Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozrz wymiana
Autor Wiadomość
jbond
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-13, 14:37   Rozrz wymiana

Witam

Mam ma?y problem- przy okazji ostatniej wymiany zawieszenia, zakupi?em pasek z roleczkami do mi?ka.

Niestety m?j mechanik, kt?ry nie jedno auto mi naprawi?, nie m?g? ?ci?gn?? ko?a pasowego na dole.
Moje pytanie , a zarazem pro?b?- czy do ?ci?gni?cia tego ko?a potrzebny jest jaki? ?ci?gacz?

A mo?e macie jaki? "bezbolesny " spos?b na to?

Pzdr

Darek
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-04-19, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
franko 
KLUBOWICZ


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1860
Skąd: poddebice
Wysłany: 2009-10-13, 15:00   

mi tez ciezko zeszlo , ale gumowy mlotek i delikane odbijanie go do okola pomoglo :ok:
_________________
drążek, sprzęgło, pełny gaz :D
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-13, 16:12   

franko, gumowy mlotek nie pomoze w 420a :)

w 420a albo speclajny sciagacz... albo uwalisz kolo :) nawet z specjalistycznymi narzedziami jest szansa rozwalenia kola pasowego i kazdy klient musi zdawac sobie z tego sprawe wymieniajac rozrzad
 
 
franko 
KLUBOWICZ


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1860
Skąd: poddebice
Wysłany: 2009-10-13, 18:30   

f*ck :roll: nie spojrzalem ze topic od 420A jest .
Przepraszam ....
_________________
drążek, sprzęgło, pełny gaz :D
 
 
 
jbond
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-13, 23:47   

Czy m?g?by? mi podes?a? zdj?cie tego ?ci?gacza?

Pzdr
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2009-10-14, 10:37   

du?y ?ci?gacz do ?o?ysk/k?? pasowych :P wa?ne by by? z d?ugimi "hakami" i w?skimi coby si? pomi?dzy ko?o a obudow? zmie?ci?y, najlepiej do narz?dziowego jakiego? podjecha
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
kamil4711 
KLUBOWICZ


Pomógł: 19 razy
Wiek: 46
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 419
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2009-10-14, 18:52   

GOLDI napisał/a:
franko, gumowy mlotek nie pomoze w 420a :)

w 420a albo speclajny sciagacz... albo uwalisz kolo :) nawet z specjalistycznymi narzedziami jest szansa rozwalenia kola pasowego i kazdy klient musi zdawac sobie z tego sprawe wymieniajac rozrzad


w moim przypadku trzeba by?o ci?? k?towk? k??ko ma?e te na wale , okaza?o sie ze ktos juz kiedys mial problem ze sciagnieciem bo bylo oblamane od sciagacza w 2-ch miejscach
 
 
 
Miron 
KLUBOWICZ


Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 222
Skąd: Ciechanów
Wysłany: 2009-10-19, 22:07   

Mimo ?e to juz starszy temat to napisz? posta bo mia?em taki sam przypadek. przy wymianie rozrz?du poraz pierwszy od produkcji auta mo?na si? spodziewa? takich problem?w wiadomo oryginalne fabryczne z?o?enie auta jest bardzo solidne. Dw?ch mechanik?w nie mog?o sobie poradzi? ze ?ci?gni?ciem tego ko?a pasowego i po?amali swoje najlepsze, najmocniejsze ?ci?gacze. Ten kt?ry sobie poradzi? w?a?ciwie nie wiem jak to zrobi? bo juz nie spyta?em (by?em tak zadowolony ?e to poprostu zrobi?). Kiedys jednak znalaz?em w necie kilka stron zeskanowanej ksi??ki napraw do talona (musz? poszuka? tych zdj?? jak znajd? to wrzuc? na forum) ale wracaj?c do tematu na tych zdj?ciach by? pokazany ?ci?gacz do tego ko?a pasowego. Wygl?da? on podobnie do du?ego przecinaka z tym ?e g??wka w kszta?cie klina by?a przedzielona mia?a tak jakby 2 z?by. ?ci?gacz zabijalo sie z ty?u ko?a pasowego, powoli wbijany klin zsuwa? ko?o pasowe z wa?u.
Jak zobaczy?em ten ?ci?gacz zda?em sobie spraw? ?e du?o ?eczy mo?na latwo wykona? tylko trzeba miec odpowiednie na??dzia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13