Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wysokie obroty
Autor Wiadomość
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-03, 00:15   

allias napisał/a:
a jest sens wydawac kase dwa razy??
+1

wez pod uwage to ze ten badziew (strumienica) sowje kosztuje:> montaz swoje ksoztuje no i spowrote :> za to mialbys juz nowego kata:> a starego sprzedasz u ludzi co skupuja zuzyte katy i odzyskuja z nich platyne :> co zes sie tak na ta strumiencie uparl :>
 
 
pi000trek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-03, 09:07   

przekonali?cie mnie...upar?em sie na strumienice bo sadzi?em ?e to dobre rozwi?zanie,wczesniej mia?em hondy i wrzuca?em do nich strumienice i wszystko by?o git-no ale eclips to nie civic i zrobie tak jak radzicie,sprzedam kata gosc co sie zna m?wi? ?e 3 st?wy za niego wezme do?o?e i kupie nowego,ale najpierw jade do elektryka(lepszego ni? poprzednio) z kt?rym um?wi?em sie na jutro na sprawdzenie sondy tego regulatora cisnienia paliwa i sprawdzimy jeszcze raz wezyki od podcisnienia,p?zniej zmienie kata a je?eli to nic nie da i dalej bedzie tak schodzi? z obrot?w to ju? nie wiem co zrobie :(
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-03, 11:29   

Wtedy przyjdziesz tutaj i opiszesz dokladnie co zrobiles i co zmieniles a my ci pomozemy... :jezyk:
 
 
pi000trek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-05, 11:07   

wracam po wizycie u elektryka:sonda ok,regulator ci?nienia paliwa ok,jak do niego przyjecha?em silnik by? nagrzany i schodzi? w miare dobrze z obrot?w poczekali?my az ostygnie przynajmniej troche odpalam i znowu mozolnie wskaz?wka obrotomierza schodzi do jedynki...on m?wi ?e to kwestia krokowego,?e kazdy krokowy dzia?a inczej np.za?o?e inny to szybciej zejdzie z obrot?w ale bedzie gorzej trzyma?...ale bedac u niego jak na z?osc ani razu mi sie nie zawiesi? tak jak przewaznie to sie dzieje tzn.przygazuje np. 4000obr. on sobie trzyma oko?o 3sekundy i dopiero wtedy schodzi...u niego to mi sie nie przytrafi?o i stwierdzi? ze problemu nie ma...aha i jeszcze jedno gdzie jest czujnik temperatury i ile moze taki kosztowac i ile trzeba dac za czujnik polozenia rzepustnicy??
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-05, 23:02   

mam uzywke tpsa... mozemy sie dogadac nie wiem ile jest wart... czujnika temp nie mam ale jest z tylu w kolekotrze...
 
 
ROZWIANY
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-05, 23:17   

WYCZYSC PSZEPUSTNICE

[ Dodano: 2008-06-05, 23:21 ]
ROK TEMU MIA?EM PODOBNY PROBLEM WYMIENI?EM DWA CZUJNIKI TEMPERATURY ZARAZ POD KORKIEM I SKUTECZNIE POMOG?O POZDR. :tuptup:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-05, 23:23   

kolega ROZWIANY, moze miec racje :> wieszanie sie obrotow moze byc przyczyna brundje rpzepustnicy :> ale stawiam tu tez na IPS (krokowy) lub TPS (czujnik polozenia przepustnicy)
 
 
pi000trek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-05, 23:29   

przepustnice czyscilem a krokowy jest nowy...takze mysle o nowym tps i czujniku temp. ale jezeli one sa ok ja tak bede wymienia? i wymienia? to lepiej wpakowac kase w cos innego...najlepiej jak bym mial kogos znajomego z takim motorem i przelzyl bym te czujniki i zobaczyl bym czy cos sie poprawi,sam juz niewiem co z tym zrobic. :|
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-05, 23:34   

pi000trek napisał/a:
najlepiej jak bym mial kogos znajomego z takim motorem i przelzyl bym te czujniki i zobaczyl bym czy cos sie poprawi,sam juz niewiem co z tym zrobic


":Sk?d: rzesz?w"

wal do Daniego :>
 
 
pi000trek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-05, 23:37   

:ok: odezwe sie do niego,moze sie zgodzi na ma?? podmianke :jezyk:

[ Dodano: 2008-06-09, 08:49 ]
w?o?ylismy z Danim jego krok?wke i jest duzo lepiej :jupi:
 
 
Dani
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-10, 13:45   

ooo to sie ciesze :)
ale jak jest zimny silnik to tez lepiej?
Ostatnio zmieniony przez Dani 2008-06-10, 13:47, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
pi000trek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-10, 22:04   

powiem tak jak wroci?em od Ciebie,ostyg? i go odpali?em to schodzi? wolno nagrza? sie i by?o ok,a na drugi dzien z rana odpali?em go i schodzi? idealnie z obrot?w jak by? zimny i ciep?y ale np.dzis rano juz mu tak szybko niesz?o...musze jeszcze z Toba pojechac do tego Twojego mechanika,ale og?lnie jest lepiej :lol2: pozdrawiam
 
 
Dani
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-10, 22:13   

No to sie ciesze. Podjedziemy gdzies mo?e w czwartek jak bedziesz mia? czas :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12