Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
ZLOT MEKP 2008: 6-8 czerwca DYSKUSJA
Autor Wiadomość
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
  Wysłany: 2007-12-05, 08:51   ZLOT MEKP 2008: 6-8 czerwca DYSKUSJA

Za chwile koniec roku 2007, zbli?a si? szybkimi krokami nowy rok 2008, a nowy rok to nowe mo?liwo?ci :jezyk:

To jest temat wst?pny do organizacji Zlotu MEKP w 2008 roku :twisted: , jest ju? zainteresowanie tym tematem :ok: na forum.

Chcia?bym pozna? Wasze pomys?y, wst?pne daty, propozycje miejsc, atrakcji itp.

Mo?e kto? chce si? r?wnie? podj?? organizacji zlotu regionalnego tak jak zrobi?a to np. Czarna :beer: .
Ostatnio zmieniony przez SAMAEL 2008-01-12, 10:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:56   

ja mam tylko taka prozbe zeby to bylo w centrum Polski tak zeby wszysy mieli wmiare blisko
jak pamietam ktos wczesniej pisal ze sie podejmie zrobienia zlotu al naraznie nie bede ujawnial :jezyk:
co do daty to zapewnie bedzie w czerwiec :ksiadz: -lipiec
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 09:37   

Ja ze swojej strony prosilbym o w miare wczesne powiadomienie. Zalezy mi zeby w choc jednym uczestniczyc wiec chcialbym sie przyszykowac zeby zjechac z wysp na ten czas.

Czerwiec - Lipiec brzmi dosc dobrze.... :jupi:
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-12-05, 11:18   

M?g? bym sprubowa? co? zorganizowa?... ale jest jeden minus... tor... jedyny dost?pny w S?omczynie a nie wiem czy w klubie jest wielu hardcorowc?w by tam je?dzi? jak ja :lol2:

Kielce...? Znowu... ? Jest jeszcze tor w lublinie... bez toru to nie zlot. 1/4 chyba si? wszystkim przejad?a...


Co do og?lnopolskiego SPOTU to zapraszam na rozpocz?cie sezonu na bemowie. G??wnie eclipsy turbo :P ... zrobimy sobie k?cik eclipsowy. za zakwaterowaniem mog? si? rozejrze
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
kaleos 
KLUBOWICZ
Nordschleife rulez


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 651
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-12-05, 12:00   

SAMAEL napisał/a:

...
jedyny dost?pny w S?omczynie a nie wiem czy w klubie jest wielu hardcorowc?w by tam je?dzi? jak ja :lol2:

Kielce...? Znowu... ? Jest jeszcze tor w lublinie... bez toru to nie zlot. . .


mozemy sobie zrobic rajd gumball 3000, tylko ze w wersji 300 :jezyk: wawa-lublin-wawa
_________________
"Prędkość jeszcze nigdy nikogo nie zabiła.
Nagłe zatrzymanie to jest to, co cię pozbawi życia"
J.C.
Ostatnio zmieniony przez kaleos 2007-12-05, 12:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Paulus 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Wiek: 50
Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 985
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-05, 12:27   

Centralna Polska - jak najbardziej za!

Lipiec - ju? niekoniecznie. Jednak to s? wakacje i cz??? os?b mo?e zaplanowa? sobie wyjazdy w tym terminie (urlopy, te sprawy). Proponowa?bym raczej maj - czerwiec.

Je?li zlot b?dzie w Warszawie b?d? okolicach, ch?tnie pomog? w organizacji.
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2007-12-05, 12:42   

A Mo?e Pozna? tam jest tez tor zeby mo?na by?o Po?miga?? A termin to maj czerwiec.
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
Ostatnio zmieniony przez mysza 2007-12-05, 12:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 13:43   

Tylko nie Lublin bo dla mnie podroz ze Szczecina bedzie jak przejazd calej Europy... ;( :wtf:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 14:00   

byle gdzie i tak sie zjawie :>

a wiecie co ? :jezyk: 60% deklaracji w tym topicu nie przyjedzie na zlot :) coroczny standardzik :P

pozdrawiam


p.s. slomczyn niet, znaczy nie wielu bedzie tam jezdzic, kielce moga byc jeszcze zamkniete? zmienili juz nawierzchnie? pozna? ? tam sa jakies restrykcje, kaski itd, a kto ma kask w klubie to mozna policzyc na palcach jednej reki...
Ostatnio zmieniony przez GOLDI 2007-12-05, 14:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-05, 14:28   

Nie za bardzo jestem zorientowany w torach ale s?ysz??em ?e w Rykach jest te? jaki? tor. To jest na po?udnie od Warszawy. Jest to centrum Polski wi?c mo?e kto? zna ten tor. Tylko prosze nie bi? . Ja tylko o nim s?ysza?em :)

P.S. Dla mnie by?by to pierwszy pe?ny Zlot Eclipse :) Kilka lat temu by?em w Wawie jak stali?cie pod M1 w Wawie :) Nie wiem czy przypadkiem nie siedzia?em w Eclipsie Ryfiego :) Przynajmniej ten sam kolor samochodu :) Teraz sobie przypominam :)
_________________
Jeśli się cofam to tylko po to aby wziąć rozbieg ! :)
 
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2007-12-05, 14:30   

GOLDI napisał/a:
a wiecie co ? :jezyk: 60% deklaracji w tym topicu nie przyjedzie na zlot :) coroczny standardzik :P

Ja na 100% b?d? ,nie ma bata. Czego jak czego ,ale og?lnopolskiego zlotu nie przepuszcze ( z reszt? na poprzednim by?em :P ) Co do zlotu w centrum...szczerze to patrz?c na okolice ?DZ to warunk?w za bardzo nie ma (brak jakiegokolwiek toru z tego co mi wiadomo a i z noclegiem mo?e by? problem :wtf: ) Kufa co za kraj... :ksiadz:
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 14:47   

Cytat:
P.S. Dla mnie by?by to pierwszy pe?ny Zlot Eclipse Kilka lat temu by?em w Wawie jak stali?cie pod M1 w Wawie Nie wiem czy przypadkiem nie siedzia?em w Eclipsie Ryfiego Przynajmniej ten sam kolor samochodu Teraz sobie przypominam
tak :) to klips ryfiego :) tez pamietam :) ehhh to byl moj pierwszy zlot :) od tamtej pory poznalem mase swirow :) : MikeRa, GSMikea, TommiCrazy, McGyvera , OsaOsa :) i wielu innych :) lecz z nimi dobry a nawet bdb kontakt po dzis dzien :) z kazdego zlotu sa jakies znajomosci, wspomnienia itd :) teraz wiem ze w ktora czesc kraju bym nie pojechal to zawsze jest z kims opcja spota, zawsze mam nr koma do kogos z rejonu :) fajnie wtedy nam sie udalo sparalizowac Wawe :serduszka: i pobilem wtedy rekord spalania :serduszka: 17-18litrow Gsem :D jak "staralem" sie utrzymac kontakt wzrokowy za Harmanem(GST) i VR4 :)

no wlasnie co z Harmanem ? :jezyk:
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-05, 14:56   

Ech... Ja jeszcze wtedy je?dzi?em ... Carism? :) Chyba Ryfiemu pokazywa?em Kino Domowe kt?re tego dnia si? spierdoli.... !!! he he :) Ech co za czasy :)
Ostatnio zmieniony przez Pablo1o 2007-12-05, 14:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 15:00   

Pablo1o napisał/a:
Ech... Ja jeszcze wtedy je?dzi?em ... Carism?
ta srebrna co tam wtedy stala to Twoja :) ?
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-05, 15:17   

Moja by?a czarna :) he he :)
_________________
Jeśli się cofam to tylko po to aby wziąć rozbieg ! :)
 
 
 
Czarna
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 15:33   

hmmm.... no co ja Wam moge powiedzie?.... NIE MA BATA ?EBY MNIE ZABRAK?O!! nawet je?eli mia?a bym przejecha? dwa razy ca?? Polske :D

U mnie na "dole Polski" jest du?o tor?w typu ogromny tor w Tychach Fiata kt?ry mo?na wynaj?? ale nie wychylam si? bo chcecie w "centralnej" :P

Czekam na wie?ci i ch?tnych do organizacji... ja moge pom?c w zorganizowaniu "napoj?w wyskokowych" :twisted:
 
 
kaleos 
KLUBOWICZ
Nordschleife rulez


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 651
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-12-05, 15:46   

allias napisał/a:
Tylko nie Lublin bo dla mnie podroz ze Szczecina bedzie jak przejazd calej Europy... ;( :wtf:


Ja mialem na mysli zrobic zlot w Wawie, a tylko sie przejechac do lublina na tor.
Czy to nie fajnie jak wieksza grupa eclipsow przemieszcza sie po naszych cudownych drogach? :twisted:
Samael daleko od ciebie do lublina jest?

GOLDI napisał/a:

...
pozna? ? tam sa jakies restrykcje, kaski itd, a kto ma kask w klubie to mozna policzyc na palcach jednej reki...


chyba wszyscy naraz nie bedziemy startowac? wiec w sumie 1 by styknal, no chyba ze jakis race urzadzimy :serduszka: to faktycznie kazdy musial by miec :)
_________________
"Prędkość jeszcze nigdy nikogo nie zabiła.
Nagłe zatrzymanie to jest to, co cię pozbawi życia"
J.C.
 
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2007-12-05, 16:04   

GOLDI napisał/a:
tam sa jakies restrykcje, kaski itd
jak cos to ja mam 2 kaski jak na motorze je?dzi?em co prawda bez szyki ale sa. Ja dotre na bank na zlot.Musze byc i bede robil wszystko ?eby byc na nim gdzie by on nie by?. Ja zaproponowalem Poznan bo tam jest fajny Tor mog? sie dowiedziec czy sa jakies wymaganie jakie koszty itp o ile interesowa?by Was Pozna?.
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
zaxdamian 
mniejsza zielenina



Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 212
Skąd: Wyszk?w
Wysłany: 2007-12-05, 16:11   

hehe ja te? mam kask:D mojego ojca orzeszek z WSKi:D ?wiry. Tak na powa?nie to zlot chyba najlepiej zrobi gdzie? w centrum polski ?eby wszyscy mieli mniej wi?cej r?wno. Bo z wawy np do katowic to kawa?ek
_________________
Twoje auto Tw?j ?wiat

wszystko co robisz r?b uwa?nie i dok?adnie...
 
 
 
Pako82
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 16:20   

Mysza jak masz okazje to sie dowiedz w sumie jak by nie bylo duzych wymagan i byly wolne terminy z torem to mozna bylo by o Poznaniu pomyslec! ladne miasto(czyt. ladne dziewczyny :serduszka: )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13