w tylnich swiatlach stopu tez masz tam namieszane kierunki wsteczny przeciwmgielne hoho ile km kabli musiales ciagnoc przez kliera i jaka jest teraz jego waga :jezyk:

jednym slowem efekt spoko
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-30, 12:52   

a mam niezla zamotke :D duzo kabli tam nie ma ;) wsyzstko jest zrobone z glowa :> zeby tam nie bylo namieszane za bardzo ;) a w obrysach jest tak ze:

zaczely mi zalewac woda... bo sa nieszczelne... i to wszystkie ... wiec je rozklepilem a tam mi caly chrom ta woda wymyl... wiec pomawalem chromem w sprayu wstawielm 2 dodatkwe zarowki chromowane by ich nie bylo widac :P podpialem to jako kierunke wszystko uszczelnilem itd :) troche zabawy ale jakiej przyjemnej :)

co do tylnych lamp to nie podpialem ejszcze kierunkowskazu ktory znajduje sie w lampie wstecznej:> poki co mam tylko czerwone :P a we wtecznym mam poki co przeciwmgielnne i cofania... a zarowki kirunkow juz tam siedza i czekaja na swoj czas:P tzn moj wolny :P ... ps jeszcze was nie raz zaskocze ;) to nie koniec "hybrydowych" rozwiazan w moim klipsie:)
 
 
elinwar 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 912
Skąd: D?bica
Wysłany: 2007-08-30, 15:11   

Mam pytanie... w jakis spos?b wyci?gn?? kable od kierunk?w z lamp ?
Oto zdj?cie (wtyczki)... jak by mi m?g? kto? zaznaczy? za co ci?gn?c :) ....


Nie chce powyrywa? tych kabli.
_________________
Było: Talipse; 1998 r, BMW 850i; 1993 r
Jest: Citroen C6 2006 r
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-30, 15:15   

trzeba podwazyc taki plasticzek od sroda wtyczki... kurde ciezko to opisac... jakbys byl w krk to bym sie z Toba ustawil i poazal co i jak z ta wtyczka i kablami ;)
 
 
elinwar 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 912
Skąd: D?bica
Wysłany: 2007-09-01, 15:23   

Uda?o mi si? ju? wszystko zrobi?. Zrobi?em przeciwmgielne, i te postj?wki w obrys?wkach, kierunki s? ok. Z przodu wszystko super eXtra ale teraz najlepsze!!!!

Z ty?u jeden kierunek tak jak by si? sam przeprogramowa? i ?wieci jak postoj?wka :( . Nawet gdy w?anczam ten migacz nic sie niedzieje... on ca?y czas ?wieci jak postoj?wka. Z ty?u nic nie kombinowa?em. Dodam jeszcze tylko, ?e podaczas wrzucania kierunku (na t? felern? strone) migacz z przodu miga oko?o 2x szybciej, tak samo jest z dioda w desce rozdzielczej oraz z sygna?em dzwiekowym a z ty?u - ju? m?wi?em. Co si? mog?o sta? ? Przecie? z ty?u nawet nic nie rusza?em. Zrestartowa?em kompa i dalej nic. Ma kto? pomys? ?
_________________
Było: Talipse; 1998 r, BMW 850i; 1993 r
Jest: Citroen C6 2006 r
 
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-01, 16:47   

wyglada na to ze masz gdzis zwarcie albo cos zle podlaczyles i teraz jak wlaczasz kierunek wykrywa tobie tylko przedni kierunek a tylniego nie i szybicej ci mryga kierunkowskaz bo zasilanie idzie tylko na przod.
 
 
S?awekG 
mniejsza zielenina



Pomógł: 12 razy
Wiek: -42
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 173
Skąd: Budzy?
Wysłany: 2007-09-01, 18:34   

Tak zazwyczaj ko?cz? si? "zabawy" z kabelkami przez osoby nie maj?ce o tym poj?cia. Nauka niestety kosztuje :) . Najlepsze rozwi?zanie - wr?c do oryginalnej konfiguracji po??cze?.
_________________
GS 1992 2,0
 
 
elinwar 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 912
Skąd: D?bica
Wysłany: 2007-09-01, 19:08   

hehe dzieki S?awekG

RaLpH 21 a rpzynajmniej po kt?rej stronie auta szuka? tego spi?cia? Czy w tyle czy w przodzie ? Podkre?lam w tyle nic nie kombinowa?em.
 
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-01, 19:37   

powiedz dla mnie czy po obu stronach masz ten problem czy tylko po jednej i podaj dla mnie na pm numer tel to zadzwone i wytlumacze tobie tobie gdzie szukac
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-01, 22:27   

ciekaw jestem jak to spiales z przodu :> to naturlane ze Ci bedzie mrugac szybciej jesli odlaczyla CI sie jedna zarowka z ukladu kieurnkowskazow..

wydaje mi sie ze w obrysach mzoesz miec zarowki diodowe :> ? tak? przez co rpzewales obwod d tylnych kierunkow a jest on polaczony razem... ewentualnie mam jeszcze kilka pomyslow ale to musialbym na zywca :> albo z zywcem :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13