Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zawieszenie
Autor Wiadomość
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-29, 21:43   Zawieszenie

witam mam pytnie mam zalozone lambo dory i jestem zmuszony je zdjac wiec musze zamontowac ori zawiasy juz dwa razy probowalem i nic mi z tego nie wyszlo nie moge ustawic drzwi ciagle sa za nisko i obcieraja o pog. dotego zawiasy roznia sie sa 2 rozne zawiasy i niewiem ktory to dol a ktory gora.Zeby bylo smiesznie jak lakiernik montowal mi progi to zaszpachlowal mi szczeline i teraz nie moge zdjac blotnika i jest to sporo utrudnienie.Prosze o porade jak to zrobic zeby bylo sprytnie i latwo.Informuje ze auto bylo niedawno cale malowane tak ze odpada zdejmowanie blotnika.
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-05-25, 17:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tom 
mniejsza zielenina



Wiek: 38
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 115
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2007-09-11, 16:49   

nie bede zakladal nowego tematu, wiec zapytam tutaj.

Jest jakas profesjonalna firma na slasku, ktora zak?ada i demontuje te zawiasy lambo?
Zna ktos moze?
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-11, 19:47   

sorki ze sie wtrace ale mam pytanie czy masz zamairaz zalozyc albo zdemontowac lambo.BO jak masz zamiar zdjac lambo i zalozyc ori to mamy ten sam problem :twisted:
 
 
Tom 
mniejsza zielenina



Wiek: 38
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 115
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2007-09-12, 02:08   

Chce je zdemontowac i za?ozyc normalne (?) co by?y wczesniej. Podobno w Czechach 5 km od Cieszyna jest jakas firma co to robi...
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2007-09-12, 07:35   

Sory za OT ale musze si? zapyta? czemu tak si? chceciei pozbyc lambo :protest: :protest: ?
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
Tom 
mniejsza zielenina



Wiek: 38
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 115
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2007-09-12, 08:42   

mysza napisał/a:
Sory za OT ale musze si? zapyta? czemu tak si? chceciei pozbyc lambo :protest: :protest: ?


u mnie oba drzwi opadaja o ok. 0,5 - 1 cm, co powoduje m.in. trudnosci z zamykaniem. Trzeba je lekko podniesc zeby w miare dobrze sie zamk?y, a chyba nie na tym to polega.

Dodaktowo drzwi odbijaj? sie od progu zdrapuj?c lakier. Poza tym dzwiek odbijaj?cych si? od progu drzwi jest fatalny...

I w ogole nie praktyczne to, bo rzadko kiedy otwieram je do gory. Na 100 wejsc do auta 98 razy otwieram je tylko w bok i "wslizguje" si? za kierownice.

Pytanie: jest moze jakis regulator lub sruby, co mozna samemu w ?atwy sposob podniesc drzwi do g?ry? Wtedy moze je zostanie...
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2007-09-12, 09:38   

Tom a masz dedykowan do eclipse czy uniwersalne lambo??
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-12, 12:37   

ja wiem jak sie ustawia lambo ale za to niewiem jak sie ustawia ori z tego co ja wyczytalem to ci sie osowaja jakim cudem ci sie to dzieje czy przy opuszczaniu drzwi nie chamuje tobie silownik ja u sibie nie mialem takiego problemu w polsce jest sporo warsztatow co ci to ustawi tylko kwestja czy masz ori czy uniwersalne.
 
 
Tom 
mniejsza zielenina



Wiek: 38
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 115
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2007-09-12, 13:34   

mysza napisał/a:
Tom a masz dedykowan do eclipse czy uniwersalne lambo??


Nie wiem w sumie. Ja ich nie zakladalem. Jeden z elementow minimalnie wychodzi do nadkola... moze po tym sie kapniecie jakie to?

RaLpH 21 napisał/a:
ja wiem jak sie ustawia lambo ale za to niewiem jak sie ustawia ori z tego co ja wyczytalem to ci sie osowaja jakim cudem ci sie to dzieje czy przy opuszczaniu drzwi nie chamuje tobie silownik ja u sibie nie mialem takiego problemu w polsce jest sporo warsztatow co ci to ustawi tylko kwestja czy masz ori czy uniwersalne.


Nic nie chamuje. Po spuszczeniu drzwi do normalnej pozycji, po prostu s? nizej niz prog i uszczelki z drzwi. Jak sie je zamknie to oczywiscie pasuj? ale jakim kosztem to opisalem wczesniej.

"ori czy uniwersalne"?

to rodzaj tych zwyklych otwieranych tradycyjnie w bok czy lambo? bos troche zamiesza? mi teraz ;)
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2007-09-12, 17:52   

Tom napisał/a:
"ori czy uniwersalne"?

to rodzaj tych zwyklych otwieranych tradycyjnie w bok czy lambo? bos troche zamiesza? mi teraz

KOledze chodzi?o chyba raczej o dedykowane lub uniwersalne jak si? nie myle :jezyk:
 
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-12, 17:55   

dokladnie tak jak szakal napisal a czy masz moze czerwonego 2g RS kupionego w bialymstoku okolo paru tygodni tmu moze 2 miesiecy od klubowicza kamila.
 
 
Tom 
mniejsza zielenina



Wiek: 38
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 115
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2007-09-27, 18:08   

Przez te yebane lambo czy ch** wie co to jest, samochod nie przeszedl mi przelgadu :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13