Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Łożysko napinacza paska wielorowkowego w 420a
Autor Wiadomość
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-09, 22:24   Łożysko napinacza paska wielorowkowego w 420a

tam mozna wymienic same lozysko ja wymienialem i smigam do tej pory bez problemu lozysko to koszt okolo 20zl :ok:

chyba ze masz uszkodzona rolke wtedy musisz szukac koszt nowej jak dobrze pamietam to okolo 500zl
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-04-19, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-09, 23:29   

jeszcze nie rozbieralem ale skoro tak to super wiadomosc - zdemontuje i wymienie lozysko jak sie uda - dzieki
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-12, 18:14   

jak wymienisz to daj znac czy dziala bez problemu :ok:
 
 
pip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-12, 22:06   

no nameczylem sie dzisiaj zeby ja wyciagnac i faktycznie w srodku siedzi sobie lozysko - wziolem rolke do pracy , wycisnolem na prasie, kierowca przywiozl mi z firmy KOOL nowe lozysko made in japan wtloczylem i jutro znowu bede sie meczyl przed robota zeby zamontowac, dam znac wieczorem jak to wyszlo :)
musze tylko nadmienic ze zeby wyciagnac ta rolke z 420a z klimk? trzeba sie nameczyc sporo - po godzinie walki z podrapanym lapskami odkrecilem (ze tez wczesniej o tym nie pomyslalem) kolo pasowe od pompy wspomagania i to odslonilo mi dwie sruby od lapy napinacza ktore po poluzowaniu pozwolily na wyrwanie miskowi rolki z serduszka :)
aaa koszt lozyska to 8 pln :) - najlepsiejsze jakie mieli, siakies japonskie :)
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-12, 22:42   

co ty tam na wykrecales wystarczylo rolke mocniej poluzowac,sciagnac pasek i manewrowac tak ta rolka zeby przeszla przez szpare to trawa okolo 15 minut wyciagniecie rolki na nastepny raz bedziesz juz wiedzial co i jak.
 
 
pip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-12, 23:05   

no wlasnie nie - mi sruba mocujaca rolke (ta w srodku rolki) po wykreceniu zapierala sie o karoserie i nie moglem jej wyciagnac, dopiero jak poluzowalem lape napinacza to przegiolem lape i wyszla
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13