Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: MATi
2011-10-09, 06:19
Opony Używane
Autor Wiadomość
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2011-09-09, 15:37   

azhi, tutaj masz link http://www.szablex.com.pl/ mają tam na prawde dobre używane oponki w dobrych cenach, możesz pojechać dotkną obejrzeć dokładnie potargować się o cene mówie, ja 2 lata temu kupiłem roczne zimówki za 500zł Dunlop które były prawie nowe, 3 lata temu do matki b5 kupiliśmy używane Conti za 750zł ,ale miały jeszcze gdzie nie gdzie paski które się nie wytarły... kupowane z allegro odradzam tylko sprawdzone źródła,tam mają na prawdę dużo opon używanych w dobrym stanie za normalne pieniądze... w tym roku znowu do nich jade po kpl opon zimowych do dostawczaka...


co do chłopaków wyżej to wyluzujcie nie ma co się spinać ,a jak nie :> to :ksiadz:
 
 
 
SASZA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-09, 16:08   

Tak się zastanawiam czy nie jest tak niejednokrotnie że są osoby na forum które czekają na jakąś okazję żeby w "inteligentny" sposób delikatnie kogoś próbować wkur , ale takie widać ich prawo. Brakuje tu tylko kolegi z nickiem na "r" tylko że ze mną niestety nie da się poklikać złośliwie bo się nie znam na mechanice , oponach itd.
Reasumując dużymi literami dla tych którzy mnie źle zrozumieli:
Nie mając zamiaru nikomu imponować zawsze kupowałem nowe opony ponieważ już tak mam.
Opona używana nie jest tylko po 1 sezonie ale nawet po przejechaniu kilku metrów.
Jako oponę używaną uważam taką która nie była zakupiona przeze mnie jako nowa.
Kupując nową oponę mam większa pewność co do jej jakości i jeżdżę na niej kilka lat.
Opona używana może mieć "ukryte" wady które mogą zostać wykryte jak już będzie za późno.

Mati rozpinam się .
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2011-09-09, 16:12   

SASZA napisał/a:
Mati rozpinam się .

byle nie dla mnie :lol2: :ok:
 
 
 
azhi 
mniejsza zielenina



Pomógł: 8 razy
Wiek: 40
Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 227
Skąd: Legionowo, Warszawa
Wysłany: 2011-09-09, 16:22   

na stronie nie ma katalogu czy oferty, ale pewnie trzeba się przejechać, jak będę kupował to pojadę.

jeszcze tak przy okazji zaproszę tu:
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?p=170609#170609

prosząc o opinie o klockach
_________________
3g GT V6 Manual :)
niekomercyjnie i za free - http://www.facebook.com/azhiportfolio
 
 
wojtas 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 2980
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-09-09, 16:24   

SASZA,


SASZA napisał/a:
Tak się zastanawiam czy nie jest tak niejednokrotnie że są osoby na forum które czekają na jakąś okazję żeby w "inteligentny" sposób delikatnie kogoś próbować wkur

SASZA napisał/a:
Brakuje tu tylko kolegi z nickiem na "r"

a Ty co w tym momencie zrobiłeś?? Na miejscu kolegi "r" tez bym sie wk... jakbym to przeczytal...

ja napisalem ze kupuje uzywane, Ty kupujesz nowe...
a azhi, sam zdecyduje co kupi.. masz jeszcze cos do dodania, bo ja nie...
_________________
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?p=221749#221749
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2011-09-09, 17:05   

azhi, oferty nie ma bo opony używane są non stop sprzedawane i dojeżdżają kolejne dzwonisz i pytasz co mają albo mówisz co Cie interesuje....



wojtas, SASZA, daliście sobie po liściu i koniec... kolejne posty nie na temat będę usuwał i karał redami, proszę o spokój :ok:
 
 
 
SASZA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-10, 11:45   

azhi proszę uważaj bo używana guma może naprawdę zaszkodzić.
 
 
azhi 
mniejsza zielenina



Pomógł: 8 razy
Wiek: 40
Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 227
Skąd: Legionowo, Warszawa
Wysłany: 2011-09-10, 12:10   

Czytałem kilka artykułów w sieci na temat używanych opon i w każdym je odradzali, jednakże argumentem który był podpora tego twierdzenia było to iż przeciętny użytkownik ogumiena nie jest w stanie sprawdzić sprawności i jakości używanego ogumienia, tak więc Używki z niepewnego źródła czyt. aukcje prywatne, ogloszenia itp od innych kierowców - stanowcze NIE, zakłady zajmujące się handlem takim ogumieniem, gdzie na miejscu sprawdzają ogumienie pod kazdym względem, zaufane osoby typu kolega kupił i przejechał tylko trochę, wydaję się być rozsądnym wyjściem.
Wydaje mi się że tego typu zakłady sprawdzają dokładnie co kupują, oczywiście lepiej jeśli zakład jest przez kogoś polecony tak jak w przypadku zakładu Szablex poleconego przez MATi'ego.
Ostatnio zmieniony przez azhi 2011-09-10, 12:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Timonek 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 674
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-09-10, 19:42   

Sasza, czyli jeżeli ja mam Toyo z 2010 roku, 8,5mm i chce sprzedać te opony, ponieważ mam zamiar przerzucić się na węższy rozmiar, to są one wg Ciebie zagrożeniem dla potencjalnego kupca?
_________________

 
 
haze 
KLUBOWICZ


Pomógł: 8 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 133
Skąd: Mierzeszyn k.GDA
Wysłany: 2011-09-10, 21:47   

mnie na opony nowe niestety nie stać ale kolega ma "wulkanizacje" i na oponach od niego śmigam bez problemu juz ze 2 lata. opony zima osobno i opony lato osobno na 2 auta.
_________________
LIFE AFTER DEAF
 
 
 
IDOG 
KLUBOWICZ


Pomógł: 29 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 940
Skąd: Otmuchów/Wrocław
Wysłany: 2011-09-11, 00:30   

Timonek21, i inni, ja nie wiem czy Sasza niewyraźnie pisze czy o co Wam chodzi, że ciągle szukacie zaczepki. Napisał wyraźnie, że dla niego opona używana to taka której nie kupił sam jako nowej, czyli jeśli ja bym kupił opony nówki sztuki nie wiadomo jaki wypas, dojechał bym nimi do domu z warsztatu 500metrów to one już są dla niego używane bo ktoś na nich jeździł. Dla innego są dalej nówki bo tylko 500metrów przejechały. Ja pewnie bym kupił takie opony jak i większość z wypowiadających się tutaj ale każdy człowiek jest inny i uszanujmy to. Gdyby nie tacy ludzie nie mielibyście tych 'używek w super stanie' i co wtedy byście zrobili ?
_________________
WARNING: This car is equipped with a turbocharger. Due to possible breathing problems under heavy acceleration, all females are required to remove any tight fitting or constrictive clothing for safety.
 
 
 
SASZA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-11, 07:40   

IDOG napisał/a:
dojechał bym nimi do domu z warsztatu 500metrów to one już są dla niego używane bo ktoś na nich jeździł. Dla innego są dalej nówki bo tylko 500metrów przejechały.


miałem już się nie wypowiadać ale, co mi tam

Myślę że kto chciał i był w stanie zrozumieć moje stanowisko zrozumiał, żałuję tylko że np. wojtas, timonek nie zrozumieli ale myślę że jak się spotkamy na zlocie to porozmawiamy na ten temat jak Kliczko z Adamkiem
:uscisk: ;-)
 
 
wojtas 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 2980
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-09-11, 10:51   

SASZA napisał/a:
Myślę że kto chciał i był w stanie zrozumieć moje stanowisko zrozumiał, żałuję tylko że np. wojtas, timonek nie zrozumieli ale myślę że jak się spotkamy na zlocie to porozmawiamy na ten temat jak Kliczko z Adamkiem

widze, ze masz straszny problem chlopczyku :)
teraz bedziesz sie zlotem odgrażal???? :hahaha:
wiesz co to jest forum dyskusyjne i do czego sluzy? Myslalem, ze mozna normalnie pogadac np o tych oponach..
Jestem na forum juz dosyć dlugo i nigdy sie nie wdawalem w tego typu dyskusje,
ale Ty strasznie masz ochote pozaczepiac :)
jezeli to co napisales to bylo "rzucenie rękawic" to je przyjmuje :)
wiecej publicznie nie mam zamiaru z toba pisac. jak masz ochote to odezwij sie na pw, a jak nie to wyp.....j :ok:
_________________
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?p=221749#221749
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9