Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z czujnikiem spalania stukowego
Autor Wiadomość
kam1703
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-15, 23:09   Problem z czujnikiem spalania stukowego

Witam,
Spali? si? mi si? komputer w 4g63, niestety nie da?o si? go naprawi? i musia?em kupi? inny. Auto jest 1990 r. a nowy komputer z 1993r. Czyta?em ?e auto nie b?dzie dzia?a?o prawid?owo bo po 1991 r. w eclipsach zmieniono troch? elektryk?. Dziwne, ale auto zapala ?adnie i nawet je?dzi :) Martwi? mnie tylko b??dy, 31,41. Wtryski to normalka bo je?d?? na gazie. Ale czujnik spalania stukowego? Ja go szuka?em ale chyba go niema w moim silniku. W manualu pisz? ?e wyst?puje tylko w silnikach turbo, no i pytanie, czy w zwyk?ym GS jest czujnik spalania? Jak tak to gdzie bo ogl?da?em silnik chyb a ze trzy godziny i nie znalaz?em.
Na tym koputerze nie dzia?a te? prawid?owo obrotomierz jak dodaje gazu to wskaz?wka spada na zero a jak puszcze gaz to si? podnosi. Domy?lam si? ?e pewnie inny power tranzistor by? w 1990r. Pisz? bo auto przy dodaniu gwa?townie gazu lekko si? przydzusza na chwil? i spaliny ?mierdz? tak jakby palonym plastykiem. A mo?e kto? ma takiego kompa to ch?tnie si? zamieni?. U... du?o pyta?. B?d? wdzi?czny za odp. Pozdrawiam
 
 
catx
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-15, 23:34   

Przyslij ten "spalony" ECU.
 
 
Alcik 
KLUBOWICZ

Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 52
Skąd: Ełk
Wysłany: 2009-02-15, 23:42   

czujnik spalania stukowego jest dok?adni w po?owie silnika pod kolektorem ss?cym wtyczka na 2 piny
_________________
Odważni nie żyją wiecznie, ... Ostrożni nie żyją wcale
 
 
 
kam1703
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-15, 23:49   

Niestety, kompa wys?a?em do Bartka do Warszawy. Jest w nim dziura oko?o 1 cm w okolicy diody (tej duzej) i do oko?a wida? ?lady podtopionych od temperatury element?w. Raczej nie do zrobienia, ale jak uda mi si? go odzyska? to ch?tnie wy?l?.

[ Dodano: 2009-02-15, 23:55 ]
Jutro go poszukam, i napisz? co tam wymaca?em
 
 
catx
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 00:13   

W jaki spos?b Ci sie spali?? Zwarcie w instalacji?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12