Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Montaz MBC pytanko?
Autor Wiadomość
wolf 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 124
Skąd: Bukowno
  Wysłany: 2007-11-02, 16:46   Montaz MBC pytanko?

Czesc. Sprawa wyglada tak: mam w swoim misku MBC troszke kombinowany w kazdym razie nie jestem zadowolony z jego dzialania dlatego chce kupic ten: http://moto.allegro.pl/it...sc_i_cena_.html lub ten: http://moto.allegro.pl/it...sc_i_cena_.html jeden z tych, gosc twierdzi ze zasada dzialania jest ta sama tyle ze tak do konca nie rozumiem tego schematu a koles jak dzwonilem to tez nie rozwial moich watpliwosci dlatego stawiam tego posta. A teraz konkret - wedle schematu i sprzedajacego, MBC wpinamy ZAMIAST trojnika znajdujacego sie w ukladzie ,wedle niego werzyk oznaczony jako "abluft" ma byc wentylowany w powietrze i tu ni hu.a nie rozumiem co mam puscic do solenoidu skoro trujnik wylatuje a przecierz on rozgalezia sie do solenoidu a wspomniany "abluft" kazal mi puscic w kosmos - wiem ze to moze smiszny problem ale ja aktualnie stosowany zaworek podpiolem pomiedzy trujnik a aktuator tak wiec troszke zglupialem - chopoki doradzcie. Pozdro.
_________________
wolf
 
 
 
Ryfi 
mniejsza zielenina



Pomógł: 8 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 181
Skąd: W?oc?awek
Wysłany: 2007-11-02, 20:19   

tu maszs obrazowo pokazane jak powinien byc podpiety mbc


solenoid rozpinasz z wezy i zostawiasz w spokoju
kostki od solenoidu nie rozpinaj bo wywali CE
musisz jeszcze zaslepic wyjscie z intake pipe kotre bylo polaczone wezykiem podcisnieniowym z jednym z wejsc do solenoidu
mozna jeszcze podpiac mbc pod BOVa ale ten sposob ktory masz na zdjeciu jest podobno lepszy
_________________
www.eclipsespyder.pl.tl
---->got 2rbo<----
 
 
wolf 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 124
Skąd: Bukowno
Wysłany: 2007-11-03, 23:24   

Dzieki Ryfi do BOVa to akurat wiem jak ale wole pierwszy sposob, jednak gosc dobrze mowil ze jeden werzyk jest poprostu wentylowany do atmosfery tylko nie moglem go zrozumiec co z solenoidem - jeszcze raz dzieki. Pozdro.
_________________
wolf
 
 
 
Adamek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-04, 17:56   

u mnie zaden wezyk NIE idzie w atmosfere, jeden podlaczony jest pod wg, drugi pod bleda przy filtrze powietrza i przeplywce a trzeci w sumie nie pamietam, nie mam auta pod reka wiec fotek nie zrobie bo stoi w Krakowie. Mam Halmann mbc, nie puszczal mi nawer przy 1.7 bara. boost stabilny bez peak'ow staly ustawiony przed grzebaniem na 1.25 bar
 
 
SKONA 
KLUBOWICZ


Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 75
Skąd: NYSA
Wysłany: 2008-02-25, 22:32   

ja mam tak zrobione jak Ryfi napisa? i dzia?a bez zarzutu na maxa nawet cisnie 1.7 bara w sumie wi?cej nie pr?bowa?em... :jezyk: a nie orienuje sie ile kosztuje taki elektroniczny zeby mozna by?o z kokpitu sterowa? ? :jezyk:
_________________
GST power :-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13