Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Alarm sam się uruchamia.
Autor Wiadomość
yatering 
mniejsza zielenina


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 235
Skąd: Trojmiasto
  Wysłany: 2008-07-30, 00:15   Alarm sam się uruchamia.

Witam ponownie.

Mam nietypowy problem mianowicie wlacza mi sie alarm w nocy bez powodu :( i nie moge go wylaczyc nie rozlaczajac akumulatora. Alarm nie reaguje na pilota. Problem jest ze to sie zdarzylo druga noc z rzedu a w dzien wszystko jest ok
Jakies pomysly !?!?!? sadziedzi mnie zabija :P czy te alarmy byly seryjnie produkowane w ten sposob czy to jakas samorobka ??!?!
Ostatnio zmieniony przez PiotrekKRK 2011-04-23, 11:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-30, 00:31   

jest to rzecz standardowa w tejze wersji ... taki alarm fabryczny zintegrowany z klaksonem... to ze Ci sie wlacza moze swiadczyc o tym ze ktorys z czujnikow krancowych(klapy, drzwi lub maski) Ci fiksuje... lub masz gdzies zwarcie
Ostatnio zmieniony przez GOLDI 2008-07-30, 00:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-30, 06:17   

GOLDI napisał/a:
jest to rzecz standardowa w tejze wersji ... taki alarm fabryczny zintegrowany z klaksonem... to ze Ci sie wlacza moze swiadczyc o tym ze ktorys z czujnikow krancowych(klapy, drzwi lub maski) Ci fiksuje... lub masz gdzies zwarcie


Mialem ten sam problem. Tyle ze moj reagowal na bardzo mocny wiatr (prawie wichury). Jak sie okazalo (choc nic nie naprawialem) ze czujnik pod maska mial lekki luz i jak zawialo to alarm myslal ze maske podnosi i ktos sie wlamuje. Poprawilem i jest oki.

Sprawdz kondycje tech czujnikow. Pamietam ze zaprzyjazniony mechanik z Mitsu mowil mi ze to dosc normalna przypadlosc Eclips.
 
 
czapy666
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-30, 08:24   

Mi te? sie w??cza? w nocy.Okaza?o sie ?e gumki dociskacj?ce guzik zamkn?cia drzwi si? wyrobi?y.Poprawi?em i ju? by?o ok.Alarm my?la? ?e kto? otworzy? drzwi i wy? w niebog?osy
 
 
yatering 
mniejsza zielenina


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 235
Skąd: Trojmiasto
Wysłany: 2008-07-30, 11:23   

NO tak ale pewnie mogliscie wylaczyc go normalnie z pilota ???... a mi jak by sie zwieszal i nic oprocz odlaczenia akumulatora nie daje ... no chyba ze o czyms nie wiem >?!?!?!
No i to sie dzieje tylko w nocy teraz samochod stoi i wszystko jest ok myslalem ze jak zresetuje cpu to bedzie git ale to samo sie stalo wczoraj po 23 jak juz zimniej na dworzu bylo ... ale sprawdze te czujki tak czy siak dzieki za pomoc i jesli jeszcze jakies pomysly to walcie smialo :)
Ostatnio zmieniony przez yatering 2008-07-30, 11:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elinwar 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 912
Skąd: D?bica
Wysłany: 2008-07-30, 12:36   

Ostatnio przeszed?em przez co? podobnego tylko nie zdarza?o si? to w nocy tylko regularnie. Wogole nie mog?em ani rozbroi? alarmu ani otworzy? auta z centralnego zamka. Pami?tam, ?e w przed dzie? bawi?em si? za tapicerk? drzwi kierowcy.
Wyregulowa?em docisk szyby, zaizolowa?em wszystkie kabelki i ucieszony zamontowa?em tapicerke. Przez chwile wszystko dzia?a?o. Ale nast?pnego dnia Auto wogole nie reagowa?o na pilota. Zdenerwowany ?ci?gn??em znowu tapicerk? i pomys?a?em, ?e gdzie? musia?em jakie? kabelki zewrz? czy co?. Zdar?em cz??? izloacji porusza?em kabelkami przy magnicznym czyms:
http://www.fotosik.pl/pok...31b3fb0244.html

I wszyskto wr?ci?o do normy.
_________________
Było: Talipse; 1998 r, BMW 850i; 1993 r
Jest: Citroen C6 2006 r
 
 
 
yatering 
mniejsza zielenina


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 235
Skąd: Trojmiasto
Wysłany: 2008-07-30, 14:20   

Hmm to moze byc wszystko tak naprawde ... ja np nic nigdzie nie grzebalem a nawet jak wyje to moge zamykac i otwierac pilotem... pojechalem do mojego mechanika i okazuje sie ze misiek CHYBA w ogole nie ma alarmu, mianowicie otworzylismy szybe zamknalem go z pilota i po chwile moglismy go odpalic otworzyc dzwi... wiec juz w ogole sie pogubilem czujek tez zadnych nie widze ale z drugiej strony jesli mialby byc fabryczny to pewnie w dzwiach itp itd.
Nie wiem narazie odlaczylismy klakson i za tydzien jak bede zmienial rozrzad to sie zastanowimy moze gdzies znajde jakies schematy albo cos ... ;/
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-30, 18:06   

Jaki jest ten pilot? Mozesz robic zdjecie?
 
 
czapy666
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-30, 22:19   

Elinwar ja mia?em podobnie.Przez jakis czas jak my?em auto lub w nocy gdy osiada?a rosa tez mi si? w??cza? alarm bez powodu i nie reagowa? na wy??czanie.Potem gdy otwiera?em drzwi pasa?era by?o ok ale gdy otwiera?em kierowcy to znowu wy?.Dopiero za dnia jak by?o sucho i ciep?o to si? uspokaja?.Ja te? pod?uba?em przy drzwiach kierowcy i si? uspokoi?o.Dzi?ki bogu :amen:
 
 
pppppp1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-01, 07:55   

U mnie w eclipse zamontowany by? nie pod klakson ,oddzielna syrena ,po w??czeniu gasn? ?wiat?a ,zamykaj? si? szyby ,po kilku sekundach nawet dotkn?? blach nie mo?na bo mruczy ,jest te? regulacja czujiki,i sam po minucie si? zamyka to chyba nie seryjny
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-01, 09:07   

pppppp1 napisał/a:
U mnie w eclipse zamontowany by? nie pod klakson ,oddzielna syrena ,po w??czeniu gasn? ?wiat?a ,zamykaj? si? szyby ,po kilku sekundach nawet dotkn?? blach nie mo?na bo mruczy ,jest te? regulacja czujiki,i sam po minucie si? zamyka to chyba nie seryjny


Seryjny tego nie mial.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14