Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc Przy Eclipse 1Gen.Zawieszenie tylne
Autor Wiadomość
HouseM
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-28, 18:50   

a tam opona dupereli sie czepiacie :lol2:
Fakt jest negat i to widoczny. Jak dla mnie to ponad 1st
Ale i tak b?d? si? upiera? przy swoim PROBLEM JEST TAM GDZIE ZAZNACZY?EM CZERWONYMI STRZA?KAMI !!
od walni?cia w kraw??nik kolo by sta?o w pozytywie a nie negacie !!

 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-28, 19:35   

od kraw??nika kolo by by?o chyba wychylone g?r?.
HouseM mo?esz dok?adnie opisa? t? strza?k? ko?o Piasty?? Bo Tulejki s? good nowe :)
 
 
HouseM
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-28, 20:50   

w tym miejscu element (o?ka) na kt?rym jest ?o?ysko jest przykr?cony do belki. Warta?o by tam zagl?dn?? bo mo?e to mocowanie jest albo nie skr?cone , albo zgi?te , albo ... nie wiem co mu si? mog?o jeszcze sta? :|
Patrz?c jaki profil ma belka to jakiekolwiek dupni?cie spowodowa?o by zawsze przesuni?cie ko?a w prz?d albo w ty?.

LowRider napisał/a:
od kraw??nika kolo by by?o chyba wychylone g?r?.
HouseM
to w?a?nie napisa?em :lol2:
Ostatnio zmieniony przez HouseM 2008-03-28, 20:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 10:33   

LowRider... gdybym mial mozliwosc zobaczenia wynikow lub zawieszenia to bylbym w stanie ci poradzic. Moze by pare roznych elementow.

Jak dla mnie to wydaje sie ze przy piascie jest belka wygieta bo wachacz nie mialby nic do tego jako ze nie spowodowalby wygiecie calego zawieszenia. Zgrzewania i prostowania nie polecam jako ze to jest przy miejscu gdzie jest duzy nacisk wiec jesli zruszysz spaw i okolice piasty to potem ryzykujesz ze podczas jazdy ci sie to rozejdzie (takie jest moje zdanie).

Najlepsze jest by dowiedziac sie jakie sa pomiary - to raz a drugie co mozesz zrobic to sprawdzic gdzie masz przesuniecie. Wez miarke i sprawdz pomiary pomiedzy elementami zawieszenia i ramy (ale obie strony musza byc w tych samych punktach). To wszystko musisz zrobic z kanalu bo musisz miec dostep. Jesli wachacz bedzie wygiety (w co watpie) to bedziesz to widzial jesli odstep miedzy piasta a rama bedzie rozny z jednej i drugiej strony.

Ja wciaz obstaje przy belce.
 
 
HouseM
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 13:44   

alias nie widzia?e? zawiechy 1G . To jest Belka i wahacz wleczony Nie gnie si? w ten spos?b. Mo?e si? zgi?? tak ?e ko?a b?d? zbie?nie albo rozbie?nie. NIGDY ale to NIGDY nie ma mo?liwo?ci zgi?cia si? tak ?eby ko?o ustawi?o si? w negatywie. Konstrukcja zawieszenia na to nie pozwoli, musia?o by wyrwa? amortyzator i dr??ek reakcyjny i po?ow? pod?ogi. NIEWYKONALNE Pisz? to z pe?n? ?wiadomo?ci? bo w?a?nie le?a?em pod autem w gara?u przy okazji zabawy z hamulcami.

Miejscem nr 3 jest O? , o?ka , czop osi , czy jakkolwiek by tego nie nazwa? . Ten element te? ma prawo si? wygi?? w takim systemie zawieszenia. (to d?ugie z gwintem powy?ej prawej czerwonej strza?ki)
 
 
conti
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 13:56   

allias HouseM, za?o?yciel tematu ma upatrzon? belk? za 250 z? powinien j? kupi? i podmieni?. B?dzie chyba prostsze, a przede wszystkim najbezpieczniejsze. :jezyk:
 
 
maniu
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 17:29   

Ryfi ma na sprzedaz 'tylna belka zawieszenia z piastaami 200z?' -zajrzyj do dzialu sprzedam
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 20:25   

HouseM napisał/a:
alias nie widzia?e? zawiechy 1G . To jest Belka i wahacz wleczony Nie gnie si? w ten spos?b. Mo?e si? zgi?? tak ?e ko?a b?d? zbie?nie albo rozbie?nie. NIGDY ale to NIGDY nie ma mo?liwo?ci zgi?cia si? tak ?eby ko?o ustawi?o si? w negatywie. Konstrukcja zawieszenia na to nie pozwoli, musia?o by wyrwa? amortyzator i dr??ek reakcyjny i po?ow? pod?ogi. NIEWYKONALNE Pisz? to z pe?n? ?wiadomo?ci? bo w?a?nie le?a?em pod autem w gara?u przy okazji zabawy z hamulcami.


Oj bys sie bardziej zdziwil niz ci sie wydaje... :jezyk: Nie bede Ciebie przekonywal bo to nie o tym temat. Chyba juz wystarczajaco sie produkowalem.

Poczekam na efekty to wymianie.

Pozdro.
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 23:45   

maniu wielkie THX za cynk o aukcji Ryfiego za tak? cene bior? t? belke z miejsca je?li tylko jest prosta :)
 
 
conti
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-30, 11:57   

LowRider napisał/a:
wielkie THX za cynk o aukcji Ryfiego za tak? cene bior? t? belke z miejsca

LowRider, po tu wszyscy jeste?my aby pomaga? sobie :jezyk:
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 15:37   

Dobra a wi?c kupi?em o? za 500 z?,teraz czekam na mechanika kt?ry mi robi? wcze?niej te tuleje,po poniedzia?ku b?dzie m?g? mi to zrobi?,ale jeszcze popytam innych,bo chcial bym uratowa? Tuleje ze starej osi.

jak po przek?adce problem pozostanie to palne sobie w ?eb
:protest:
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 17:37   

A mozesz pokazac co kupiles?
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 20:13   

Hmmm b?de m?g? jutro w dzie? bo teraz nie mog? zrobi? fotek. No to jest poprostu O? Z tarczami hamulcowymi i zaciskami nazwa? bym j? o? uzbrojona :twisted:
 
 
conti
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-10, 08:59   

LowRider napisał/a:
Dobra a wi?c kupi?em o? za 500 z?
hmm... drogo tak jakby :protest:
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-10, 15:50   

wiem,drogo,ale od sprawdzonej i zaufanej osoby,no i w cenie jest przesy?ka,niebawem wstawie fotki jej dla alliasa
 
 
conti
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-10, 18:24   

LowRider napisał/a:
niebawem wstawie fotki jej dla alliasa

no to ja - i nie tylko - musz? wy??czy? komputer :jezyk:
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-10, 20:43   









Tak wiec to jest Moja O? :) Mam nadzieje,ze ona rozwik?a wszystkie problemy moje z przyczepno?ci? i ?paniem na drodze,bo jak nie to sie powiesz?.... ;(

S?uchajcie,a Tak zbaczaj?c z Tematu

Planuj? za?o?y? popny 205/55/15 na felgi na kt?rych siedz? moje zim?wki 185/65/15 ... Okazyjnie zdoby?em 3 pary kapci,jedne to Uniroyal a drugie to yokohama :dance: a trzecie to zim?wki za 0,5 L Pana tadeusza-koszt 23 z?ote(tak wiec chcia?em je wykorzysta? do ko?ca skoro moje 17' si? poleruj?. Da rade z??o?y? tak? szeroko?? na tak? felge(co strac? a co zyskam,b?dzie bezpiecznie czy mniej,co mo?e mi si? sta? ew )

[ Dodano: 2008-04-10, 20:44 ]
Spokojnie,Dla alliasa bo on o nie prosi?,a patrze? mo?e ka?dy :)
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-10, 21:00   

Prezentuje sie dobrze. Co do kapci to 205/55-15 beda troche mniejsze. A co do tej kombinacji... jesli bedziesz tak probowal to tylko zostanie jak bylo. Rozna jakosc opon bedzie powodowac plywakowanie - kazda z opn ma inne wlasnosci.
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-10, 21:15   

co to znaczy ,, plywakowanie''??
Mniejsze znaczy si? o ni?szym profilu,mo?e doradzisz mi kt?re za?o?y? na prz?d a kt?re na ty??
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-10, 22:15   

Mam na mysli ze samochod moze sie roznie trzymac drogi.... i moze plywac na drodze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9