Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
nowy server?
Autor Wiadomość
wuerce 
KLUBOWICZ


Pomógł: 6 razy
Wiek: 41
Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 652
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 2010-11-19, 09:57   nowy server?

Ja wyskakuj? z tak? propozycj? ?wi?tecznej zrzuty na nowy server gdy? obecny coraz cz??ciej nie kuma o co mi chodzi, kiedy klikam po stronach.
Ja daj? pi?taka, jak ka?dy tak da to GOLDI b?dzie m?g? gra? nawet w CoD Black Ops na tym. Albo mu zostanie na now? szat? graficzn? stronki. Zazwyczaj w tematach ko?czy si? dyskusja kiedy ja co? napisz? (nie wiedzie? czemu), mam nadziej? ?e tu tak nie b?dzie :)
To jak - pomo?ecie?
_________________
...ale ja się nie znam.
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?t=12772
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-19, 10:37   

mia?em proponowac to do dyskusji najpierw z modertatorami/adminami a pozniej na forum ankieta demokratyczna... mysle tutaj o sciagnieciu wszystkim statusu klubowicza i przydzielenie go tym kto oplaci skladke klubowa... myslalem tutaj wprowadzic troche wiecej niz 5 zlotych... myslalem kolo 20z?otych... pieniadzy szly by na serwer i domene... a nadmiar gotowki szed?by na gadzety badz nagrody na zlotach... ewentualnie zapomoga do organizacji zlotu... jest nas na tyle duzo i frekwencja na zlotach to okolo srednio50 samochodow wiec dalo by to okolo 1000zl . na start ewentualnie na pare lat by starczy?o.

status kluczowicza oczywiscie wiazalby sie z ograniczeniami... dzialy warsztatowe wyladowaly by strefie klubowej, i uzytkownik z ulicy nie mialby wgladu do nich... ale tot tylko taka moja propozycja glosno myslac nie przemyslajac wszystkiego


przyda?by sie skarbnik
ktos chetny ?
 
 
wuerce 
KLUBOWICZ


Pomógł: 6 razy
Wiek: 41
Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 652
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 2010-11-19, 11:15   

Ja te? jestem za tak? sk?adk?. Z pi?takiem przesadzi?em - co z tego ?e na forum jest prawie 1300 os?b, jak co najwy?ej po?owa z nich jest jako tak aktywna.
Co do nagr?d na zlotach to sam nie wiem - nie wszyscy je?d?? na zloty, wi?c mog? czu? si? pokrzywdzeni. Mo?e raczej jakie? drobne gad?ety.... tak czy inaczej jestem za zbiorowym poruszeniem.
Roli skarbnika niestety nie ogarn?.
Na dow?d, ?e trzeba co? zrobi?:
"Strona wygenerowana w 65.7 sekund. Zapyta? do SQL: 8"
_________________
...ale ja się nie znam.
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?t=12772
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2010-11-19, 11:20   

Ja ost nie moge wejsc w ogole na MEKP, jestem jak najbardziej za, tylko GOLDI, czy 20 z?oty nie odstraszy ludzi?? W sumie mala kasa, ale czy 10 nie by?o by lepiej?? Chyba ze to jednorazowa wp?ata na dlugi okres, wiec niech bedzie 20. Wko?cu moze cos sie ruszy w sprawie p?atno?ci ;)
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
wojtas 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 2980
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-19, 11:20   

20 zyli to nie duzo, moge tyle wplacic / glodowac przez to nie bede :jezyk:
a co do statusu klubowicza powiazanego z wplata to mysle ze to dobry pomysl, bo z tego co wyczytalem na forum, dobrowolne skladki raczej nigdy nie przyniosa zadnego rezultatu..
a jak bedzie bat to wiadomo :ok:
20 zl t orownowartosc 2 paczek fajek wiec tragedii raczej nikt nie powinien robic :ksiadz:
GOLDI napisał/a:
przyda?by sie skarbnik

pewnie lista z wplatami i konto, jak przed zlotami
_________________
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?p=221749#221749
 
 
Black 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 1052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-19, 11:36   

Jestem za.

Swoja droga, moze rzeczywiscie fajna bylaby nowa szata graficzna, odswiezyc to.
_________________
http://www.cardomain.com/ride/3859333
 
 
Damian-sonik 
KLUBOWICZ


Pomógł: 12 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 361
Skąd: Kluczbork / Jasienie
Wysłany: 2010-11-19, 11:41   

wuerce napisał/a:
a te? jestem za tak? sk?adk?. Z pi?takiem przesadzi?em - co z tego ?e na forum jest prawie 1300 os?b, jak co najwy?ej po?owa z nich jest jako tak aktywna.
Co do nagr?d na zlotach to sam nie wiem - nie wszyscy je?d?? na zloty, wi?c mog? czu? si? pokrzywdzeni. Mo?e raczej jakie? drobne gad?ety.... tak czy inaczej jestem za zbiorowym poruszeniem.


potwierdzam to co napisa? wuerce, jak s? zloty to przewa?nie mam studia albo brak czasu :? lepszy by?by ju? jaki? gad?et by?oby to bardziej sprawiedliwe, ?e tak zapytam wiem ?e suma sie mo?e zmeni? ale te wst?pne 20z? to op?ata roczna by by?a??
 
 
 
kamil4711 
KLUBOWICZ


Pomógł: 19 razy
Wiek: 46
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 419
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-11-19, 11:46   

Po 20 z? to nie jest du?o , ?eby tylko chocia? cz??? z nas wp?aci?a to by?o by dobrze , finansami mog? w razie czego si? zaj?? , ale musia?bym jeszcze pomy?le? bo na jednym forum ju? jestem skarbnikiem .
 
 
 
wojtas 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 2980
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-19, 11:50   

dajcie spk?j z tymi nagrodami na zlotach i gadzetami bo zaraz zacznie sie znowu wielka dykusja na temat tego co lepsze.. nagrody na zlotach niech beda z pieniedzy ze zlotow!
czy jako uzytkownicy tego forum nie mozemy sie poprostu zrzucic na nowy serwer????
naprawde potrzebne sa jakies prezenty? :wtf:
ida swieta, Mikolaj cos przyniesie...
_________________
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?p=221749#221749
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2010-11-19, 12:47   

Mi nie chodzi ze 20 z?oty to duzo, tylko o to czy nie odstraszy to innych gdyby wp?aty mia?y by? cykliczne np co miesi?c, dam nawet 50 z?oty jak bedzie trzeba... Pytanie... wp?aty raz na rok czy jak to widzicie??
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
Brian 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2011
Wysłany: 2010-11-19, 12:47   

tak czy inaczej fajnie by by?o zrzuci? sie na nowy szybszy serwer ;) i..... Ja bym wr?ci? do poprzedniego wcielenia naszej strony :> czyli strona klubowa + forum ;) :ksiadz:
 
 
Pat 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1289
Skąd: Podkowa Leśna
Wysłany: 2010-11-19, 12:52   

Pomys? jest bardzo dobry, jednak?e my?l? ?e trzeba wszystko dok?adnie przemy?le? ?eby nie by?o ?adnych komplikacji.

Na pocz?tku musimy zdecydowa? czy b?dzie to jednorazowa akcja czy roczna sk?adka cz?onkowska. jestem za sta?? op?at? gdy? taka dora?na jednorazowa pomoc za?atwi problem czasowo, a chyba rozs?dniej by?oby upora? si? z tym raz na zawsze.

uwa?am, ?e uzale?neinie mo?liwo?ci przegl?dania tre?ci forum od dokonania op?aty nie jest zbyt szcz??liwym pomys?em. znacznie to utrudni wst?powanie nowych os?b do klubu i uczyni go zamkni?tym. mimo wszystko trzeba znale?? jakie? ?r?d?o utrzymania forum i klubu na odpowiednim poziomie.

kolejny problem kwestia nadzoru nad tym wp?atami, przydizelania odpowiednich status?w i dysponowania ?rodkami. nawet przy za?o?eniu ?e p?aci? b?dzie "tylko 100" os?b nie spos?b ?eby jedna osoba zapanowa?a nad tym kto op?aci? i ile.

wiadomo, ?e na nadmiar got?wki narzeka? nie mo?na ale r?wnie? nale?a?oby jasno okre?li? zasady dysponowania tymi ?rodkami oraz sposobu rozliczania ich przez "skarbnika" oraz dysponowania "nadwy?k?" - jakie? roczne sprawozdanie np. w my?l zasady kochajmy si? jak bracia liczmy jak ?ydzi...uwa?am ?e na tym tle nie ma sensu pozostawia? jakichkolwiek niejasono?ci gdy? potem pojawi? si? oskar?enia i jakie? zupe?nie niepotrzebne sytuacje.

zaproponowa?bym ankiet? w celu ustalenia mniej wi?cej ?redniej wysoko?ci takiej sk?adki. Osobi?cie uwa?am ?e 20z? nie jest du?? op?at?, ale na dobr? spraw? najwi?kszym problemem jest lenistwo ludzkie i nie ch?? ludzi do dokonywania jakichkolwiek przelew?w (trzeba w??czy? kompute/p?j?? na poczt?/do banku)

to jest zdecydowanie dobra droga ale mam tyle w?tpliwo?ci i kwestii, kt?re trzeba uwzgl?dni?, i? uwa?am ?e powinni?my g??biej si? nad tym zastanowi? i zanim zaczniemy jakie? decyzje podejmowa? nale?a?oby stworzy? kompleksowy plan. og?lniki to du?o za ma?o
_________________
DIAMONDS ARE FOREVER
 
 
 
kolo 
KLUBOWICZ

Pomógł: 29 razy
Wiek: 40
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 292
Skąd: Wałcz
Wysłany: 2010-11-19, 12:56   

Te? jestem za
 
 
 
Black 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 1052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-19, 13:02   

edit : ...
_________________
http://www.cardomain.com/ride/3859333
Ostatnio zmieniony przez Black 2010-11-19, 20:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
IDOG 
KLUBOWICZ


Pomógł: 29 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 940
Skąd: Otmuchów/Wrocław
Wysłany: 2010-11-19, 13:02   

Wed?ug mnie dobry pomys? z t? zrzutk? :ok: Fajnie by by?o gdyby to by?y jakie? cykliczne wp?aty ?eby by?o sta?e ?r?d?o pieni?dzy na serwer i co tam jeszcze b?dzie postanowione, np. rocznie po 20z? albo nawet wi?cej. Na rok to chyba nie jest du?a kwota ?
Szybszy serwer by si? na pewno przyda? bo to jest masakra co si? czasem dzieje z wczytywaniem :|
Jak co? mog? ogarn?? t? zrzutk? i za?atwi? jaki? serwer bo ju? nie raz si? zrzucali?my z kumplami na serwer do CSa :twisted:
A co do wygl?du forum i ewentualnie stronki klubowej jak Brian, wspomnia? to te? jestem za. Wygl?dem mog? si? akurat sam zaj?? je?li to konieczne a i ze stronk? te? by nie by?o problemu je?li bym wygospodarowa? troch? czasu :lol2:
_________________
WARNING: This car is equipped with a turbocharger. Due to possible breathing problems under heavy acceleration, all females are required to remove any tight fitting or constrictive clothing for safety.
Ostatnio zmieniony przez IDOG 2010-11-19, 13:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
regaciarz 
KLUBOWICZ


Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 105
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2010-11-19, 14:14   

mo?na zrobi? dodatkowe ?r?d?o dochodu- sprzedawa? gad?ety klubowe! Kilka wzor?w naklejek, jakie? ramki pod tablice. Co do sk?adki to trzeba zrobi? roczn?, jednorazowa jak ju? kto? wspomina? za?atwi problem tylko na chwil
_________________
5zł na piwo to za mało, ale najtańsze wino wyjdzie!
 
 
franko 
KLUBOWICZ


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1860
Skąd: poddebice
Wysłany: 2010-11-19, 14:29   

regaciarz, podzielam zdanie .
I jestem za .
Chyba bedzie lepiej zrobic ankiete niz kazdy ma sie tu wpypowiadac??
_________________
drążek, sprzęgło, pełny gaz :D
 
 
 
Brian 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2011
Wysłany: 2010-11-19, 14:49   

Co do ankiety my?l? ?e nie ma sensu taka ankieta bo nigdy wszystkich si? nie uszcz??liwi :) i zawsze kto? si? znajdzie kto b?dzie mia? inny pogl?d na t? spraw?. Ankiet by?o ju? setka na ten temat i za ka?dym razem jak zaczynali?my bawi? si? w ankiety nic z tego nie wychodzi?o. Dlatego trzeba podj?? m?sk? decyzje i dzia?a?. Sk?adki widz? coroczne (raz w roku) bo raz w roku p?aci si? za serwer i domeny. Jest nas na tyle du?o ?e powinni?my da? rad? co? zorganizowa? wsp?lnie. Inne kluby te? daj? rade gorsi nie jeste?my ;) Co do ogranicze? kont nie op?aconych my?l? ?e blokada czytania to troch? przegi?cie ale jestem za blokad? pisania post?w w niekt?rych dzia?ach tak jak to ma miejsce na innych forach w PL i USA. Zrobi si? przejrzy?ciej ... i "nowi" nie b?d? zak?ada? 1000 takich samych topick?w bo jak b?dzie trzeba ju? zap?aci? to ... B?d? woleli poszuka? :ksiadz: :amen:
 
 
dariosss
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-19, 18:17   

GOLDI napisał/a:
mia?em proponowac to do dyskusji najpierw z modertatorami/adminami a pozniej na forum ankieta demokratyczna... mysle tutaj o sciagnieciu wszystkim statusu klubowicza i przydzielenie go tym kto oplaci skladke klubowa... myslalem tutaj wprowadzic troche wiecej niz 5 zlotych... myslalem kolo 20z?otych... pieniadzy szly by na serwer i domene... a nadmiar gotowki szed?by na gadzety badz nagrody na zlotach... ewentualnie zapomoga do organizacji zlotu... jest nas na tyle duzo i frekwencja na zlotach to okolo srednio50 samochodow wiec dalo by to okolo 1000zl . na start ewentualnie na pare lat by starczy?o.

status kluczowicza oczywiscie wiazalby sie z ograniczeniami... dzialy warsztatowe wyladowaly by strefie klubowej, i uzytkownik z ulicy nie mialby wgladu do nich... ale tot tylko taka moja propozycja glosno myslac nie przemyslajac wszystkiego


przyda?by sie skarbnik
ktos chetny ?

To zes Goldi pojechal po bandzie...wszystkim sciagnij statusy[nie zapomnij o Adminach i Modach]Pewnie jestes wyborca PIS-u bo takie numery stosuje kaczor.Nawet dzisiaj moge wplacic i 100 zl na serwer[podkreslam serwer] a nie wszyscy jezdza na zloty z roznych powoduch i nie widze powodu zeby tacy klubowicze byli gorsi lub stratni
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-19, 19:00   

Teraz to TYdariosss, pojecha?e? po bandzie.
Przeczytaj uwa?nie od pocz?tku do ko?ca ?e to lu?na rozmowa.
I na boga gdzie ?e? ten PIS w wypowiedzi znalaz?? Goldi ci przypomina PIS ? Klubowicze ci przypomiaj? PIS czy mo?e ECLIPSE przypomina ci PIS. Jessu ... nie pisz wi?cej takich rzeczy !!!


A co do pomys?u to nie robi?bym ?adnych oranicze? . Ew mo?na doda? jaki? inny kolor w nazwie klubowicza i tyle. Przecie? rozchodzi si? o 20 z?.

My?la?em jeszcze ew. o tym ?e ka?dy kto wp?aci sk?adk? b?dzie m?g? umie?ci? og?oszenie w dziale sprzedam/kupi? ale trzeba by by?o to te? przemy?le? :)
_________________
Jeśli się cofam to tylko po to aby wziąć rozbieg ! :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12