Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
nowy server?
Autor Wiadomość
shorty1988
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-20, 08:43   

Ja jestem za pomys?em wprowadzenia sprzeda?y np dywanik?w, naklejek klubowych etd jak to powiedzia? jeden z u?ytkownik?w wcze?niej. Nie czarujmy si?, nie ka?dy wp?aci kas? na konto a takie dodatkowe "gad?ety" do samochodu napewno si? ka?demu przydadz? i przy okazji wspomog? pokrycie koszt?w serwera :ok:
 
 
horyzont 
KLUBOWICZ


Wiek: 41
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 118
Skąd: Kętrzyn/Olsztyn
Wysłany: 2010-11-20, 12:15   

jestem jak najbardziej za zmiana serwera.. oraz skladka.. dajcie tylko numer konta.. ale jesli zrobi sie jakas komuna typu, kto zaplaci ten ma.. to chyba dla zasady tego nie zrobie.. juz w jednym podobnym klubie bylem .. rozpadl sie po tym jak ludzie zaczeli naciskac..
dobrowolne wplaty tak .. wymog klubowy nie..

Wszedzie gdzie uczestnicze, MEKP jest taka odnosnia, najlepsze forum w jakim uczestniczylem, glownie chyba dlatego ze praktycznie kazdy jest rowny.. a teraz jakies podzia?y, kto sypnie ma status klubowicza albo jeszcze bardziej niepowazne VIPa.
Mysle ze wystarczy "Lista osob zas???onych" i posegregowanie osob pod wzgledem wplaty

czekam na rozwoj tematu i podjete decyzje
_________________
mam ogromny potencjał agresywnej ekspansji...
Ostatnio zmieniony przez horyzont 2010-11-20, 12:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PiotrekKRK 
KLUBOWICZ
newbie


Pomógł: 45 razy
Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 2386
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-11-20, 14:39   

horyzont napisał/a:
jestem jak najbardziej za zmiana serwera.. oraz skladka.. dajcie tylko numer konta.. ale jesli zrobi sie jakas komuna typu, kto zaplaci ten ma.. to chyba dla zasady tego nie zrobie.. juz w jednym podobnym klubie bylem .. rozpadl sie po tym jak ludzie zaczeli naciskac..
dobrowolne wplaty tak .. wymog klubowy nie..

Wszedzie gdzie uczestnicze, MEKP jest taka odnosnia, najlepsze forum w jakim uczestniczylem, glownie chyba dlatego ze praktycznie kazdy jest rowny.. a teraz jakies podzia?y, kto sypnie ma status klubowicza albo jeszcze bardziej niepowazne VIPa.
Mysle ze wystarczy "Lista osob zas???onych" i posegregowanie osob pod wzgledem wplaty

czekam na rozwoj tematu i podjete decyzje


podpisuj? si? pod tym czterema ?apami. :ok:
_________________
Stay hungry, Stay foolish!
 
 
wuerce 
KLUBOWICZ


Pomógł: 6 razy
Wiek: 41
Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 652
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 2010-11-20, 15:16   

GOLDI napisał/a:
ale tot tylko taka moja propozycja glosno myslac nie przemyslajac wszystkiego


wi?c nie burzcie si? tak o propozycje podzia?u na zap?aconych i nie zap?aconych.
Po to jest ten temat ?eby to wszystko przedyskutowa?.

Jaki? kompromis trzeba wymy?li?, ja wp?ac? czy tak czy siak, ale wiecie.... to tak jak w pracy biurowej - kupujesz sobie kilogram cukru, albo paczk? herbaty 100sztuk i starcza ci na 3 dni, bo korzystaj? wszyscy. Dlaczego ci co p?ac? mieliby sponsorowa? niep?ac?cych? Bo korzystaliby wszyscy oczywi?cie. Z drugiej strony gdyby faktycznie mia? by? taki dym z tego, to o 20zl chyba nie warto si? a? tak stresowa?.

P?ki co proponuj? zrobi? kosztorys nowego servera i ewentualnie nowej grafy forum, zobaczy? ile wyjdzie, a w tzw. mi?dzyczasie spr?bowa? ogarn?? sytuacj?, tak ?eby nikt nie czu? si? pokrzywdzony.
_________________
...ale ja się nie znam.
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?t=12772
 
 
dariosss
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-20, 15:17   

MATi napisał/a:



dariosss, wp?ata dobrowolna?? Ju? widze jak ka?dy leci i p?aci skoro w zamian nie dostaje nic...Jak chcesz mo?esz tak? wp?ate zrobi? nie widze problemu :>

Tez nie widze problemu.Czytaj...a nie klepiesz po klawiaturze.Przeciez napisalem ze moge wplacic nawet dzisiaj. W zamian nic ?A normalne przegladanie forum a nie czekanie na otwarcie strony pare minut to nic ?

Mo?e dla Ciebie ,ale niekt?rzy chc? naklejki i inne duperele, poza tym wyluzuj i nie spinaj si? tak/MATi
Ostatnio zmieniony przez MATi 2010-11-20, 16:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-20, 15:37   

temat poki co zamykam :) kilka propozycji padlo... musimy sie zastanowic... obliczymy koszty... zaproponujemy rozwiazanie... zrobimy ankiete

niektorych postow nie bede komentowal ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13