Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Żarówki LED. Szybko migające kierunki.
Autor Wiadomość
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-18, 00:21   Żarówki LED. Szybko migające kierunki.

Panowie zakupi?em ?ar?wki LED ???te kt?re wre?cie da?y porzadany efekt :jupi: i nie musz? zmienia? lamp, pojawi? si? tylko ma?y problem kt?ry prawie rozwi?za?em. Ot?? po za?o?eniu tych ?ar?wek szybko migaj? mi kierunkowskazy , ustali?em ju? ?e potrzebuje przeka?nik elektryczny zamieni? ze zwyk?ym. 1) I tu nasuwa si? pytanie gdzie dok?adnie jest ten przeka?nik oraz czy ma 3 czy 2 n??ki???
2) Je?li kto? mia? z tym do czynienia , i wie gdzie taki kupi? to b?de wdzi?czny. :beer:

czy mo?e by? taki??
http://www.allegro.pl/ite..._3_stykowy.html

oczywi?cie do przer?bki , pewnie.
Ostatnio zmieniony przez PiotrekKRK 2011-04-23, 11:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
OZET
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-18, 07:08   

nie wiem jaki jest stopie? zaawansowania twoich przer?bek ale ja przerabia?em ostatnio w 3 G wszystkie swoje ?wiat?a i by?o z tym troche kombinacji:

1 - bo z przodu kierunki ?wieci?y ca?y czas jako tzw obrys?wki a podczas migania - miga?y poprostu ja?niej - z tego co wiem w Polsce kierunek nie mo?e si? ?wieci? ca?y czas

oczywi?cie rozdzieli?em to sensownie tak ?e wszystko ju? ?wieci tak jak powinno i nawet bez zmiany przerywacza kierunki migaj? mi normalnie

z przodu mam po w?aczeniu pozycji tylko pozycje, mijanie dziala normalnie no i kierunki ?wiec? wtedy tylko kiedy potrzeba

2 - z ty?u by?o te? troch? d?ubania bo kierunki by?y czerwone a nie mia?em dostepu do ledow

wiec pociagnalem wiazke z gornej lampy do dolnych tych malych

kupilem dolne lampy typu clear i po bokach tych lamp mam wsteczny a po wewnetrznych stronach mam kierunki


tak to u mnie wygl?da?o

mi si? uda?o to rozwi?zac bez wymiany przerywacza, niemniej jednak by?o kilka przer?bek instalacji

pozdr
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-18, 09:03   

Jesli masz zarowki diodowe i za szybko migaja to musisz dorwac rezystowy (ok 25W) i polaczyc je rownolegle z zarowkami. Jak zgaduje to kupiles zarowki ktore nie maja za duzego obciazenia. Mialem to samo. Zmienilem zarowki i jest oki. Jesli nie mozesz ich zmienic to podlacz rezystory. Nigdy nie widzialem kombinatorstwa z przekaznikami ale nie jestem pewien czy to cos da. :ok:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-18, 09:07   

a najprosciej podlaczyc zarowke dodatkowa gdzies za plastik w uklad i niech sobie mruga... bedzie zarowno rezystorem jak i odbiornikiem
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-18, 11:19   

Okej ka?da rada si? przyda jak zrobie podziele si? opini?, jeszcz tylko gdzie taki przeka?nik wog?le jest???
 
 
robo 
KLUBOWICZ


Wiek: 41
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Strzyzow
Wysłany: 2008-07-18, 14:14   

Mialem ten sam problem ! tylko w zestawie z zarowkami dali odrazu rezystory. pdlaczylem wszystko od nowa i jest ok !
_________________
Jeszcze bedzie czas .... by odpoczywac ....
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-18, 17:38   

Te? tak zrobie tylko musze dopa?? takie rezystory.
Pomys? z przeka?nikiem dobry ale nie ma nigdzie przednich ?ar?wek led co dzia?aj? jako kierunek i postojowe.
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-18, 18:58   

Odlacz postojowki i zrob je gdzie indziej. Przednie zrob tylko kierunki. Dorwij drugi zestaw kierunkow i wywal jeden rzad tych zaslepek i zamontuj kierunki i zrob postojowki.
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-18, 19:27   

To fakt masz racje allias, poszukam takich kierunk?w.

[ Dodano: 2008-07-23, 14:37 ]
Problem z rezystorami co pisa? ALLIAS gdy? na allegro takie nie widniej? kto? wie gdzie je dorwa???
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14