Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe amortyzatory
Autor Wiadomość
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-29, 00:36   

Da sie. Wystarczy ,ze chodzi do zawodowki zaocznie i pracuje normalnie na budowie.
 
 
arm891
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-29, 00:39   

ja sie dorobilem.. ale 1g;P jedynie pamietam ze chrzesnty mi sypna kasa na pierwsze oplaty tj ubezpieczyl auto i zaplacil za blachy, ale to pewnie dlatego ze jest jako wspowlasiciciel w dowodzie:D
 
 
czapy666
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-29, 14:09   

Ludzie a co to wogule s? za dyskusje.Niewa?ne sk?d ch?op ma 3G wa?ne ?e ma i trzeba mu pom?c z tymi amorkami.Ja tu w?sz? jak?? zazdro?? czy co :o Sam szukam kompletu i nie mog? znale??.Jest du?y k?opot.Mo?e kto? zna wymiary amortyzator?w do 3g gt 2002r.To mo?e bym co? dopasowa?.Allias ty jeste? bestia w tych sprawach.doradzisz co??
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-29, 15:55   

3G ma takie same amorki w kazdym modelu wiec nie ma znaczenia jesli to jest GS czy GT. A co do modelu to KYB (jak juz wspomnialem) sa do tego najlepsze. Nie wazne czy obnizasz czy zostawiasz fabrycznie to na nich sie nie przejedziesz. Przy obecnej cenie $$$ i cenach za fabryczne amorki czy tez jakies zamienniki lub podrobki to zdecydowanie kupic KYB`y. Jesli ktos nie idzie w nic przesadzonego KYB GR-2 to rewelacyjny wybor. Jesli ktos chce troche wiecej - KYB AGX z regulowana sprezystoscia amorkow. :ok:
 
 
czapy666
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-29, 16:52   

Acha czyli nie ma znaczenia czy to jest 2.5 czy 3.0.To ju? co?.Ale gdy zadzwoni?em do sklepu handluj?cego KYB i poda?em im model GR-2 to nie wiedzieli co to jest.Pora?ka.Tak na wszelki wypadek allias znasz wymiary tych amork?w?
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-29, 17:52   

czapy666 napisał/a:
czyli nie ma znaczenia czy to jest 2.5 czy 3.0


Nie ma 2.5 :P

A co amorkow to:
AGX 1x 734019, 1x734020 (przod) , 2x741020 (tyl)

GR-2 1x 334267, 1x334268 (przod) , 2x341164 (tyl)
 
 
XXX 
KLUBOWICZ


Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 247
Skąd: w. Lubelskie
Wysłany: 2008-09-29, 18:35   

adraene czekam a? zrealizujesz swoje marzenie i mam nadzieje ?e od razu poka?esz swoje cacko jak wygl?da przed modyfikacjami i po i licz? na ciebie na kolejnym corocznym naszym klubowym zlocie w realizacji marzenia pomog? Ci na pewno
allias poda ci firmy rozmiary itp.
GOLDI, kiepuczi za?atwi? Ci dobre cz??ci po dobrej cenie
A ja i reszta klubowicz?w z mi?? ch?ci? obejrzymy twoj? ECLIPSE i wypijemy piwo jak b?dziesz ju? mia? prawko (18L) :ok:
 
 
 
adraene
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-29, 21:55   

Szk?e z prac? mo?na ?atwo pogodzic :) . Od rana do 15 szkola od 15-21 od 21 nauka do 24 a weekendy zeby nadrobic od rana do nocy. Jesli czegos sie bardzo chce to zrobi sie wiele. :) A pozatym za kilka miechow koncze 18.



Jeszcze jedno sa moze takie amortyzatory ze moglbym regulowac wysokosc w sensie ze obni?ac i podwyzszac zawieszenie ze srodka kabiny.
Ostatnio zmieniony przez adraene 2008-09-29, 21:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-29, 22:08   

adraene napisał/a:
Jeszcze jedno sa moze takie amortyzatory ze moglbym regulowac wysokosc w sensie ze obni?ac i podwyzszac zawieszenie ze srodka kabiny.
zawieszenie pneumatyczne... baaaaaaaaaaaardzo drogie... lepiej kup gwinda teina z silniczkami do regulacji tylko tlumienia... wysokosc recznie sie reguluje... okolo 3tysiace..
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2008-09-29, 22:13   

ze ?rodka kabiny to mo?na regulowa? jedynie twardo??, wysoko?? regulujesz gwintem, wtedy potrzebujesz komplet gwintowanego zawieszenia, z elektroniczn? regulacj? najwy?szy model teina. kosztuje po?ow? twojego eclipsa.
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-29, 22:19   

SAMAEL napisał/a:
kosztuje po?ow? twojego eclipsa.
przesadzasz :) mowimy o 3g :)
 
 
adraene
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-29, 22:24   

moglibyscie powiedziec co to za amortyzatory :)
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-29, 22:53   

adraene napisał/a:
moglibyscie powiedziec co to za amortyzatory
ty teraz zartujesz czy na powaznie ?
SAMAEL napisał/a:
najwy?szy model teina

Z?y napisał/a:
kup gwinda teina
 
 
czapy666
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-29, 23:04   

A tak wogule panowie to kto? si? orientuje ile jest wsp?lnych cz??ci w 3g eclipse i Stratusie r\t.Z tego co wiem to praktycznie te same samochody tyle ?e r??ni? si? bud?.Napewno u?atwi?o by to szukanie cz??ci u handlarzy cz??ciami z usa.Z mi?kiem jest ten problem ?e jest to ameryka?sko-japo?skie auto a nie czysto ameryka?skie dlatego tak ci??ko o cz??ci.Przynajmniej tak mi handlarz t?umaczy?. :?
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-30, 08:57   

http://www.tein.com/tech_info/r70.html

Drugi od dolu i nazywa sie: Tein Super Street Dumper With Pillowball Uppermount (EDFC Compatible).

To jest ten zestaw z najwiejkszymi bajerami. Kosztuje okolo $1700-1800 + przesylka.
 
 
adraene
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-30, 16:17   

czyli z reguacja twardosci ze srodka kabiny xd ?


jeszcze jedno pytanie do aliasa bo widze( czy jeszcze wysokosc). I co to jest EDFC Controller Kit+EDFC Motor Kit+Strut Kit = Full kit ( no to wiadomo ze wszytko) ale co daja te poszczegolnie wymienione bo nie trzeba kupowac full.

I jezeli wzilabym te armorki i ten system edfc tylko nie wiem czy wszytko czy moze niepotrzbne niektore. I jakie hamulce dobre bys polecil nie znam sie dobrze ale chodzi mi o ta tarcze i ten taki docisk. :)
Ostatnio zmieniony przez adraene 2008-09-30, 16:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2008-09-30, 18:22   

przeciez wszystko jets na stronie teina opisane !!!!!!
_________________
We will meet or beat any advertised price on Exedy & ACT clutch kits
Tarcze i Klocki Hawk Performance, Sprzęgła Exedy i ACT, Thermo-Tec, ECU Master, Samco and More .
http://www.topendpower.pl/
http://www.klockihamulcowehawk.pl/
 
 
 
adraene
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-30, 22:06   

myslisz ze tak latwo jest cos wyczytac jesli przez cale zycie mialo sie niemiecki :)
Ostatnio zmieniony przez adraene 2008-09-30, 22:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13