Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Skrzynia automatyczna => skrzynia manualna
Autor Wiadomość
MirH
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 21:18   Skrzynia automatyczna => skrzynia manualna

Witam
Postanowi?am zmieni? skrzynie bieg?w z automata na r?czn? ju? mia?em dosy? ci?gle mi si? tamta skrzynia sypa?a a ostatnio nie mia?em bieg?w do przodu tylko ze teraz po zamontowaniu r?cznej rozrusznik nie chce mi wcale kr?ci? morze kto? ju? zmienia? tak skrzynie i wie czemu tak si? dzieje komputer tez musz? zmieni? czy to morze by? co? innego :?
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-04-19, 20:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gepard 
zielenina


Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 21
Skąd: wierzbinek
Wysłany: 2009-07-05, 21:55   

chodzi oczywi?cie o silnik 420a wersja USA ?mo?e chodzi? o czujnik kt?ry jest montowany seryjnie w manualach.bez wci?ni?tego sprz?g?a silnik nie kr?ci. jak zmienia?e? skrzynie mo?e co? przeoczy?es w tym temacie i by? mo?e trzeba zmieni? ustawienia w ECU.expertem w tym silniku jest GOLDI pisz do niego.jak pomog?em daj plusa.
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 22:00   

gepard napisał/a:
mo?e chodzi? o czujnik kt?ry jest montowany seryjnie w manualach.bez wci?ni?tego sprz?g?a silnik nie kr?ci
raczej nie o to chodzi... dzisiaj sam go wypialem...(boje sie o crankwalk :hahaha: )

gepard napisał/a:
jak zmienia?e? skrzynie mo?e co? przeoczy?es
no wlasnie... prosze napisac co i jak i jakie czesci uzyte :)


gepard napisał/a:
by? mo?e trzeba zmieni? ustawienia w ECU
ecu bym nie ruszal on tutaj przyczyna nie bedzie... predzej TCU choc i nie do konca...


dlaczego rozrusznik nie kreci... hmmm chodzi mi po glowie 2 rzeczy... czy zostalo uzyte kolo zamahcowe z manuala czy auto? druga rzecz... jak to do konca jest w automatach ? odpalaja tylko jak drazek jest w pozycji P tak? to moze tu jest pies pogrzebany...

gepard napisał/a:
.expertem w tym silniku jest GOLDI pisz do niego
ja sie nie znam :?
Ostatnio zmieniony przez GOLDI 2009-07-05, 22:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gepard 
zielenina


Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 21
Skąd: wierzbinek
Wysłany: 2009-07-05, 22:27   

GOLGI kto jak nie ty mu poradzisz wiele rzeczy ju? wyja?ni?e? na tym forum my?le ?e i tak ty mu pomo?esz masz fachow? wiedze w tym temacie a zw?aszcza w tym silniku.pozdro.
 
 
MirH
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-06, 13:27   

Ko?o zamachowe zmieni?em od manuala bo od automatu nie pasuje jaszcze nie wiem czy rozrusznika nie b?d? musia? zmieni?. Tylko nie wiem kt?ry kabel mam pod??czy? do skrzyni w automacie troch? wi?cej by?o tych czujnik?w i mam dwie takie same kostki co pasuj? to tej skrzyni

[ Dodano: 2009-07-06, 23:02 ]
Ju? prawie problem rozwi?zany silnik pali pod??czy?em wszystkie kostki do automatu i od??cza?em p??niej po jednej i musi by? jedna wpi?ta i wszystko dzia?a :jupi: Tylko teraz musz? wozi? dwie skrzynie jedno w baga?niku z wpi?to kostko teraz musz? poszuka? dobrego elektryka ?eby jako? mi to pod??czy?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13