Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
POMOCY REANIMACJA MOJEGO ECLIPSA GST
Autor Wiadomość
Mike 
KLUBOWICZ
Michal

Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 307
Skąd: Krakow
Wysłany: 2007-10-03, 21:04   POMOCY REANIMACJA MOJEGO ECLIPSA GST

Niestety z przykroscia musze wszystkich zawiadomic ze moj misiek umarl. Po 2 miesiacach uzytkowani okazalo sie ze ktos dotarl mojego miska na amen :ksiadz: wszystko zaczelo sie od malego spotu z chlopakami z krakowa ,glowna uwage na tyrkot jaki wydawal moj eclips zwrocil Goldi i Orbital ,mialo byc lozysko oporowe a okazalo sie ze zmielone zostaly 2 panewki i wal korbowy a podrodze uszkodzenia doznal blok silnika .....apeluje do wszystkich klubowiczow POMOCY moj misiek umiera ,czy go reanimowac ???,co za fatalny pech ,ktos go niezle katowal,z zalem i lza w oku Michal :ksiadz: :ksiadz: :ksiadz:
_________________
Michal
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2007-10-03, 21:10   

Je?eli zniszczenia s? naprawde du?e i blok silnika dosta? ostro po dupie to w tym przypadku szuka?bym nowego silniczka w dobrym stanie. Ale mog? si? myli? wi?c niech si? wypowiedz? spece ,ale my?le ,?e us?yszysz to samo. :|
 
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2007-10-03, 21:35   

jak panewki obr?ci?y to trzeba b?dzie tulejowa? ?o?e
a to kiepska sprawa


pewnie go?ciowi spad?o ci? oleju i sie przytar? :|
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
Brian 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2011
Wysłany: 2007-10-03, 22:07   

nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :P kuj silnik wieksze turbo i dobrej zabawy :D
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-03, 22:50   

Brian napisał/a:
nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :P kuj silnik wieksze turbo i dobrej zabawy :D
popieram :D napisz mi na pm co jest dokladnie do zrobienia... zapytam w projeckie co by chlopaki tam zdzialai :) popieram rowniez briana... jedno przy drugim ;) zbieraj kase ;)
 
 
Brian 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2011
Wysłany: 2007-10-03, 23:12   

chlopaki z projectu musza rozebrac silnik i zobaczyc czy cos sie z niego jeszcze da zrobic bo tak z opowiadan to wiesz Goldi :D Tak czy inaczej Mike nie lam sie :D przelam sie (na tuning :D :D ) za duzo reklam :jezyk:
 
 
Sebter 
zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 88
Skąd: Olecko
Wysłany: 2007-10-03, 23:55   

u mnie sta?o sie to samo ... tyle ze chyhba mniej ... jedna panewka z wa?ka wyr?wnowa?aj?cego spierdoli?a do misko olejowej ... silknik chodzi, odpala, oleju nie bierze, nic z nim nie jest a terkocze ... i stoii i odpoczywa -.- tyle ze u mnie 2.0 GS ... ale i tak nie wiem co robic ... szkoda ...



Pozatym pisa?em juz dawno o tym na forum ale nikt za bardzo pom?c nie poteafi ... (chyba) albo mu sie nie chche ...



d?? ...


silnik jak marzenie ... nigdy nie wzi?? mi ani grama oleju po wymiania rozrz?du, po?owy zawor?w (czyt. 8) uszczelniacze zawor?w ... itp. itd ... spr?zanie malina ... a tu taki zonk ... porazka z za?amk? ...


pozdrawiam i nie zycze tego samego ...
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-04, 00:17   

Brian napisał/a:
chlopaki z projectu musza rozebrac silnik i zobaczyc czy cos sie z niego jeszcze da zrobic bo tak z opowiadan to wiesz Goldi
zdaje sobie z tego sprawe ze chloapki sami musza zdiagnozowac silnik... lecz chodzi mi o to ze zapytam sie przy okazji ile sobie wezma za zrobienie ewentualnie czegos takiego i sama ewentualn a rozbiorke silnika... i zakucie itd :P
 
 
Brian 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2011
Wysłany: 2007-10-04, 14:35   

masz cennik na stronie PXS :P szkoda wachy :P :D
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-04, 14:47   

Brian napisał/a:
szkoda wachy
ja mam do nich rzut beretem :P a i tak musze do nich podskoczyc i sie ustawic na termin ;)
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2007-10-05, 00:00   

f*ck..
Mike, wyrazy mojego wspolczucia.. widocznie ktos zabral sie za to wszystko od dupy strony... a tyle sie wykosztowales za miska... ja Ci zycze zebys szybko go naprawil , tak jak chlopaki pisza , i cieszyl sie nim jeszcze przez bardzo dlugi czas.. Powodzonka zycze... :ok: :ok: :ok: Tzym sie i nie lam sie bo misiek to naprawde wdzieczne auto , jak juz zrobisz wszystko to bedzie smigal przez dlugi czas !! :>
 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-10-05, 06:41   

crankwalk....... i wszystko jasne... modle si? by mnie to nigdy nie spotka?o...
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-05, 11:44   

SAMAEL napisał/a:
crankwalk....... i wszystko jasne... modle si? by mnie to nigdy nie spotka?o...
tez tak wlasnie dzis pomyslalem po rozmowie z mikiem przez tel... ponoc ktos juz grzebal w silniku wczesniej... proba reanimacji sie nie powiodla... dlatego ktos sprzedal ? nie ladnie :(
 
 
Diabel 
wyjadacz



Pomógł: 13 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 918
Skąd: Krakow ;)
Wysłany: 2007-10-05, 15:37   

Szkoda szkoda :( a samochodzik robil naprawde zajebiste wrazenie zadbany w srodku i wogule no coz dodac nie fart po prostu trzeba szukac silnika :(
 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-10-05, 16:22   

Goldi, crankwalka to wada techniczna 5-7% 7bolt?w.... nic si? z ni? nie da zrobi? cho? by? prosi? Boga na kolanach.... reanimacja jest mo?liwa, ale nie w polsce, no i zanim silnik si? rozsypie. Teraz to po ptokach...
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
Adamek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-05, 17:17   

Projekt za rozebranie, zakucie, i zrobienie co trzeba z reszta, zlozenie calkiem niedawno zyczyl sobie cos w granicach 4k pln, silnik turbo oczywiscie, ale spytac nie zaszkodzi, kazdego klienta potraktuja indywidualnie, bo kazdy silnik jest inny ;)
 
 
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2007-10-05, 17:40   

tak tylko kolega musi najpierw znalez zdrowy blok, by zaczac dzialac.
_________________
We will meet or beat any advertised price on Exedy & ACT clutch kits
Tarcze i Klocki Hawk Performance, Sprzęgła Exedy i ACT, Thermo-Tec, ECU Master, Samco and More .
http://www.topendpower.pl/
http://www.klockihamulcowehawk.pl/
 
 
 
Adamek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-05, 18:10   

a jak bedzie chcial zmieniac silnik, to polecam mimo wszystko starszy 6-cio boltowy 1g, ma pare zalet i odpada ryzyko crankwalk'a
 
 
Brian 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2011
Wysłany: 2007-10-05, 18:35   

kiepuczi napisał/a:
tak tylko kolega musi najpierw znalez zdrowy blok, by zaczac dzialac.

jak znam zycie to pewnie takowy blok posiadasz :D :D :D
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-10-05, 21:01   

niestety kiepuczi nie ma takowego. a jego 7bolt kt?ry zostanie na 6bolta zamieniony zarezerwowany jest przez Mysz?.... tak wi?c je?li mysza zrezygnuje to par? os?b rozerwie go na kawa?ki :hahaha:
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13