Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Mitsubishi Eclipse 1g Warto??Opinie !!!
Autor Wiadomość
Niccco19 
zielenina


Wiek: 32
Dołączył: 11 Paź 2015
Posty: 5
Skąd: Chojnice
  Wysłany: 2015-10-15, 23:00   Mitsubishi Eclipse 1g Warto??Opinie !!!

Siemka!
Tak jak wspominałem w jednym z tematów mam zamiar nabyć eclipse 1g i znalazłem jeden egzemplarz który mnie zainteresował,ale z racji iż mam ponad 300km a samochód stoi w komisie więc mam trochę mieszane uczucia ,boję się straconego czasu i pieniędzy.
I tu pada moje pytanie czy jest ktoś może z okolic Łodzi i miał by czas i ochotę obejrzeć auto chociaż z grubsza i opowiedzieć mi co nie co na jego temat?
Oczywiście pokryłbym wszelkie koszty takiej pomocy ;)
Nie wiedziałem do jakiego działu podpiąć ten temat ,więc jeśli nie trafiłem z działem to z góry przepraszam :)
Pozdrawiam !
Ostatnio zmieniony przez Niccco19 2015-10-15, 23:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
GOLDI 
KLUBOWICZ

Pomógł: 198 razy
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2015-10-15, 23:03   

ogólnie musisz zdać sobie sprawę że to już stary samochód i podejście że szkoda straconego czasu i pieniedzy jest niestety błedne... ten samochod bedzie wymagal od Ciebie wiekszych nakladow miesiac w miesiac by utrzymac go w stanie chocby nie pogorszonym ;) niz same jego poszukiwania i wycieczka tu i tam :) to pwoli juz nie samochod na codzien a klasyk do weekendowej zabawy i rozpieszczania ;)
_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
 
 
cichydawid 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Lis 2013
Posty: 313
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2015-10-15, 23:09   

daj sobie spokój z samochodem z komisu.. Nie chcialbym tu odpowiadac za wszystkie, bo sa porzadni handlarze, ale wiekszosc bubli jak cholera. Samochod z komisu z miejsca bym odrzucil, tymbardziej ze 300km. Pokaz tutaj ogloszenie a moze cos przez internet Ci wydukamy
 
 
 
Niccco19 
zielenina


Wiek: 32
Dołączył: 11 Paź 2015
Posty: 5
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2015-10-15, 23:12   

Ale ja to doskonale rozumiem ,że to już wiekowy samochód i normalne ,że bedzie potrzebował jakiegoś wkładu finansowego.Nie dawno sprzedałem BMW E36 które szukałem dobry rok i przez 2 mies i tak wsadziłem prawie 5k ,żeby wyglądała tak jak chcialem a to już też starę auto,więc jak najbardziej się z tym licze ,że coś trzeba włożyć.Pytanie tylko czy po przeliczeniu sobie ewentualnych napraw itd nie warto czasami poczekać i poszukać coś już doinwestowanego przez kogoś. A jeśli chodzi o to aby jechać oglądać to nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha czy ludzie tacy fałszywi ,ze nie mówią prawdy mi jaki jest naprawdę stan samochodu :( Uwierzcie mi ,że ostatnio byłem oglądać 5 aut w tygodniu i to nie za 5 tyś i wróciłem z pustymi rękoma,dlatego tracę po prostu nadzieję. Już nie chodzi o te pieniądze na paliwo itd ale ten stracony czas na marne i nerwy :(

[ Dodano: 2015-10-15, 23:13 ]
Oto link do ogłoszenia -
http://olx.pl/oferta/mits...html#1a0aa803ba
Na zdjęciach wygląda ok,ale wiadomo jak to ze zdjęciami :/
 
 
jan 
KLUBOWICZ


Pomógł: 13 razy
Wiek: 41
Dołączył: 27 Wrz 2007
Posty: 540
Skąd: Sulejów
Wysłany: 2015-10-16, 11:01   

Średnio się z nam na motoryzacji ale ze swojej strony podpowiem, że misiakiem to się trzeba przejechać. Nawet jak coś gdzieś cieknie, to uszczelki wymienisz. Natomiast jak coś nie będzie banglało z elektroniką, to będziesz latami szukał przyczyny. Trzeba go odpalić, rozgrzać, trochę podeptać, zobaczyć czy równo chodzi itp...
 
 
Damian_Eclipse 
KLUBOWICZ


Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 683
Skąd: Złotów
Wysłany: 2015-10-16, 17:15   

Na zdjęciach wygląda ok, tylko stoi jak koza wysoko. No i wnętrze trochę straszy (zegary, kierownica, pedały, brak plastków koło pedałów, wiszące kable) .. ale to detale. Trzeba by się przejechać, podłogę obejrzeć, silnika posłuchać itd.
_________________
1G GST
http://www.mekp.pl/viewto...er=asc&start=20
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
 
 
 
rosomak1983 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 1766
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2015-10-16, 17:19   

wyglada na niebitego szczeliny równe. kolor jednolity, rudej tez nie widac... Tylko ten komis... moze jest tylko odpicowany profesjonalnie?
_________________
Eclipse D27A 4x4 4g63T
6 bolt only.
Life is too short to drive boring cars...
Primera P11 2.0
 
 
Horacjusz 
KLUBOWICZ

Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 649
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2015-10-16, 17:29   

Nie obejrzysz to się nie dowiesz :ok: Niccco19, zazwyczaj widuję ogłoszenia że zamienię eclipse na e36 :jezyk:
_________________
Był EAGLE TALON TSI AWD 1G 4G63T 6Bolt
EAGLE TALON TSI 2G 4G63T 7bolt EVO 9
Jest 1G GS szrocik
 
 
Niccco19 
zielenina


Wiek: 32
Dołączył: 11 Paź 2015
Posty: 5
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2015-10-16, 19:52   

Horacjusz napisał/a:
Nie obejrzysz to się nie dowiesz :ok: Niccco19, zazwyczaj widuję ogłoszenia że zamienię eclipse na e36 :jezyk:

Ja zawsze idę "pod prąd" he he :D
Z tego co mówił sprzedający,na lakierze nie ma zadnej rdzy,jest to auto jego znajomego a ,ze w ostatnim czasie częsciej stoi jak jeździ postanowił sprzedać,Jedyne co było malowane to maska bo miala odprysków trochę i mówił ,że denerwowało to tego właściciela.
Też zauważyłem ,że stoi bardzo wysoko i jeśli bym ewentualnie kupił to na pewno pójdzie w dół :D he he
No cóż jednak zdecydowałem się(mam nadzieję ,że nie będę żałował) i na 90% jadę obejrzeć w niedzielę ;)
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2015-10-17, 22:20   

Niccco19 napisał/a:
Z tego co mówił sprzedający,na lakierze nie ma zadnej rdzy,jest to auto jego znajomego a ,ze w ostatnim czasie częsciej stoi jak jeździ postanowił sprzedać,Jedyne co było malowane to maska bo miala odprysków trochę i mówił ,że denerwowało to tego właściciela.


No tak, a ten matiz obok to szwagra, a tamte tico to znajomy brata sprzedaje...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13