Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
tempomat
Autor Wiadomość
Wozny 
KLUBOWICZ

Pomógł: 33 razy
Wiek: 42
Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 443
Skąd: okolice Krakowa
  Wysłany: 2009-01-21, 14:20   tempomat

Witam. Od jaki? 4 miesi?cy mam 2 gen 420a. Jak go kupi?em to tempomat (cruise) ju? nie dzia?a? ale z czasem zaczyna mnie to dra?ni? i postanowi?em sie jako? do tego zabra?. Jest tak: jak za??cze tempomat to dioda na przycisku ?wieci ale na desce nic sie nie pojawia (?adna kontrolka) linka do gazu jest po??czona z tempomatem. Z tego co wyczyta?em w instrukcji obs?ugi tempomat za?ancza sie od 40km/h. Ja prubowa?em go uruchomi? zar?wno przy 40km/h jak i przy 150km/h i nic. co moge sprawdzi? zanim pojade do jakiego? mechanika lub elektryka? s? tam jakie? bezpieczniki lub przeka?niki? Prosze o pomoc. mo?e kto? ju? sie z tym bawi?????
 
 
 
octane
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-21, 15:21   

Jest komp steruj?cy, czujniki przy peda?ach i przeka?niki, musisz sprawdzic wszystko.
 
 
Wozny 
KLUBOWICZ

Pomógł: 33 razy
Wiek: 42
Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 443
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2009-01-21, 17:51   

A mo?esz mi napisa? gdzie dok?adnie tego szuka?? Jak by? sie za to bra? to od czego by? zaczyna??
Dodam jeszcze ?e poprzedni w?a?ciciel m?wi? ze czasem uda?o sie za??czy? ale on tego nie u?ywa? to mu nie przeszkadza?o ?e nie dzia?a. Niewiem na ile faktycznie tak by?o a na ile ?ciemnia? przy sprzeda?y.
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-21, 18:02   

komp pod maska jest... kolo pcm
 
 
Wozny 
KLUBOWICZ

Pomógł: 33 razy
Wiek: 42
Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 443
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2009-01-21, 18:18   

super ale czy kto? mo?e napisa? co sprawdzi?? bo mnie jedyne co przychodzi do g?owy to prze?ledzi? kabelki i sprawdzi? czy jest napi?cie. A prosi?bym Was o dok?adniejsze info je?li kto? wie. Dzi?ki Goldi ?e chcesz pomuc ale nie wiem co to pcm wi?c je?li mo?esz to napisz dok?adniej i bardziej ?opatologicznie gdzie tego szuka?. poprostu chce sprawdzi? styki po??czenia kabelki to co ka?dy mo?e jak to nic nie da to odstawie do jakiego? mecheca ale chcia?bym do tego doj?? przy Waszej pomocy a nie przy pomocy mechanik?w. Z g?ry dzi?ki.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13