Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Eclipse 1G 2.0 - Learoyd
Autor Wiadomość
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2007-11-30, 11:08   

learoyd napisał/a:
my?lalem tylko o przedniej blendzie, a co z listwami? czarne? czerwone

http://www.s79.pl/zdjecia/tuning.jpg - wirualny tuning


Fajnie to zrobiles :ok:
Tym bardziej uswiadamiam sie w przekonaniu ze biale kierunki przod i zamalowana przednia blendka na czerwono to dobry pomysl.
Ale co do listw to mi cwieka teraz zadales. Zawsze bylem przeciwko malowaniu ich pod kolor nadwozia, ale teraz tak patrze i w sumie fajnie to wyglada. Najlepiej zobacz sobie zdiecia czerwonego 1G Nes'a (skrobnij do niego na PW, moze ci zmailuje cos), on mial wlasnie listwy zamalowane z tego co pamietam.
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-30, 11:22   

nes mial pomalowane listwy na czerwono :> i zajebiscie wygladalo :> idac dalej ja bym bleny z przodu nie mawlowal... wyglada to jakos ni jak... ale to moje osobiste zdanie... wyjmij i ja przeczysc :) i zostaw biala :) i gleba gleba gleba :)
 
 
S?awekG 
mniejsza zielenina



Pomógł: 12 razy
Wiek: -42
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 173
Skąd: Budzy?
Wysłany: 2007-11-30, 11:39   

Z czerwon? blend? i czerwonymi listwami wygl?da jak sedan. Wg. mnie traci sw?j agresywny wygl?d. Je?eli zmiana kierunk?w na bia?e to od razu zmiana postoj?wek na takie z przej?ystym kloszem i auomat do za??czania ?wiate? mijania bez ich podnoszenia :ok: . Inaczej b?dzie kicha :jezyk:
_________________
GS 1992 2,0
 
 
NES 
zielenina



Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 85
Skąd: JAROS?AW
Wysłany: 2007-11-30, 13:29   

pomalowa?em swoje listwy pod kolor po to. bo auto wydawa?o mi sie wtedy miej "nakupkane" zrobi? sie takie dwie po?owy -czarna g?ra (dach) i reszta w kolorku .
E tam dyskutowac mo?na godzinami jak i co fajnie wygl?da .Dla jednego to ,a dla drugiego tamto .Jak planujesz wizyt? u lakiernika i jakie? zmiany to proponuj? zrobi? czystki na tylnej klapie tz.wywali? ta wycieraczk? ,trzeci stop i ewentualnie przenies? antene :jezyk:
_________________

 
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2007-12-01, 07:15   

ja bym listwy zostawil czarne....zawsze kontrast jest ;-) szkoda malowac...a n?? zacznie potem przypadkiem odpadac lakier czy cos....itd. daremna robota moim zdaniem troszke...
 
 
NES 
zielenina



Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 85
Skąd: JAROS?AW
Wysłany: 2007-12-01, 12:15   

maciejka napisał/a:
szkoda malowac...a n?? zacznie potem przypadkiem odpadac lakier czy cos....itd. daremna robota moim zdaniem troszke...

no jak ma Ci kto? pomalowa? tak ,?e bedzie potem odpada? lakier to faktycznir szkoda kasy :twisted:
_________________

 
 
 
learoyd
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-03, 07:43   

no w sumie fakt, istnieje taka mo?liwo??, przez chwil? by to jako? wyglada?o...
 
 
deltazetakappa 
KLUBOWICZ


Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 170
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-04, 14:43   

podoba mi si? ten wirtualny tuning :) Co do bia?ych kierunk?w to w poprzednim swoim po?cie da?em sie w?a?nie nabra? na obrazek z avatarka hehe. Je?li chodzi o zawias to zgodze si? z Goldim
GOLDI napisał/a:
gleba gleba gleba
Z drugiej strony gdybym mia? tak ?adnie zachowany oryginalny egzemplarz to bym sie gruuuubo zastanawia? czy co? w nim d?uba?...
_________________
total ECLIPSE of the heart
 
 
Paulus 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Wiek: 50
Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 985
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-05, 11:45   

Jak wszyscy to i ja. :) Blende bym zostawi?, bo te malowane wygl?daj? jako? nietenteges. Kierunki bia?e oczywi?cie jak najbardziej. Listwy? Czy ja wiem .... podoba mi si? i tak i tak. Trzeba przyzna? ?e pomalowane wygl?daj? troche mniej anachronicznie, ale to ju? kwestia osobistego podej?cia.

Co do felg i gleby, to jesli zostawisz ori felgi, to ja bym zawiasu w og?le nie rusza?, bo po obni?eniu b?dzie wygl?da? g?upio. Jak dasz 17" to oczywi?cie w d??.

GOLDI napisał/a:
szkoda ze nie mowiles ze masz seryjny sprzet audio :) chetnie bym ogladnal i posluchal jak to chodzilo w serri

Wierz mi, nie chcesz! :>
 
 
learoyd
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-23, 09:48   

niedzielna przeja?d?ka eclipsem o godzinie 8.00 rano, mr?z na polu a? si? skrzy, ostre s?o?ce... praktycznie zero samochod?w. Jazda 40-50km/h dooko?a b?oni, w tle o?nie?ony kopiec kosciuszki. Ma?a przerwa na parkingu na papierosa (oczywiscie na zewn?trz) - bezcenne :lol2:
 
 
wuerce 
KLUBOWICZ


Pomógł: 6 razy
Wiek: 41
Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 652
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 2007-12-31, 01:28   

no na pewno bezcenne :D
Wida? niez?y problem z tym tunningiem, ale powiedzmy sobie szczerze - wszyscy lubimy takie problemy.
Co do listew to chyba powiem tak, ?e seria wygl?da znacznie lepiej, a je?li malowa? to w tym samym czasie do?o?y? dok?adk? pod tylny zderzak. Wtedy auto wygl?da na takie... kompletne. A tak by?bym za seri?. Malowana blenda te? jako? ma?o szcz??liwie wychodzi, wi?c zgadzam si? z Goldim. Felgi... tu mam dok?adnie odwrotne zdanie ni? Paulus. Nadkola wygl?daj? fajnie kiedy s? dobrze wype?nione. Przy 17" i niskim profilu otrzymuje si? taki w?a?nie efekt i nie ma potrzeby obni?ania auta (zazwyczaj). Jak wygl?da obni?ona seria tego nie wiem, ale my?l?, ?e gdyby to obni?enie nie by?o du?e mog?oby by? naprawd? ciekawie. Poza tym obni?one auto w Polsce.... wszyscy wiemy jakie mamy drogi i ile przy je?dzie jest czasem stresu. Ni?sze, twardsze zawieszenie to tylko jeszcze wi?cej stresu, zahaczania, przycierania itd. Nie ?ebym by? jakim? przeciwnikiem, ale po prostu w tym kraju nie ma do tego warunk?w. Ostatni temat czyli kierunki. W sumie nie s? takie z?e, ale z drugiej strony co dalej? Boczne kierunki dalej pomara?czowe? To jaka? taka niekonsekwencja by by?a (zw?aszcza patrz?c na auto z boku) wi?c mo?e odwrotnie - nieco przyciemni? kierunki?
To naprawd? ci??ki temat i tyle zda? ile ludzi, tak?e najlepiej Listen 2 Yourself! :dance:
_________________
...ale ja się nie znam.
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?t=12772
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-01-01, 14:19   

Przyciemni? ....tylko jezeli juz to tak jak kawior1Gturbo on bardzo ?adnie pomalowa? sobie te lampeczki a nie jak niekt?ry obklejaj? foli? to tez przyciemni ale z bliska tak troche badziewnie wyglada bo sam pr?bowa?em .....i tak biale kierunki The best :ksiadz: a co do felg to 17 stki to jest takie najrozs?dniejsze rozwiazanie bo ?adnie wygladaj auto sie przy nich diametralnie zmienia a im wieksze to juz przesada na polskie nie drogi tylko dziury :protest:
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-01, 14:21   

MATi napisał/a:
17 stki to jest takie najrozs?dniejsze rozwiazanie bo ?adnie wygladaj auto sie przy nich diametralnie zmienia a im wieksze to juz przesada na polskie nie drogi tylko dziury
widac MAti ze nigdy na 17" po polsce nie jezdziles
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-01-01, 16:45   

Pisze to po wypowiedziach z dawnego forum wiele os?b sie wypowiada?a i m?wi?o ze 17 stki s? najrozs?dniejszym wyborem dobrego wygl?du a takze jeszcze komfortu :jezyk: ...

P.S. i fakt po Polsce nie ale moj wujek ma w swoim 407 17' tylko ze w Norwegi :jezyk:
Ostatnio zmieniony przez MATi 2008-01-01, 16:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-01, 16:51   

16" za malo, 17" za duzo , a zdrowy rozsadek to 18" :hahaha:
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-01-01, 19:32   

zdrowy rozs?dek to 20' chromowane :jezyk:
 
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-01-01, 22:25   

co wy gadacie idealny rozmiar to 24" czarne :wtf:
http://img135.imageshack....dsc00186ay5.jpg
http://img123.imageshack....dsc00185mk0.jpg (zdj?cia z wczoraj)

opona 305/35 R24 :badcrack:

sorry za jako?? ale robione kom?rk?

sorry za ma?y OT
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
Ostatnio zmieniony przez trucky 2008-01-01, 22:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-01-02, 10:39   

hmmm do Eclipse takie nie wejda .... :hahaha:
 
 
 
learoyd
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-18, 10:01   

Nareszcie znalaz?em troch? czasu dla eclipsa.

wymieniony kompletny rozrz?d (bo najwy?szy czas)
wymieniony przegub (bo si? t?uk?)
wymieniony pasek od servo (bo piszcza?)

opr?cz tego wymienione postoj?wki i kierunkowskazy na bia?e (zdj?cia wkr?tce)

:serduszka:

czyli wreszcie mo?na nim je?dzi? bez strachu o pasek, zreszt? z tego powodu sta? przez ostatnie par? miesi?cy...

no i wreszcie jest przyjemno?? z jazdy :lol2:
zw?aszcza przeg?b by? denerwuj?cy

Idea? coraz bli?ej, musze zrobi? jeszcze antent? oraz si?owniki klapy i 100% seria
Ostatnio zmieniony przez learoyd 2008-04-18, 10:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12