Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PiotrekKRK
2011-08-08, 20:24
Moj RWD "dream come true" - part 2
Autor Wiadomość
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-07, 10:56   

trucky napisał/a:
To nie jest zaczepka, po prostu ciekawa rozmowa si? z tego zrobi?a


Przynajmniej dla nas Mercedesiarzy :D - nie mylic z dresiarzami :hahaha:

MikeR :beer:
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-07, 11:34   

Jak tak ?adnie prosicie to napisz? jeszcze co s?dz? o mercedesach :D . Ot?? zawsze by?y to dla mnie "dziadkowozy", kt?rych jedyn? zalet? by? komfort i legendarna bezawaryjno??. Jedynie modele coupe i cabrio budzi?y ?ywsze bicie mojego serca. Tak by?o do czasu zako?czenia produkcji W124, kt?ry by? ostatnim prawdziwym, solidnym mercedesem. Druga po?owa lat 90 oraz pocz?tek tego wieku to moim zdaniem najgorszy okres marki, auta bez polotu, nudne, do tego coraz wi?cej sygna??w o utracie jako?ci. Padaj?ca elektronika oraz rdza to g??wne bol?czki. Z tego powodu ca?kowicie odwr?ci?em si? od tej marki na rzecz bardziej m?odzie?owego i sportowego BMW, kt?re moim zdaniem ma wszystkie zalety mercedesa (jako?? i presti?) a przy tym posiada sportow? ?y?k?. BMW to w tej chwili jedyna europejska marka, kt?rej auta ceni?.

Na szcz?scie ostatnie lata pokaza?y, ?e r?wnie? mercedes potrafi robi? pi?kne samochody np. CLS, kt?ry jest przepi?kny jak na te gabaryty. R?wnie? nowe wydania najmocniejszych wersji AMG robi? wra?nie, ostatnio u mnie pod prac? przeje?d?a? chyba E55AMG, d?wi?k tej V8 by?o s?ycha? w ca?ej okolicy, normalnie orgazm dla uszu. R?wnie? najnowszy SLR robi piorunuj?ce wra?enie, na to auto m?g?bym patrze? godzinami, ogromna rado?? nawet bez wsiadania do ?rodka :amen:

Og?lnie mam do tej marki ogromny szacunek (cho?by za ilo?? innowacji, kt?re wprowadzi?a jako pierwsza) ale akurat model jaki posiada Allias wpisuje si? w moj? czarn? dziur? dotycz?c? tej marki, modele z tych lat produkcji mog?yby dla mnie nie istnie?.

Niestety auta, kt?re naprawd? mi si? podoba?y ju? s? dawno nieprodukowane. Wiele z nich nie nadaje si? ju? do niczego, a te co zosta?y s? piekielnie drogie w utrzymaniu. Te najnowsze i najpi?kniejsze s? niebotycznie drogie i poza moim zasi?giem finansowym. Pozostaje mi jedynie nadal je?dzi? spr?chnia?ym eclipsem marz?c, ?e mo?e kiedy? sta? mnie b?dzie na co?, szybszego i nowocze?niejszego. W ka?dym razie, nie wa?ne jak? mark? b?d? w przysz?o?ci je?dzi? to musi by? to auto wyr??niaj?ce si? z ca?ej masy innych aut, nieznosz? mas?wki i cz?sto patrz?c na nasze ulice zbiera mi si? poprostu na wymioty.
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
 
 
 
lesiu117 
KLUBOWICZ


Pomógł: 8 razy
Wiek: 37
Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 403
Skąd: Sulech?w
Wysłany: 2010-10-07, 12:51   

viader napisał/a:
Z tego powodu ca?kowicie odwr?ci?em si? od tej marki na rzecz bardziej m?odzie?owego i sportowego BMW, kt?re moim zdaniem ma wszystkie zalety mercedesa (jako?? i presti?) a przy tym posiada sportow? ?y?k?. BMW to w tej chwili jedyna europejska marka, kt?rej auta ceni?.


Jak mi?o takie co? przeczyta? od g?ownego krytyka mesi?w :D
_________________
... Ride ... or ... Die ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13