Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Nierówna praca silnika
Autor Wiadomość
Gofair
[Usunięty]

  Wysłany: 2007-12-18, 13:09   Nierówna praca silnika

czesc i witam wszystkich! moim problemem jest falowanie silnika na wolnych obrotach keidy silnik jest rozgrzany obroty spadaja ponizej 1000 i leciutko zuca silnikiem jakby chcial zgasnac, z kolei kiedy jest zimny jest juz gorzej a mianowicie nie chce sie wkrecic na obroty chodzi jakby nie na wszystkie gary-wszystko to trwa jakas chwilke i po chwili silniczek pracuje w miare r?wno. Wymienilem silniczek krokowy-bo tak sie sklada ze akurat mialem, wymienilem filtr powietrza bo wolal o pomoc no i wymienilem swiece.I teraz jesli chodzi o swiece to na starych dw?ch na czesci ceramicznej bylo lekkie okopcenie jakby bylo przebicie czy cos.No i moje pytanie brzmi :czy moze to byc wina przewod?w?prosze pom??cie mi bo za niedlugo wymienie caly silnik i dalej bedzie to samo.Wracajac do wymienionych swiec kiedy przejechalem sie nim autko bylo jak nie to samo przynajmniej tak mi sie zdawalo-pisze bylo -bo sie szybko skonczylo i powr?cilem do tego co mialem na poczatku pieknego lekko zmulonego i nier?wno pracujacego eclipsa. prosze o jakas pomoc co mam z tym zrobic? dzieki za wszelka pomoc. pozdrawiam :ok:
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-05-25, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-18, 14:40   

kable moga byc przyczyna... zreszta jedna z wielu... wymieniac kale wymien jeszcze raz swiece... uszkodzone kable szybko potrafia zalatwic nowe swiece
 
 
Gofair
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-18, 16:37   

oki tak zrobie ,bede mial spokoj na troche,kupilem go jakies 3 tygodnie temu i powoli wkladam w niego troche $erca. dzieki za pomoc :ok:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-18, 16:40   

ktora generacja? rocznik? silnik ?
 
 
Gofair
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-18, 17:05   

to bedzie 2G ,1998 ,4g63
 
 
Diabel 
wyjadacz



Pomógł: 13 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 918
Skąd: Krakow ;)
Wysłany: 2007-12-18, 17:36   

komputer lub ,bezpiecznik od niego sprawdz
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13