Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Piszczenie w lewym kole
Autor Wiadomość
ash
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-08-06, 20:54   Piszczenie w lewym kole

Panowie od pewnego czasu zauwa?y?em dziwne zjawisko podczas jazdy cos piszczy mi w kole raczej to odg?os tarcia metalu o metal jak przyhamuje znika i tak w k??ko, zak?ada?em ostatnio nowe tarcze ebc oraz klocki green stuff ale nie moge skojarzy? czy to po tej operacji zacze?o si? dzia?, mo?e to by? np. t?oczek kt?ry nir odbija i wystarczy tylko przesmarowa???
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-06, 21:27   

kiedy zakladales te klocki?
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-06, 21:38   

Wcale bym sie nie zdziwil jesli ociera ci oslona z tylu. Dodatkowo sprawdz czy sprezynki mocujace klocki sa we wlasciwym miejscu. Czesto wadliwy montaz powoduje ze sie przsuwaja i potem robia halas.
 
 
Bobo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 258
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-08-06, 22:09   

ja mialem dokladnie to samo i bylo spowodowane konczacymi sie klockami
_________________
błądzić jest podobno rzeczą ludzką, głupców trwać w błędzie....
 
 
 
dariosss
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-06, 22:33   Re: Piszczenie w lewym kole

Bobo napisał/a:
ja mialem dokladnie to samo i bylo spowodowane konczacymi sie klockami





ash napisał/a:
zak?ada?em ostatnio nowe tarcze ebc oraz klocki green stuff
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-06, 22:46   Re: Piszczenie w lewym kole

dariosss napisał/a:
Bobo napisał/a:
ja mialem dokladnie to samo i bylo spowodowane konczacymi sie klockami





ash napisał/a:
zak?ada?em ostatnio nowe tarcze ebc oraz klocki green stuff


:hahaha:
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-07, 00:07   

komplet zak?ada?em jakie? 2 tyg temu przez pierwsze 300km obchodzi?em si? jak z dobr? whiski powoli i zuczuciem kosztuj?c si? smakiem, W sumie ?adnych wariacji i przegrzewania. Pojecha?em z takim piskiem do w?adka to w sumie 420km i nic nie uleglo zmianie, jutro podjade do mechanika zobacze co powie ale przytocze mu s?owa kolegi alliasa by spojrza? na to. oby to nic powarznego myslalem ze to zawieszenie tak piszczy ale nie przy je?dzie po r?wnej drodze. Amory mam s?abe i je wymieniam cho? watpie by to byla przyczyna. :roll:
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-07, 08:19   

ash napisał/a:
Amory mam s?abe i je wymieniam cho? watpie by to byla przyczyna.


Ja tez watpie... :?
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-09, 10:01   

No I sprawa sie wyjasnila klocki choc dopiero 2 tyg sa cale popekane jak by be nozem ktos pociol okazuje sie ze green stuff sa za miekkie do tych turbo grove musze je reklamowac
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-09, 11:20   

ash, a oszczedzales klocki? czy odrazu dales im w palinik? mozliwe ze przegrzales klocki
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-09, 17:56   

Akurat przez pierwsze 200km spokojnie i delikatnie bez nag?ego hamowania :amen: Czy red stuff nie byly by lepsze do tych tarcz widze ?e hammer667 ma taki zestaw i jest okej bo nic nie pisze i nie narzeka ja z tymi green stuff da?em cia?a co? czuje :wtf:
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-09, 18:57   

A mi sie wydaje ze wiecej przypadek... Przynajmniej rewelacyjnie sprawuja sie z fabrycznymi tarczami.
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 18:25   

Przezto ?e jestem na wczasach znalaz?em klocki firmy ATE za 116zl czy na chwile poki nie kupie jakis mocnych mog? by???? I czy jest r??nica miedzy 2,4 a 3,0 bo z tego co wiem to nie a koles wpisujac 3,0 nic nie znalaz? a jak klepn?? 2,4 to takie stwierdzi? ze ma???
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 18:33   

Zalezy ktory rok... roznica byla tylko na poczatku 2000 roku kiedy robili GT z podwojnymi tloczkami. Oczywiscie mowimy o przodzie bo GT ma tarcze a GS bebny na tyle :>
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 19:42   

no tak o przodzie bo te popekane musze zdjac i zareklamowac ale jakos do domu musze wrocic czy poznam jakos ze sa zle przy kupnie czy poprostu powiedziec kolesiowi ze maja byc do jedno t?oczkowych
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 21:04   

One roznia sie wielkoscia. Jesli sa do GS`a to beda oki. Jesli beda do GT to zalezy jaki przekroj czasowy ma - jesli po 08.2008 (jesli dobrze pamietam) to tez beda te same.
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-15, 23:31   

zakupi?em red stuff przed samym wyjazdem z wakacji wr?ci?em do domu i jak narazie ok mam nadzieje ?e ju? b?dzie dobrze bo zielone wygladaj? tragicznie prze?le jutro fotke :ok:

[ Dodano: 2008-08-16, 15:21 ]
http://www.fotosik.pl/pok...1815ef851f.html

tak wygl?daj?

[ Dodano: 2008-09-01, 22:37 ]
Niestety problem powr?ci? zn?w mi piszczy w lewym kole to juz nie moze byc wina klockow cos musi je niszczyc pytanie co?? W sumie konstrukcja nie jest skomplikowana zacisk , tarcza i piasta kt?re z tych rzeczy moze powodowa? ?e po dw?ch tygodniach p?kaj? i piszcz? , prawa strona jest ok, moze ktos spotka? sie z tym :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13