Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
A może mały zjazd (płd wlkp)
Autor Wiadomość
proboszcz18
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-30, 12:16   

Jezeli chodzi o drugi weekend sierpnia czyli 13-14 to ja sie pisze chlopaki :) 3 ewentualnie tez wiec napisze ze:


1. Proboszcz18
2.
 
 
ALIEN
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-30, 20:34   

Ogółem temat trochę zdechł , ale podpisuje się pod Proboszczem :ok: chętnie ruszę się dalej jak za Poznań :jezyk:

1. Proboszcz18
2. ALIEN
 
 
shorty1988
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-30, 20:44   

Powiedzcie mi tylko koledzy na jak długo planujecie ten wypad? Bo nie wiem o co mam mówić jak będę się pytał o jakieś noclegi... :jezyk:
 
 
ALIEN
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-31, 00:08   

Ja osobiście doba i następnego dnia czyli niedziela spadam do domu, nie od razu :jezyk: ale po obiedzie bym się zbierał u jak coś Proboszcz to lecimy razem, a ktoś od nas by jeszcze jechał z Poznania? Proboszcz ty masz tam namiary do chłopaków niech się określą czy jadą?
 
 
proboszcz18
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-31, 01:20   

Ja tez by bym za jedna doba, sobota/niedziela:) nie mam juz wlasnie... pozostaje nam jedynie kontakt przez forum ... i wiadomo ze jedziemy razem :) moze ktos dolaczy jeszcze z P-n
 
 
IDOG 
KLUBOWICZ


Pomógł: 29 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 940
Skąd: Otmuchów/Wrocław
Wysłany: 2011-07-31, 03:00   

może 20-21 albo 27-28 ? Damian może wtedy też będzie o ile z DE wróci :)

Ja będę w obojętnie który weekend :) Mogę od piątku wieczorem do niedzieli :ok:
_________________
WARNING: This car is equipped with a turbocharger. Due to possible breathing problems under heavy acceleration, all females are required to remove any tight fitting or constrictive clothing for safety.
 
 
 
shorty1988
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-31, 11:36   

W takim razie czekam jeszcze na wpisanie innych zainteresowanych osób na listę (powiedzmy do 10 sierpnia) wtedy uzgodnimy termin zlotu-bo widzę że każdemu pasowałoby w innym terminie.
Jeżeli ma ktoś jakieś propozycje-walić śmiało :ok: Może w końcu coś ustalimy
 
 
ALIEN
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-31, 23:29   

Trzeba coś w tym sierpniu wykombinować, zadzwonię jeszcze do Wiri-ego może się skusi przyjazdem a tak to mam jeszcze dwie osoby z konina oraz jedną z kalisza by się zjechać :ok: więc jeżeli nie będzie ze mną aut to znaczy że centrum Polski z Eclipsami na czele to wiocha :ksiadz: :hahaha:

[ Dodano: 2011-08-02, 23:04 ]
Panowie jednak się nie zjawię, pewna pani dzisiaj jak wyjeżdżała z parkingu walnęła mnie w bok i czekam za ubezpieczalnią, prawdopodobnie temat będzie mnie dotyczył ale jak już to pewnie pod koniec sierpnia albo w jego połowie nie wiem jak to się wszystko wyjaśni szybko więc jak coś to moja obecność jest bardzo niepewna... :protest:
 
 
shorty1988
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-04, 16:02   

odświeżam temat:
-skład na zjazd się lekko sypie niestety, mam jednak nadzieję że uda się nam skompletować choć małą grupkę osób :? Piszcie bo nie wiem na czym stoimy...
 
 
IDOG 
KLUBOWICZ


Pomógł: 29 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 940
Skąd: Otmuchów/Wrocław
Wysłany: 2011-08-04, 18:35   

u mnie się nic nie zmieniło :)
Kostuch niech się odzywa bo cos przepadł :jezyk:
Damian nie wiem czy zagląda ale na razie w DE siedzi.
_________________
WARNING: This car is equipped with a turbocharger. Due to possible breathing problems under heavy acceleration, all females are required to remove any tight fitting or constrictive clothing for safety.
 
 
 
proboszcz18
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-07, 23:50   

kurcze chlopaki, pogoda ladna ma byc w ten weekendzik a tu widze ze lipa ze spotkaniem..... Wychodzi ze bylby tylko IDOG, Shorty i Ja, kiepsko :(
 
 
ALIEN
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-08, 01:34   

proboszcz18 napisał/a:
kurcze chlopaki, pogoda ladna ma byc w ten weekendzik a tu widze ze lipa ze spotkaniem..... Wychodzi ze bylby tylko IDOG, Shorty i Ja, kiepsko :(



To się okaże Proboszcz bo ja będę miał auto ale na następny weekend, ale jak coś to można by coś w Poznaniu zakręcić? Się zobaczy :ok:
 
 
shorty1988
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-12, 09:55   

To jak koledzy? Robimy tego spota czy dajemy sobie spokój?
Mało osób i dość kiepska pogoda to chyba największa bolączka :ksiadz: a szkoda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12