Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzęgło
Autor Wiadomość
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-28, 19:18   Sprzęgło

Dzi? wymienili mi sprz?g?o na nowe. Samo sprz?g?o ?apie super i leciutko chodzi ale nie mog? wrzuci? 1 biegu. Wcze?niej czasem si? przyci?? ale og?lnie chodzi? leciutko, zawsze pomaga?o wrzucenie 2 a potem 1 biegu. Teraz nie da si? wrzuci? jedynki nawet na si??. Co spierdolili? ?le wyregulowali wodziki? Dodam, ?e zmienili olej w skrzyni na 75w80, czy on si? nadaje? Jutro odstawiam im auto z powrotem i musz? mi poprawi?, ale nie chc? aby mi wciskali kity, ?e mam rozwalon? skrzyni? skoro przed zmian? by?o ok...
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-04-14, 16:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-28, 19:35   

Sprawdz czy nie mozesz odpowietrzyc uklad (pod warunkiem ze jest hydrauliczne)

Drugie to zobacz czy nie pogieli prowadnic od zmiany biegow. Ja u siebie zrobilem ten blad i wygiela mi sie wiec jak chcialem ruszyc nie moglem wrzucic 1, 3 i 5 biegu.
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-12-28, 19:48   

najpierw ustaw sobie sprz?g?o regulacj?, masz przy pedale taki gwintowany pr?cik i nakr?tk?, we? ustaw sobie tak by pr?cik wszed? g??biej w pompk
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-28, 20:14   

Ale gdzie to dok?adnie jest bo kiedy? szuka?em i nie wiem gdzie. Od ?rodka kabiny? Przy pedale sprz?g?a czy w jakim? innym miejscu?

Edit:
Je?li kr?ci?em tym co masz na my?li to nic to nie pomog?o.
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
Ostatnio zmieniony przez viader 2007-12-28, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-12-28, 21:53   

od strony kabiny, jest to dok?adnie co popychasz naciskaj?c peda? i to chowa si? w pompk?, jak to nic nie da?o to kolejny krok odpowietrzenie uk?adu... si?ownik by? zdejmowany ? ci?gna od lewarka prawid?owo pozak?adane ?
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-28, 22:02   

W sumie to niewiele wiem, jutro dok?adnie wypytam i podsun? im te wskaz?wki. Dzi?ki za info.

Edit:
Wr?ci?em, nie uda?o im si? tego usun??. Troch? poprawili ale jest kicha. Twierdz?, ?e na wodzikach jest taki luz, ?e nie da si? ju? wyregulowa?, podobno podokr?cali na maksa i nadal lata. W ten luz mog? uwierzy?, bo czasem ju? si? wcze?niej przycina?o. Teraz moje pytanie, czy da si? gdzie? dosta? te wodziki od bieg?w? Inne biegi wchodz? dobrze, tylko ta jedynka si? blokuje. Powiedzieli, ?e mog? spr?bowa? te luzy zlikwidowa? rze?bieniem z r??nymi podk?adkami itp. Warto si? w to bawi?? Koszt podobno jakie? 80z?. Robi? u nich czy zmieni? mechanika?
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
Ostatnio zmieniony przez viader 2007-12-29, 12:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Sebter 
zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 88
Skąd: Olecko
Wysłany: 2007-12-30, 22:54   

viader napisał/a:
W sumie to niewiele wiem, jutro dok?adnie wypytam i podsun? im te wskaz?wki. Dzi?ki za info.

Edit:
Wr?ci?em, nie uda?o im si? tego usun??. Troch? poprawili ale jest kicha. Twierdz?, ?e na wodzikach jest taki luz, ?e nie da si? ju? wyregulowa?, podobno podokr?cali na maksa i nadal lata. W ten luz mog? uwierzy?, bo czasem ju? si? wcze?niej przycina?o. Teraz moje pytanie, czy da si? gdzie? dosta? te wodziki od bieg?w? Inne biegi wchodz? dobrze, tylko ta jedynka si? blokuje. Powiedzieli, ?e mog? spr?bowa? te luzy zlikwidowa? rze?bieniem z r??nymi podk?adkami itp. Warto si? w to bawi?? Koszt podobno jakie? 80z?. Robi? u nich czy zmieni? mechanika?


skoro jestes z warszawy to ciezko bylo jechac do samela ? przynajmniej nic by nie spierdolili u niego ... lepiej skocz do nigo niech zerknie co tam naprawde jest ... a wodziki to szukac trzeba gdzies na zlomach ale same dostac to pewnie ciezko ;/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14