Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
brak iskry
Autor Wiadomość
gepard 
zielenina


Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 21
Skąd: wierzbinek
Wysłany: 2010-09-09, 11:49   brak iskry

witam wszystkich mam problem z iskr? w moim mitsubishi eclipse.mianowicie mam eclipse 2g z silnikiem 420a z roku 1995.odpali?em autko i po jakich 2 sekundach zgas?o i klapa. nie ma iskry na ?adnym kablu,poza tym zgas?a kontrolka od ecu macie jakie? pomys?y od czego zacz?? napraw? ? mam samoch?d u mechanika kt?ry stwierdzi? zwarcie na alternatorze.czy to mog?o spowodowa? jakie? powa?ne uszkodzenia w elektryce ?prosz? o jaki? porady.z g?ry dzi?ki pozdrawiam.
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2010-09-09, 14:34   

Cewka?? Przewody?? Zacznij od najta?szego czyli tego co Ci poda?em.
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-09, 19:32   

gepard napisał/a:
,poza tym zgas?a kontrolka od ecu macie jakie? pomys?y od czego zacz?? napraw? ?
od sprawdzenia glownego bezpieczniki (chyba ) 100 badz 60 amper tam jest... jak nie ma pradu na ecu to nie ma iskry... to raz... jak zrobiles zwarcie i bezpieczniki sa cale to prawdopodbnie upaliles kompa

w przeciwnym przypadku CE by sie swiecilo, bo nie wierze w to ze spalila sie zarowka...

wiec albo bezpiecznik albo ecu powiedzialo adios
 
 
gepard 
zielenina


Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 21
Skąd: wierzbinek
Wysłany: 2010-09-09, 23:49   brak iskry

dzi?ki za porady koledzy bezpieczniki s? ca?e to pewnie tak jak m?wi goldi . upalony ecu.k?opot jest taki ?e nie mam gdzie tego sprawdzi? , auto pocz?tkowo sta?o w serwisie w poznaniu ale nie mieli z??cza do tego wyj?tkowego okazu wi?c zwioz?em go do chaty ale widz? ?e bez experta si? nie obejdzie.nie b?de wozi? auta na lawecie po polsce bo raczej si? to nie op?aci ale zaczn? od wymiany ecu.jeszcze raz dzi?ki za wszystko.
 
 
Kapi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 143
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2010-09-12, 16:32   

no pod?acz do jakiegos komputera diagnostycznego. jesli sie po??czy to kompa nie spali?es :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12