Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MATi
2012-11-06, 19:48
NorthShore e36 320is coupe ;)
Autor Wiadomość
NorthShore
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 12:37   

Timonek, człowieku, weź się lepiej uspokój i nie wyjeżdżaj pod moim adresem co ?
Znasz mnie osobiście by się o mnie tak wypowiadać? Jak nie to zamknij twarz, nie będę dawał się prowokować.
Fuszerki z rozrządem tak ? kiedy kupowałem na wcale nie tanich częściach i robiłem w sporym, dobrym serwisie ?
Sam jesteś fuszerka, po prostu nie mam teraz kasy na komplet 4 nowych gum a, a mam zimówki i potrzebuję tylko na tył wymienić do czasu zimy, ale ty tego nie ogarniesz, bo przecież jak kończy ci się paliwo to zmieniasz od razu samochód, żeby fuszerki nie było.

Ja pośmiewiskiem ? skoro sądzisz, że ja jestem pośmiewiskiem tego forum to lepiej przypatrz się sobie jakim jesteś jego szczekaczem, jedyne co potrafisz to mlaskać ozorem (klawiaturą w tym przypadku) z hate'm do każdego, a sam za to idealny jesteś, czysty jak łza... ciekawe tylko skąd taki długi bar... chyba za niewyparzony jęzor.

Ja kończę z Tobą chłopcze dyskusje, bo nie wiesz, a pieprzysz - tyle w temacie niejakiego Timonka.

[ Dodano: 2012-10-21, 12:43 ]
GOLDI wiesz, z Eclipsem było jednak inaczej, bo z kasą wtedy nie stałem najlepiej, no i po jakimś czasie zapał opadł, bo nigdy by te pieniądze się nie zwróciły, a za samo malowanie wyszłoby wiadomo ile...

Teraz w 90% wszystko zdrowe (blacha świetna, mechanika dobry+) więc warto jest w to auto zainwestować - i tak się nie zwróci ale dla własnej satysfakcji. Dostęp do kasy jest lepszy więc to też zmienia postać rzeczy.

Może i taniej było dozbierać do 2.8, ale potrzebowałem JUŻ auta, kasy nie było na tyle i stąd tak a nie inaczej, nie mogłem sobie pozwolić wypłukać się do cna na 2.8 by nie mieć absolutnie nic przy duszy na auto, czy też własne sprawy nie związane z autem.

Tak więc 2 różne przypadki tak na prawdę, teraz napisałem co jest w planach, więcej pisywał nie będę, a przekonacie się na wiosnę/lato 2013, że jednak coś poza gadaniem potrafię zrobić.
A oszczędzanie na oponach powtarzam nie jest wyrazem fuszerki, tylko priorytetów co w jakiej kolejności jest dla mnie istotne do zrobienia.
Niestety mennicy własnej nie mam i nie mogę sobie pozwolić na dzień dobry cały samochód od a do z zrobić na "strzał".

Tyle w temacie :ok:
Ostatnio zmieniony przez NorthShore 2012-10-21, 12:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
GOLDI 
KLUBOWICZ

Pomógł: 198 razy
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2012-10-21, 12:45   

NorthShore napisał/a:
a przekonacie się na wiosnę/lato 2013, że jednak coś poza gadaniem potrafię zrobić.
idziemy o zklad :) ? prosty i logiczny :) jak nie potwierdzisz planów i znów okaże się, że więcej gadasz to Ban :) a jak dokonasz w pełni jeżdżacego swapa bez problemów to Ban dla mnie :) idziesz na taki układ :lol2: ?
_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
 
 
NorthShore
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 12:49   

GOLDI, spoko, nie ma problemu, szykuj się na zmianę konta na mekp.pl na znów inny login :)
Mogę iść o to co mówisz, bo właśnie do początku wakacji +/- miesiąc przewiduję ukończenie "projektu".
Więc zakład :beer:
Ostatnio zmieniony przez NorthShore 2012-10-21, 12:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GOLDI 
KLUBOWICZ

Pomógł: 198 razy
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2012-10-21, 12:51   

NorthShore napisał/a:
na znów inny login
mój login jest wciąż ten sam ;)

NorthShore napisał/a:
bo właśnie do początku wakacji +/- miesiąc przewiduję ukończenie "projektu"
z niercielpliwością będę czekał na pełnego loga z live daty bmw po ukończeniu :)

NorthShore napisał/a:
Więc zakład
mam nadzieje ze administracja nas trochę posupportuje finalnie :beer:
_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
Ostatnio zmieniony przez GOLDI 2012-10-21, 12:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
NorthShore
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 12:57   

GOLDI napisał/a:
mój login jest wciąż ten sam ;)


Ale bywał inny i teraz na wakacje znów będzie :jezyk:

GOLDI napisał/a:
z niercielpliwością będę czekał na pełnego loga z live daty bmw po ukończeniu :)


Chcesz, to nawet wydrukowanego w kopercie pocztą dostaniesz, żebyś wiedział za że ban ma sens :)

GOLDI napisał/a:
mam nadzieje ze administracja nas trochę posupportuje finalnie :beer:


No ja też myślę, że tak będzie, nie mogę się doczekać nowego użytkownika a la Hi-Level :beer:
 
 
GOLDI 
KLUBOWICZ

Pomógł: 198 razy
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2012-10-21, 13:00   

NorthShore napisał/a:
hcesz, to nawet wydrukowanego w kopercie pocztą dostaniesz
nie no bez przesady :) nie bede Cię tak finansowo obciążał bo wyszłoby Cię drożej niż zużyte opony ;)
_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2012-10-21, 13:03   

Cytat:
a jak dokonasz w pełni jeżdżacego swapa bez problemów to Ban dla mnie :)

idę na to :lol2: NorthShore, do boju :jezyk:
 
 
 
GOLDI 
KLUBOWICZ

Pomógł: 198 razy
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2012-10-21, 13:05   

MATi napisał/a:
Cytat:
a jak dokonasz w pełni jeżdżacego swapa bez problemów to Ban dla mnie :)

idę na to :lol2: NorthShore, do boju :jezyk:
:ok:
_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
 
 
NorthShore
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 13:51   

Może jeszcze ktoś się znajdzie, kto do okresu uznanego za "lato" chce pozbyć się konta na mekp.pl ? :D
Z mojej strony to męska decyzja, jeżeli do tego czasu mi tego auta nikt nie podpierdoli (Boże uchowaj, tfu) to ja zrobię to, co powiedziałem, inaczej przyjmuję bana na klatę :)

[ Dodano: 2012-10-21, 13:54 ]
Ooo. właśnie tak pomyślałem, może Ty Timonek wchodzisz też w ten układ ? Taki mądry jesteś i nazywasz mnie pośmiewiskiem, a do tego druciarzem, partaczem czy kimś takim to może pokażesz jaja i się założysz, a jak przegrasz to znikniesz z honorem stąd ?
Przyjmujesz wyzwanie, czy tylko w hate'owaniu jesteś taki cwany ?
Ostatnio zmieniony przez NorthShore 2012-10-21, 13:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
shorty1988
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 14:37   

Ale robicie burdel chłopakowi w temcie :roll:
 
 
NorthShore
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 14:48   

shorty1988, nie no, ja teraz czekam, aż Timonek pokaże, że ma jaja i też pójdzie na taki układ, a nie tylko stęka pod moim adresem :protest:

A tak burdel nie burdel, będzie się coś zmieniało to będą dochodzić dalej tematy - tutaj to zostać musi jako potwierdzenie istnienia zakładu, po przegraniu którego GOLDI odpada z gry :lol2:
 
 
Timonek 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 674
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-21, 15:17   

Goldi Jest 100x bardziej wartościową osobą na tym forum niż Ty. Nie wiem czemu Ci tak zależy żeby odpadł. Ankieta byłaby lepsza, wtedy odpadłbyś i nie śmiecił więcej forum swoimi pustymi radami. A wiesz gdzie ja mam zakładanie się, czy zrobisz swapa w jakiejś szopie i pojeździsz parę tygodni... bez odbioru z mojej strony
_________________

 
 
NorthShore
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 15:22   

Timonek, GOLDI sam to zaproponował, zakład to zakład, męska umowa, czy ja mu kazałem cokolwiek ?
Mi nie zależy żeby odpadł, sam osobiście nic do niego nie mam, żadnej urazy, napiny, nic - spoko gość i wiedzę ma - nie podważalne, chcę w ten sposób pokazać, że nie jestem "gadaczem" i swoje też mogę.
Śmiecić, to śmiecisz Ty swoim głupi gadaniem.
Czy GOLDI jest 100x bardziej wartościową osobą ? Jego wiedza owszem (choć nadmienię, że i ja teraz do książek też siadłem, bo robię szkołę mechaniczną w kwestii pojazdów samochodowych właśnie) ale w ten sposób jak napisałeś oceniasz mnie jako 100x gorszego człowieka, trochę śmieszne stwierdzenie, nie sądzisz ?

Znowu to, że na taki układ jak GOLDI nie idziesz oznacza, że nie masz jaj, ojciec Ci ich w genach nie przekazał i honoru Ci brak.

Dziewczynka z Ciebie która tylko krzyczeć potrafi, ale jak przyjdzie co do czego to chowa się pod stołem.

Tyle z mojej strony :ok:

[ Dodano: 2012-10-21, 15:31 ]
Ps, w szopie to rolnicy narzędzia trzymają, ja druciarzem nie jestem, może Ty tak robisz to tak to widzisz, ale skoro mnie nie znasz to schowaj takie komentarze w kieszeni :ok:
Ostatnio zmieniony przez NorthShore 2012-10-21, 15:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wojtas 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 2980
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-21, 17:51   

o czym wy piszecie?? :hahaha:
_________________
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?p=221749#221749
 
 
GOLDI 
KLUBOWICZ

Pomógł: 198 razy
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2012-10-21, 17:55   

chłopaki i dziewczyny i o co wy sie szarpiecie :)
nie uwazam sie za bardziej wartościowego od innych :)
a za swapa i tak trzymam kciuki o czym pisalem wczesniej "powodzenia" :ok:

a zakład to taki mały "motywator" ku temu z mojej strony ;)
_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
 
 
NorthShore
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 19:23   

GOLDI napisał/a:
a za swapa i tak trzymam kciuki o czym pisalem wczesniej "powodzenia" :ok:

a zakład to taki mały "motywator" ku temu z mojej strony ;)


Motywator, owszem, będę działał :ok:
 
 
Pehdesign 
KLUBOWICZ

Pomógł: 28 razy
Wiek: 34
Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 1235
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-10-21, 19:38   

http://www.racingforum.pl...ic=86611&hl=pet
fajna lektórka do poczytania.
I powodzenia w modach :ok:
 
 
 
NorthShore
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 19:43   

Pehdesign, i o to chodzi, tak właśnie ma być :) Dzięki :ok:
 
 
DedE 
KLUBOWICZ


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 937
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-21, 20:59   

GOLDI napisał/a:
NorthShore napisał/a:
hcesz, to nawet wydrukowanego w kopercie pocztą dostaniesz
nie no bez przesady :) nie bede Cię tak finansowo obciążał bo wyszłoby Cię drożej niż zużyte opony ;)

:hahaha:
_________________

Patrz w Lusterka Motocykle są Wszędzie !
ex Eclipse 2g (do 08.08.11r)
daily : Volvo S80 D5 & Volvo c30 R-resign by Heico Sportiv 212/550
For fun : Volvo c70 T5 313whp & YAMAHA R6
 
 
 
GOLDI 
KLUBOWICZ

Pomógł: 198 razy
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2012-10-22, 11:11   Re: NorthShore e36 320is coupe ;)

NorthShore napisał/a:
Jest to e36 320is coupe jak widać
jesteś pewien :glupawka: ?
_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14