Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapieczone wkrety
Autor Wiadomość
Malysh
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-06, 22:12   Zapieczone wkrety

Hey!

Nie do konca we wlasciwym dziale ale z jakichs powodow od paru dni dziwnie dziala mi forum (sprawdzalem no roznych przegladarkach i jest to samo) i nie zawsze wczytuje niektore strony albo np teraz nie moge nowego tematu w Ogole dla 2G zaczac (nie wgrywa sie po prostu panel nowej wiadomosci tylko biala strona)

A co do problemu - chce przelozyc radio z jednego eclipsa do drugiego i w moim swiezo nabytym spyderze sa zapieczone wkrety. Mimo uzycia odpowiedniego srubokreta i sporej sily udalo mi sie odkrecic jedynie 2 z 6 wkretow a w pozostalych jedynie rozjechalem dodatkowo naciecia na lebku na srubokret.

Jedyne co przychodzi mi do glowy to nawiercenie (ale potem nie wyciagne reszty wkreta z radia) albo naciecie jakims brzeszczotem lebka na wiekszy srubokret plaski.

Macie inne pomysly?

Pozdr
Ma?ysh
 
 
Miron 
KLUBOWICZ


Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 222
Skąd: Ciechanów
Wysłany: 2010-06-06, 22:30   

Kiedy? mia?em problem z zapieczonymi wkr?tami i poradzi?em sobie przy pomocy specjalnego ?rubokr?ta. ?rubokr?t jest tak skonstruowany ?e przy uderzeniu m?otkiem w ?rubokr?t jego ko?c?wka si? obraca odkr?caj?c wkr?t. Taki wkr?tak powiniene? znale?? w wi?kszo?ci warsztat?w. Mi sie uda?o odkr?ci? naprawd? mocno zapieczone wkr?ty.
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2010-06-06, 22:57   

Malysh napisał/a:
naciecie jakims brzeszczotem lebka na wiekszy srubokret plaski.

ja tak odkrecam wszystko u siebie czego nie moge ruszy? albo owy ?epek jest juz ostro wyrobiony... dodatkowo wd-40 i wszystko odkrecam, z tym ze masa roboty
 
 
 
darek181289 
KLUBOWICZ


Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 1371
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: 2010-06-06, 23:04   

Miron napisał/a:
?rubokr?t jest tak skonstruowany ?e przy uderzeniu m?otkiem w ?rubokr?t jego ko?c?wka si? obraca odkr?caj?c wkr?t. .


taki ?rubokr?t si? nazywa udarowy, ale w?tpi? ?e si? przyda, no chyba ?e kolega Malysh chce rozpierdzieli? radio i reszt? plastik?w wal?c w to m?otkiem...

mo?na spr?bowa? popsika? czym? lepszym ni? wd 40 np sprejem liqy moly do zapieczonych ?rub, pomaga...
_________________
Ecli 2G GS, 4G63
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 5,07 sekund. Zapytań do SQL: 12