Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
propozycja na Zlot 2011 lub pojeżdżawkę jeszcze w 2010

Preferowany termin zlotu:
21-22 maja
38%
 38%  [ 10 ]
11-12 czerwca
61%
 61%  [ 16 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
franko 
KLUBOWICZ


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1860
Skąd: poddebice
Wysłany: 2010-10-07, 16:13   

DedE, ale jest w planach :jezyk:
_________________
drążek, sprzęgło, pełny gaz :D
 
 
 
FlyingwithEagle 
KLUBOWICZ

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 203
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-10-07, 22:27   

cos mi sie kojarzy ze kolo tomaszowa mazowieckiego jest calkiem cus sympatycznego, zglebie temat
_________________

 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2010-10-11, 20:32   

a ten nowy tor w Pionkach juz zbudowany czy nie :> kto? si? orientuje,bo mia?by? budowany ale co? cisza jest

http://www.scigacz.pl/Tor...,toru,8084.html
stary artyku?

ewentualnie tor Radom,kt?ry odpad? w zesz?ym rok z tym ze jest on mniejszy od tego w Lublinie,wiec raczej tez odpada
Ostatnio zmieniony przez MATi 2010-10-11, 20:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
carlos 
zielenina



Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 77
Skąd: USA
Wysłany: 2010-10-11, 23:34   

MATi napisał/a:
a ten nowy tor w Pionkach juz zbudowany czy nie :> kto? si? orientuje,bo mia?by? budowany ale co? cisza jest

http://www.scigacz.pl/Tor...,toru,8084.html
stary artyku?

ewentualnie tor Radom,kt?ry odpad? w zesz?ym rok z tym ze jest on mniejszy od tego w Lublinie,wiec raczej tez odpada


Z tego co wiem to jeszcze on nie powstal (moze na moj powrot do Pionek powstanie - hehe, tak jestem z Pionek ale nie bylem tam od kiedy wyjechalem za ocean).
 
 
wuerce 
KLUBOWICZ


Pomógł: 6 razy
Wiek: 41
Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 652
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 2010-10-12, 17:50   

skupmy si? na torach kt?re istniej? i jed?my gdzie?!
_________________
...ale ja się nie znam.
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?t=12772
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2010-10-12, 20:21   

panowie sorry, ?e nie dzia?am w temacie ale nie mam kiedy chwilowo, w pi?tek b?d? mia? troch? czasu to podzwoni? i si? dowiem co i jak z Gostyniem :ok:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
Shakers 
KLUBOWICZ

Wiek: 43
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 29
Skąd: Jarocin
Wysłany: 2010-11-01, 12:25   

Witajcie, co do gostynia to troszk? ma?y tor, startujemy tam na KJS`ach i za bardzo nawet si? nie idzie rozp?dzi?. Naszymi w?zkami na 3 nie ma co wrzuca? ;p tor jest ?adny ale ...

Mo?e Pozna?. Koszt wynajmu oko?o 3ty? na 5 godzin. Nie by?em na ?adnym zlocie wi?c zapytam ilu przewa?nie jest obecnych? Tor jest du?y, mo?na troch? pokombinowa? z przejazdami , nawet mo?na porobi? 2 r?wnoczesne starty ?eby si? jak najwi?cej pobawi?. Przejazdy 10 samochodami na raz te? nie problem. Za t? kas? mo?na by dogada? ?eby tor by? z pe?n? obs?uga. Jako ?e posiadam papierki na s?dziego rajdowego mo?na by skrzykn?? kilku s?dzi?w znajomych aby pokierowali przejazdami.

Moim zdaniem konkretniejsza opcja. No i prawie centrum Polski
_________________

 
 
 
regaciarz 
KLUBOWICZ


Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 105
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2011-01-10, 11:48   

Koledzy, to jak, b?dzie jaki? zlocik w 2011? Bo widz?, ze od dw?ch miesi?cy nie ma ruchu w temacie
_________________
5zł na piwo to za mało, ale najtańsze wino wyjdzie!
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2011-01-10, 16:09   

cos na pewno bedzi?,ale co to si? zobaczy, na razie temat serwera jest wa?niejszy
 
 
 
Shakers 
KLUBOWICZ

Wiek: 43
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 29
Skąd: Jarocin
Wysłany: 2011-01-10, 17:49   

Proponowa?em w mailu do admina przeniesienie forum na swoj serwer. Posiadam serwa z softem hostingowym na dobrym ??czu symetrycznym. Bez ?adnych koszt?w. brak odzewu a nie mialem czasu szukac na forum postu z info o serwerze.
_________________

 
 
 
matim 
KLUBOWICZ


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 1265
Skąd: Giżycko/Warszawa
Wysłany: 2011-01-28, 10:54   

najwyższa pora działać (tory rezerwuje się dużo wcześniej, potem może być za późno), ktoś zgłasza się na ochotnika? trucky, co z tym Poznaniem?

a może ktoś z Trójmiasta lub Wrocławia by się podjął? :>
_________________
BMW E91 320D happy :)
Pacifica 4.0
Ostatnio zmieniony przez matim 2011-01-28, 13:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2011-01-28, 18:21   

przydałby by się jakiś wiekszy tor , Poznań byłby bardzo fajny tylko jakie koszta, po głowie chodzą mi jeszcze kielce,ale tam już było...
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-28, 18:25   

MATi napisał/a:
Poznań byłby bardzo fajny
hehe chcesz kogos smierci :) ? na poznan minimum hamulce z evo... wieszkosc po pierwszy koko nie mialaby hamulcow...
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2011-01-28, 18:33   

GOLDI napisał/a:
na poznan minimum hamulce z evo...


No to akurat jak dla mnie :lol2:

A teraz poważniej, moze GOLDI, nie trzeba sie az tak mocno skupiać na tym torze, tzn wiem ze tor jest jak najbardziej częścią zlotu, ale jak juz zapewne wiece, na tor wjeżdża garstka...
Chodzi mi o to, ze znaczna większość ludzi wolała by mieć bliżej na zlot, niz ekstra mega tor kosztem kilometrów jakie musi przebyc na zlot...
Nie wiem, moze sie myle, ale tak mi sie wydaje ;)

I wiece co?? Myśle ze fajnie by było skupic sie też głównie na ćwiartce, wiecej ludzi by bylo chętnych na wyscig hehe... Ja tylko podpowiadam.. :ok:
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2011-01-28, 18:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-28, 18:41   

Trzcina napisał/a:
GOLDI napisał/a:
na poznan minimum hamulce z evo...


No to akurat jak dla mnie :lol2:

A teraz poważniej, moze GOLDI, nie trzeba sie az tak mocno skupiać na tym torze, tzn wiem ze tor jest jak najbardziej częścią zlotu, ale jak juz zapewne wiece, na tor wjeżdża garstka...
Chodzi mi o to, ze znaczna większość ludzi wolała by mieć bliżej na zlot, niz ekstra mega tor kosztem kilometrów jakie musi przebyc na zlot...
Nie wiem, moze sie myle, ale tak mi sie wydaje ;)

I wiece co?? Myśle ze fajnie by było skupic sie też głównie na ćwiartce, wiecej ludzi by bylo chętnych na wyscig hehe... Ja tylko podpowiadam.. :ok:
ja np jak mialbym smigac juz te XXX kilometrow to by czerpac z tego przyjemnosc i chociaz sobie pojezdzic :) zeby jechac i gdzies pojezdzic po prostej to np. mi sie chce i wole kase ktora mialbym przeznaczyc na zlot mekp przeznaczyc na kilka treningów TJS w kielcach ;)
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2011-01-28, 18:48   

No tak GOLDI, ja sie z Tobą zgadzam, tylko spójrzmy na realia, naprawde duzo aut nie wjeżdza na tor, ja np sie boje, mierze siły na zamiary i tor sobie odpuszczam... Dlatego wydaje mi sie ze jak juz jechać te XXX kilometrów, to mieć przynajmniej jakąś frajde i wjechać choćby na 1\4 a nie stać i sie patrzec jak inni jezdza... Nie dążę do tego by toru nie było, niech bedzie, każdy ma inne upodobania, ale chodzi o to zeby skupić sie równie szczegółowo na 1\4 jak i na torze...
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2011-01-28, 19:26   

GOLDI, bez przesady, jak się komuś układ zagotuje to trudno, ja cały czas po mieście nie moge swojego ugotować,wiec moze na poznaniu bym dobił te heble które mam i wsadził coś innego....poza tym mamy w klubie pare mocnych aut które na małych tora nie pokaża pełni możliwości.. kaleos jeździł po nurburgirngu i jakoś żyje,poznań na pewno mniej straszny :jezyk:
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-28, 19:38   

MATi napisał/a:
GOLDI, bez przesady, jak się komuś układ zagotuje to trudno, ja cały czas po mieście nie moge swojego ugotować,wiec moze na poznaniu bym dobił te heble które mam i wsadził coś innego....poza tym mamy w klubie pare mocnych aut które na małych tora nie pokaża pełni możliwości.. kaleos jeździł po nurburgirngu i jakoś żyje,poznań na pewno mniej straszny :jezyk:
Mati Mati... mierz siły na zamiary... jak ktoś na Poznaniu wywali w bande przy 200km/h to bedzie płacz i zgrzytanie zebow a tak to na torze typui lublin wizyta na trawniku przy 30km/h to nic strasznego... Mati Poznań jest wymagający...
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2011-01-28, 20:07   

GOLDI napisał/a:
Mati Poznań jest wymagający...

trudno , trzeba sie sprawdzic i pojeździć na takim lepszym torze...

GOLDI napisał/a:
jak ktoś na Poznaniu wywali w bande przy 200km/h to bedzie płacz i zgrzytanie
według mnie każdy ma swój rozum i raczej będzie jeździł z głową licząc swoje umiejętności i stan auta...

jeśli poznań by nie przeszedł to jeszcze mi ułęż przychodzi do głowy tam nie ma band :>
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-28, 20:09   

MATi napisał/a:
eśli poznań by nie przeszedł to jeszcze mi ułęż przychodzi do głowy tam nie ma band
i opon po 2 przejazdach :)

Mati poza tym myslisz ze stan nas na poznan? ludzie jecza o 20zl na serwer a jak przyjdzie wywalic po 200zl+ od lebka za wjazd to dopiero bedzie żal :) a do tego trzeba kask... nie wiem czy zarzad toru zgodzi sie w ogole na taka impreze ale to juz spore ksozta... akretka , woz strazacki... poznan to nie przelewki
Ostatnio zmieniony przez GOLDI 2011-01-28, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14