Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Części z EVO 8 w Eclipse 3g
Autor Wiadomość
czapy666
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-10, 20:25   Części z EVO 8 w Eclipse 3g

Witam koleg?w klubowicz?w.Chcia?bym zaczepi? temat wsp?lnych podzespo??w Lancera Evo8 i Eclipsy 3G.Niech kto? m?dry wypowie si? na ten temat.Kt?re cz??ci nadaj? si? do bezpo?redniego za?o?enia a kt?re po przer?bkach.Oczywi?cie z rozr??nieniem na 2,4l oraz 3,0 v6.I mam bezpo?rednie pytanie.Czy da si? prze?o?y? hamulce z evo8 na eclipse 3g gt.
Ostatnio zmieniony przez PiotrekKRK 2011-04-23, 11:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-10, 20:37   

Temat rzeka... choc wiekszosc elementow nie pasuje tlye za mozna je zaadoptowac w 3G na kozysc :> Zalezy o czym mowa... :> Najlatwiej jest z ukladem turbo :P

czapy666 napisał/a:
Czy da si? prze?o?y? hamulce z evo8 na eclipse 3g gt


Wystarcza ci zaciski, tarcze, klocki i juz po robocie... pasuja jak ulal. Tyle ze minimalne kola to 17-tki (tylko nie pamietam z ktorym offsetem) ale bezpieczniej jest z 18-tkami. Troche kosztowny ale najlepszy mozliwy upgrade hamulcow w 3G.

PS Czapy... jesli myslisz o tym to nie pozalujesz. Prowadzilem 3G z tymi heblami i to poprostu staje w miejscu :>
 
 
czapy666
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 00:29   

No w?a?nie g?owi? si? co tu zrobi?.Ogl?dam hamulce EBC i to co tu u nas maj? w bia?ymstoku i nie mog? si? zdecydowa?.EBC trzeba sprowadzi? i nie ma pewno?ci czy przy?l? te co trzeba,na miejscu tu mog? dosta? brembo ale tarcze g?adkie i klocki lukasa lub ew.zex'a.A mo?e co? kombinowanego pomi?dzy EBC a tym co tu mam.I pomy?la?em wtedy o tym ?e Evo8 ma troszk? wsp?lnych cz??ci.Te? mi si? wydaje allias ?e zestaw z evo by?by najskuteczniejszy.W ko?cu by? projektowany na samoch?d o mocy 280km wi?c powinie sobie bez problemu radzi?.Ten fabryczny zestaw w Gt to jakis ?art.Pogi??y mi si? trzy tarcze i to bardzo mocno.A na dodatek na zlocie w u???u klocek mi si? zapali? w przednim kole przywar? do tarczy i wypa?i? b?bel!!!tak zrobi? mi si? b?bel na tarczy.Dlatego trzymam si? z dala od fabryki.Zaciski do evo to chyba trzeba poszuka? z rozbitego auta.A tarcze i klocki poszukam w intercarsie.Podam na forum jak to wygl?da od strony finansowej jak juz sam b?d? wiedzia?

[ Dodano: 2008-08-11, 00:30 ]
ps.mam ko?a w rozmiarze 225/45 r17 wi?c evo chyba wejdzie
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 09:28   

Zapodaj zdjecie... bo pamietam ze pewien uklad szprych moze o nie ocierac...
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 09:33   

czapy666 napisał/a:
ps.mam ko?a w rozmiarze 225/45 r17 wi?c evo chyba wejdzie
co ma opona do ET :> ? potrzebujesz et 35.. ale i nie konicznie musi pod takie wejsc
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 10:35   

GOLDI napisał/a:
czapy666 napisał/a:
ps.mam ko?a w rozmiarze 225/45 r17 wi?c evo chyba wejdzie
co ma opona do ET :> ? potrzebujesz et 35.. ale i nie konicznie musi pod takie wejsc


To prawda i tu chodzi wiecej o styl tej 17-tki jako ze niektore sa robione ze nawet z tym ET nie koniecznie wejdzie. Te zaciski sa poprostu OGROMNE.

Znalazlem moje stre zdjecie tylko z tylnymi (ktore sa nieco mniejsze :> ) ktore mozesz zobaczyc jak sa spasowane na kole od EVO 8. To jest zamocowane na 3G GS.

Ostatnio zmieniony przez allias 2008-08-11, 10:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14