Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Błąd P0743
Autor Wiadomość
Zuberek 
KLUBOWICZ


Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 15 Sie 2013
Posty: 152
Skąd: Białystok
Wysłany: 2014-03-30, 07:47   Błąd P0743

Witam. Chciałbym się was poradzić. Wczoraj podłączałem Ecli 95r. (420a silnik) pod kompa ponieważ po wymianie żarówek w liczniku i usunięcia zmostkowania żarówek pali mi się check engine. Ecli jest bo partackiej przeróbce na manuala. Wiązka pozostała z automatu.
Błąd jaki mi się pokazuje to "P0743 - Obwód sprzęgła blokady przekładni hydrokinetycznej - uszkodzenie elektryczne." Coś czytałem o jakimś konwerterze czy zaworach i nie podłączonych kostkach do skrzyni.
Z tego co można zrozumieć komputer myśli że dalej jest na automacie (wymiana komputera?) ewentualnie można ten obwód jakoś oszukać (zmostkować kable czy coś)? Dodam że mam 2 kości pod mastką w tym komputer już był wymieniany z neona.


[ Dodano: 2014-04-01, 17:44 ]
Czegoś w tym nie rozumiem. Wyczytałem w necie że gdy pokazuje błąd P043 jest to błąd ze skrzyni automatycznej (u mnie jest po przeróbce na manual). U mnie były 2 kompy automatu i silnika, silnika został podmieniony bo poprzedni się spalił a automatu wywalony. Czyli mam teraz rozumieć że mam kompa od automatu (na taki został podmieniony z neona) dlatego pokazuje błąd ze skrzyni automatycznej?
I w ten sposób samochód może jakby zatłaczać tryb awaryjny ponieważ jest uszkodzenie skrzyni jak niby pokazuje komputer i nie pracować w 100% mocy? Czy błąd skrzyni nie ma nic wspólnego z ograniczeniem pracy silnika?

[ Dodano: 2014-04-01, 17:57 ]
Orientuje się może ktoś jak powinien być symbol komputera silnika w manualu??
_________________
Eclipse 2G 95r. 420A
Suzuki DR650
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12