Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Co? dla majeterkowicza- Podgrzewane fotele
Autor Wiadomość
didos239 
zielenina



Wiek: 36
Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 67
Skąd: Pieszyce
Wysłany: 2010-10-16, 14:02   Co? dla majeterkowicza- Podgrzewane fotele

Zbli?a si? zima pomy?la?em o podgrzewanych fotelach, U mnie na miejscu sprzedaj? fajnie podgrzewacze do wody w kt?rych jest mata podgrzewaj?ca 20cm na 20cm pod??cza si? j? pod zapalniczk? i fajnie grzeje. Kupi?em sobie juz taki podgrzewacz, mat? mo?na wyj?? bez problemu z podgrzewacza i w?o?y? pod tapicerk? - musz? si? do tego jako? zabra?.
Co o tym my?licie??

http://allegro.pl/ag66-sa...1268427790.html
 
 
 
kazber 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 225
Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-10-16, 14:05   

ca?kiem ciekawy pomys?, tylko czy aby bezpieczny i nie grozi po?arem. Pytanie te? czy jest mo?liwo?? regulacji temperatury podgrzewania i automatycznego od??czenia zasilania przy przekroczeniu okre?lonej temperatury
_________________

 
 
 
ajsi 
zielenina


Wiek: 42
Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Rychwa?/Pozna?
Wysłany: 2010-10-16, 19:38   

Pewnie trzeba by sterowanie jakim? termometrem dorobi? oddzielnie a to si? mocno komplikuje. Mniej estetycznie ale bezpieczniej i ?atwiej za??cza? po prostu wk?adaj?c wtyczk? do gniazda plus ewentualnie czas?wka wy??czaj?ca po zadanym czasie dla zapominalskich. Nota bene ciekaw jestem mocy takiej grza?ki?
_________________
Jeszcze nie Ecli ale mo?e kiedy?:)
 
 
horyzont 
KLUBOWICZ


Wiek: 41
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 118
Skąd: Kętrzyn/Olsztyn
Wysłany: 2010-10-16, 19:59   

w og?oszeniu jest napisane ze 37 stopni to optymalna temperatura pokarmu dla dziecka.. a to wlasnie sluzy do podgrzania kaszki.. to wydaje mi sie ze moc moze byc odrobine za ma?a.. i zakladam ze po umieszczeniu tej maty zaraz pod g?bka w siedzisku.. to czas nagrzania moze byc spory a w zimie jeszcze dlozszy.. nie wiem czy zda?o by to egzamin..
Sam temat mnie bardzo zainteresowal.. i pomys? bombowy.. ale wydaje mi sie ze trzeba wiekszej mocy..
Najprostrzy sposob zabezpieczenia przed zapalneim to umieszczenie modu?u czasowgo ktory wylacza sie po kilku minutach... albo opcja podpiecia sie do instalacji ogrzewania szyb.. ona ma tam szereg zabezpieczen
_________________
mam ogromny potencjał agresywnej ekspansji...
 
 
darek181289 
KLUBOWICZ


Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 1371
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: 2010-10-16, 22:50   

nie lepiej kupi? takie co?:
http://moto.allegro.pl/po...1262403414.html
lub wybra? co? z tego: http://moto.allegro.pl/li...=620&view=gtext
wygrzeba? element grzewczy lub ca?? mate jako? upcha? pod tapicerke fotela? ma termostat i inne zabezpieczenia i nie bawi? si? w jakie? czas?wki czy inne...
_________________
Ecli 2G GS, 4G63
Ostatnio zmieniony przez darek181289 2010-10-16, 23:28, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12