Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Eclipse 1G - maciejka
Autor Wiadomość
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2007-09-28, 23:04   

Hehe, ja tez zakladalem w firmie ktora sie zajmuje przyciemnianiem szyb, ale gosc mi od razu powiedzial, ze na przednie boczne zadnego atestu nie da i wrecz wpisal mi w papierach na oklejanie ze przednie boczne zostaly oklejone na zyczenie wlasciciela.
Te szyby i tak juz sa przyciemnione, wiec zakladanie na nie jakiejkolwiek foli przekroczy dopuszczalny limit przejrzystosci.
Jak pisalem, okleic mozna, bedzie fajnie do czasu napotkania pierwszego upierdliwego, nadgorliwego, znudzonego na sluzbie gliniarza, ktory jak nie bedzie mial za co wlepic mandatu do zacznie szukac, a jak zacznie szukac to znajdzie...
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2007-09-29, 08:51   

ok ziggi atest mam na folie a nie na miejsce jej za?o?enia
wiem ?e boczne szyby ju? s? zaciemnione fabrycznie i ich ju? nie mo?na przyciemnia?
ja ju? mam zaciemnione ponad rok i na razie jest ok
a gliniarz jak ci? zatrzyma i b?dzie chcia? si? przyczepi? do twoich szyb to musi by? wyposa?ony w tak? maszynk? do przepustowo?ci ?wiat?a
a do dam ?e w czarnym mi?ku w cale si? mocno w oczy nie rzuca ciemna folia na drzwiach przednich
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2007-09-29, 13:25   

Coodo napisał/a:
ok ziggi atest mam na folie a nie na miejsce jej za?o?enia
wiem ?e boczne szyby ju? s? zaciemnione fabrycznie i ich ju? nie mo?na przyciemnia?
ja ju? mam zaciemnione ponad rok i na razie jest ok

Powiem tak: Puty dzban wode nosil poki sie ucho nie urwalo...

Coodo napisał/a:
a gliniarz jak ci? zatrzyma i b?dzie chcia? si? przyczepi? do twoich szyb to musi by? wyposa?ony w tak? maszynk? do przepustowo?ci ?wiat?a
a do dam ?e w czarnym mi?ku w cale si? mocno w oczy nie rzuca ciemna folia na drzwiach przednich

Musi, nie musi, jak bedzie chcial to dowod rejestracyjny zabierze i odesle cie na badanie techniczne. Co zrobisz? Nie oddasz? Stawisz opor wladzy? :jezyk:
Potem przeglad trzeba zrobic, na przegladzie ci powiedza ze folie trzeba zerwac, bo nie podbija, bo nikt nie bedzie chcial brac na siebie odpowiedzialnosci ze jak ci drugi raz zatrzymaja a folie ciagle na szybach...
Potem jeszcze do urzedu komunikacji po dowod, odstac swoje w kolejce, zaplacici za usluge i dopiero wtedy mozesz zakladac sprawe do sadu adminiostracyjnego o niesluszne odebranie dowodu rejestracyjnego, dobrej zabawy zycze. Bedzie Ci sie chcialo?
Takie sa realia niestety :(
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2007-09-29, 15:38   

dobra ok
nie b?dziemy si? ju? wi?cej przekama?a?
ja mam za?o?on? foli? i si? bardzo z tego ciesz
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
viki
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-06, 21:05   

?adnie ?adnie czysciutki wypucowany takiego utrzymuj pozdr?wka :ok:
 
 
zaxdamian 
mniejsza zielenina



Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 212
Skąd: Wyszk?w
Wysłany: 2007-10-10, 10:42   

Coodo napisał/a:
ok ziggi atest mam na folie a nie na miejsce jej za?o?enia
wiem ?e boczne szyby ju? s? zaciemnione fabrycznie i ich ju? nie mo?na przyciemnia?
ja ju? mam zaciemnione ponad rok i na razie jest ok
a gliniarz jak ci? zatrzyma i b?dzie chcia? si? przyczepi? do twoich szyb to musi by? wyposa?ony w tak? maszynk? do przepustowo?ci ?wiat?a
a do dam ?e w czarnym mi?ku w cale si? mocno w oczy nie rzuca ciemna folia na drzwiach przednich

Z maszynk? jak z alkomatem trzeba mie? i musi miec homologacje. Na podstawie czego zabierze mi dow?d?Bo mu si? tak wydaje?NO WAY!!!! To tak jakby mi prawo jazdy zabra? bo pewnie pi?em. Poza tym m?wi si? ?e sie taki kupi?o. Folia ka?da ma atest ale nie widzia?em jeszcze zadnej kt?ra mo?naby montowa? na przednie szyby. Jedynie szyby dymione spe?niaja atesty ale koszt jest DU?Y
_________________
Twoje auto Tw?j ?wiat

wszystko co robisz r?b uwa?nie i dok?adnie...
 
 
 
kawior1gturbo 
KLUBOWICZ

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 256
Skąd: Śrem
Wysłany: 2007-11-06, 12:52   

no a ja zupelnie nie na temat(chociaz calkiem na temat) autko w czarnym bardzo ladne, co do tych felg co pisales-18' byly by ok(co tam,ze jakies przeklamania) chyba nie warto sie przejmowac podczas modyfikacji takimi drobnostkami jak to,czy np.policja jakas :) jak uwazasz...oglonie furka ladna. mialem taka sama,teraz ma mlodsza siostra. niestety zagazowane,bez sekwencji... ale ciezko sie bylo rozstac...
_________________
GST 1991
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2007-11-09, 10:40   

YO taki maly komunikat :jezyk: zrobilem nowe fotki auta :-) :D sa na 1 stronie...na miejsce starych nowe dalem... :-) :badcrack:

[ Dodano: 2008-04-14, 23:35 ]
:-)
Ostatnio zmieniony przez maciejka 2008-04-14, 23:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-04-15, 07:20   

Prosz? bra? przyk?ad z Maciejki i aktualizowa? fotki w profilu :amen:

Bardzo ?adne fotki, jaki wymyty Klipsik :ok:
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-04-15, 13:49   

?adne foty .... 6 bolt :>
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12