Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Uklad chlodzenia
Autor Wiadomość
Dario70
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-15, 21:15   Uklad chlodzenia

Witam.mam pytanie,jakis tydzien temu jechalem jakies 15 km i po zatrzymaniu sie zauwaxzylem dym spod maski,otworzylem maske i okazalo sie ,ze to jest para wodna ,ulatniala sie z jakiegos miejsac po lwej stronie silnika,blizej szyby przedniej,teraz nic sie nie dzieje,ale po zatrzymaniu czuc jakby goraca gume,wskaznik temperatury jest w normi i wskazuje ponizej polowy zegara, moze pomocne bedzie to,ze gdy wlaczalem ogrzewanie to silnik slabo grzal.Plyn chlodzacy jest w porzadku,tylko jak sie odkreci korek chlodnicy to widac taka galaretke,czy pomoze przedmuchanie calego sysytemu chlodzenia,czy mogl sie zrobic zator w ktoryms z wezy?Didam ,ze ta para wylataywala tylko raz ,pozniej tylko czuc taki dziwny zapach.Dzieki

[ Dodano: 2009-03-15, 13:17 ]
Sorka nie silnik slabo grzal,a z wylotow powietrza dmuchalo "letnie" powietrze,dopiero po jakim dlugim czasie bylo w miare cieple,a trwalo to wedlug mnie za dlugo.Dzieki i Pozdrawiam,aha dodam ,ze jest to 2001 V6 3L GT
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2009-03-15, 21:38   

Uszczelka pod g?owic?? Bo nic innego mi na my?l nie przychodzi.
 
 
 
Dario70
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-15, 22:03   

Nie wiem,ale dlaczego zdarzylo sie to tylko raz?
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-16, 07:13   

Sprawdz uklad i upewnij sie ze uklad chlodzenia nie ma w sobie zmieszanego oleju. Sprawdz tez cisnienie ukladu czy nie wygotowywyje ci wody. Sprawdz termostat (miales odpowiednia ilosc plynu?).

A jak chodzi ci klima? Bo jak mi sie splila to tez bym mi poszedl (co prawda nie para wodna - i tez tylko raz).
 
 
Dario70
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-17, 20:01   

Klima chodzi dobrez plyn jest w normie,moze trzeba przedmuchac caly uklad ?I skad ta galaretka?Stary plyn?
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-18, 11:55   

Wszystko na to wskazuje. Jak "G" bylo zalane to po czasie mogla zrobic sie galaretka :>
 
 
Dario70
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-19, 02:35   

eee,jak sie zaleje G to poZniej sie robi woda z plynu he he :ksiadz:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13