Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Szakal
2009-01-27, 18:47
Skoki napi?cia ?
Autor Wiadomość
HeLLoOmOtO
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-01-27, 18:02   Skoki napi?cia ?

S?uchajcie misio-maniaki mam podpi?ty wzmacniacz pod tube basow?. Do wzmacniacza nie s? podpi?te ?adne g?o?niki tylko woofer. I teraz ca?y ambaras, na postoju wszystko jest ok, sprz?cik gra jak przecinak :badcrack: , ale niestety po zapaleniu ?wite? i ruszeniu z miejsca zaczyna si? raz w??cza? a raz wy??cza? ( wzmacniacz ) Przewody oczywi?cie dok?adnie sprawdzi?em, stan wzmaka r?wnie? sprz?t napewno w 100 % OK. Co mo?e by? przyczyn? ? Mo?e brakuje pr?du ? Prosze o jakie? wskaz?wki bo troszke mnie ten problem irytuje.
Z g?ry dzi?kuje :amen:
Ostatnio zmieniony przez HeLLoOmOtO 2009-01-27, 18:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2009-01-27, 18:48   

Przenios?em do odpowiedniego dzia?u.

Co do samego tematu to na moje oko wydaje mi si?,?e potrzebujesz grubszych przewod?w zasilaj?cych wzmacniacz ;)
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-27, 19:54   

i grubsza masa
 
 
HeLLoOmOtO
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-28, 15:51   

Z g?ry sorka, za z?e umieszczenie tematu :kwiatek:

Wi?c co do kabli- aaaaaa s? grube jak palce :P Chyba trzeba szuka? przyczyny w innym miejscu :badcrack:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-28, 17:02   

a masa skad? z karoserii?
 
 
HeLLoOmOtO
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-28, 19:01   

Masa leci od anteny :)
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-28, 19:08   

po pierwsze... popraw mase od aku do karoserii... po drugie jakiej mocy masz ten wzmacniacz (rms)?.. jaki jest przekroj kabla? dla niektorych grube jak palec to 6mm a dla innych to 50... zalezy jakie kto ma palce...
 
 
e! 
KLUBOWICZ

Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 299
Skąd: KNT
Wysłany: 2009-01-28, 23:04   

ja obstawiam na slabe ladowanie aku :P

[ Dodano: 2009-01-28, 23:22 ]
looknij na alternator.. napiecie paska, polaczenia aku -> alternator

[ Dodano: 2009-01-28, 23:25 ]
HeLLoOmOtO napisał/a:
Masa leci od anteny :)


czyli, ?e jak?
ale tu nie powinno byc problemu :ok:
 
 
 
HeLLoOmOtO
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-29, 10:12   

[quote="e!"]ja obstawiam na slabe ladowanie aku :P

[ Dodano: 2009-01-28, 23:22 ]
looknij na alternator.. napiecie paska, polaczenia aku -> alternator [quote="e!"]

Chyba w?a?nie co? w tym jest bo ostatnio zauwa?y?em, ?e piszczy mi pasek na alternatorze . . . . . . no i to dziwne przygasanie pod?wietlenia w aucie po w??czeniu tuby pff .... co? czuje ?e czeka mnie sporo pracy z miernikiem :glupawka:
Ostatnio zmieniony przez HeLLoOmOtO 2009-01-29, 10:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
e! 
KLUBOWICZ

Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 299
Skąd: KNT
Wysłany: 2009-01-29, 17:32   

pozniej sie pochwal co to bylo :P jak sie z tym uporasz :jezyk:
 
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2009-01-29, 18:21   

[quote="HeLLoOmOtO"]looknij na alternator.. napiecie paska, polaczenia aku -> alternator
e! napisał/a:

jak by by?o s?abe ?adowanie aku to ono by by?o s?abe a nie ,wyst?powa?yby spadki napiecia,przecie? wcale nie musi byc silnik odpalony ?e muza gra?a bez zak??ce? wystarczy dobre ako
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
e! 
KLUBOWICZ

Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 299
Skąd: KNT
Wysłany: 2009-01-29, 18:32   Re: Skoki napi?cia ?

HeLLoOmOtO napisał/a:
na postoju wszystko jest ok


nic innego nie pobiera pradu.. tylko wzmacniacz i radio.. wiec pewnie jest go pod dostatkiem (czyli aku dobrze trzymie prad)


HeLLoOmOtO napisał/a:
ale niestety po zapaleniu ?wite? i ruszeniu z miejsca zaczyna si? raz w??cza? a raz wy??cza? ( wzmacniacz )


ja mam to samo.. ale u mnie wina stoi po stronie aku gdyz mam go wyladowanego (czas na zmiene :D ) i mi nawet na postoju nie gra.. wlacza sie i wylancza :wtf: a gdy troche podladuje aku prostownikiem to sprzecik smiga :jezyk:


tak ze wiec... posprawdzaj tam w okolicach alternatora, naciag paska i polaczenie kabli z aku :jezyk:

ps. wiadomo moge sie mylic :badcrack:
 
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-08, 07:07   

Wiesz jak na postoju Ci gra dobrze a na wlaczonym silniku sie wylacza to ja bym obstawial ze masz cos z kablem remote, gdzies jest moze zwarcie i pojawia sie na nim sygnal i znika co wylacza wzmaka. Bo jak wzmacniacz ma za maly prad i spada napeicie to pierdzi nawet przy cichym sluchaniu. Mierzyles napiecie na wzmacniaczu gdzy idzie tylko z aku?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14