Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Klakson
Autor Wiadomość
zmijka-kerim 
zielenina


Wiek: 54
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 56
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2009-01-25, 16:36   Klakson

Witam,mam w mi?ku za?o?ony klakson w stylu retro o wiele cichszy ni? w tirach ale g?o?niejszy ni? w przeci?tnym aucie,czy policjant ma prawo zabra? mi dow?d rejestracyjny za ten w?a?nie (niew?a?ciwy sygna?) czy to jego wymys??
_________________
zmijka-kerim
 
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-01-25, 20:44   

Ja w samochodzie zawsze chcia?em mie? taki klakson, co? pokroju tira, albo nawet g?o?niejszy, ale to spory wydatek... Tyle, ?e nigdy bym nie zlikwidowa? oryginalnego i nie zostawi? tylko tego... Tak samo dziwie si? tobie, ?e nie zostawi?e? ori sygna?u, a ten uruchamia? by? innym przyciskiem. Je?eli nie jest zanadto g?o?ny, to policja raczej nic nie zrobi...
 
 
 
zmijka-kerim 
zielenina


Wiek: 54
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 56
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2009-01-25, 22:05   

Ori s? na swoim miejscu tylko wypi?te z nich przewody,irische sprzedaj? po 15 euro,
_________________
zmijka-kerim
 
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2009-01-26, 11:34   

Ja mam tak? fajn? tr?bk? w gara?u :D Na spr??one powietrze ,od lokomotywy :D Szkoda ,?e nie da sie tego zamontowa? w ecli bo bym troche ludzi straszy? :D
 
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-26, 15:27   

http://www.youtube.com/watch?v=VK_d9n1Vhis ja jestem za takim klaksonem :P
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-01-26, 20:27   

Heh no taka prawda, jakby takim pierdykn?? to mo?e taki pieszy, kt?ry przechodzi przez jezdni? na czerwonym ?wietle w ko?cu by zm?drza?... Obstawiam, ?e po takim sygnale pad?by na ziemi? b?d? dosta?by przyspieszenia rodem z f1... :jezyk: :twisted:

Edit:
Na pewno niekt?rzy z was widzieli ameryka?skie filmiki gdzie kole? je?d??c po mie?cie straszy ludzi z takimi d?wi?kami rodem z poci?g?w heh. Najlepiej jak na jednym, kolesia zatrzyma?a policja i kazali mu otworzy mask? itp (rutynowa kontrola), potem nachyli? si? nad silnikiem i kaza? uderzy? w klakson... Policjant po prostu oniemia?... nawet nie drygn??, ale wygl?da? na nie?le og?uszonego heh
Ostatnio zmieniony przez tony_tr 2009-01-26, 20:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
azuriana
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-05, 13:10   

http://www.abc.com.pl/serwis/du/2003/0262.htm

Rozdzia? 2
Wyposa?enie

? 11. 1. Pojazd samochodowy wyposa?a si?:
(...)
6) w sygna? d?wi?kowy o ci?g?ym i nieprzera?liwym tonie, o poziomie d?wi?ku mierzonym podczas postoju pojazdu z odleg?o?ci 3 m, nie mniejszym ni?:
a) 87 dB (A) - w odniesieniu do motocykla,
b) 96 dB (A) - w odniesieniu do pozosta?ych pojazd?w;
(...)

Przegl?d obejmuje sprawdzenie klaksonu. O ile kto? kto podbi? przegl?d wyt?umaczy si?, ?e modyfikacje niezgodne z ustaw? zosta?y wprowadzone po podbiciu przegl?du technicznego policja przy zabieraniiu dowodu w?a?ciciela nie b?dzie o nic pyta
Ostatnio zmieniony przez azuriana 2009-02-05, 13:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2009-02-05, 14:21   

Cytat:
Przegl?d obejmuje sprawdzenie klaksonu. O ile kto? kto podbi? przegl?d wyt?umaczy si?, ?e modyfikacje niezgodne z ustaw? zosta?y wprowadzone po podbiciu przegl?du technicznego policja przy zabieraniiu dowodu w?a?ciciela nie b?dzie o nic pyta?.
Jak jest bardzo mokro to mi klakson nie dzia?a hehe i nie wiem czemu ot tak poprostu ... :jezyk:
 
 
 
azuriana
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-05, 15:22   

MATi napisał/a:
Jak jest bardzo mokro to mi klakson nie dzia?a hehe i nie wiem czemu ot tak poprostu ... :jezyk:


Wtedy wida? wystaj?c? g?ow? przez okno i s?ycha? krzyk ...uwagaaaa jaddeeeee :hahaha:
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2009-02-05, 19:44   

azuriana napisał/a:
Wtedy wida? wystaj?c? g?ow? przez okno i s?ycha? krzyk ...uwagaaaa jaddeeeee :hahaha:
Taaa jasne .... :hahaha: :hahaha:
 
 
 
wuerce 
KLUBOWICZ


Pomógł: 6 razy
Wiek: 41
Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 652
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 2009-02-05, 21:03   

MATi napisał/a:
Cytat:
Przegl?d obejmuje sprawdzenie klaksonu. O ile kto? kto podbi? przegl?d wyt?umaczy si?, ?e modyfikacje niezgodne z ustaw? zosta?y wprowadzone po podbiciu przegl?du technicznego policja przy zabieraniiu dowodu w?a?ciciela nie b?dzie o nic pyta?.
Jak jest bardzo mokro to mi klakson nie dzia?a hehe i nie wiem czemu ot tak poprostu ... :jezyk:

te? mam ten problem i te? zauwa?y?em, ?e to ma co? wsp?lnego z wilgotno?ci?... na pewno wiem, ?e dzia?a za ka?dym razem jak go ... umyj? (samoch?d, nie klakson)
_________________
...ale ja się nie znam.
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?t=12772
 
 
matim 
KLUBOWICZ


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 1265
Skąd: Giżycko/Warszawa
Wysłany: 2009-12-15, 08:59   

pytanie troche z innej beczki :jezyk: gdzie, sk?d wychodzi kabelek od klaksonu w 2g? bo z seb? za cholere nie mozemy znale?? :wtf:
_________________
BMW E91 320D happy :)
Pacifica 4.0
 
 
BgD 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 616
Skąd: Krosno/Rzeszów
Wysłany: 2009-12-15, 09:59   

wuerce napisał/a:
MATi napisał/a:
Cytat:
Przegl?d obejmuje sprawdzenie klaksonu. O ile kto? kto podbi? przegl?d wyt?umaczy si?, ?e modyfikacje niezgodne z ustaw? zosta?y wprowadzone po podbiciu przegl?du technicznego policja przy zabieraniiu dowodu w?a?ciciela nie b?dzie o nic pyta?.
Jak jest bardzo mokro to mi klakson nie dzia?a hehe i nie wiem czemu ot tak poprostu ... :jezyk:

te? mam ten problem i te? zauwa?y?em, ?e to ma co? wsp?lnego z wilgotno?ci?... na pewno wiem, ?e dzia?a za ka?dym razem jak go ... umyj? (samoch?d, nie klakson)


A mo?e kabelki za?nie?a?e.. przyczyna b?dzie raczej b?acha.. tylko trzeba poszuka? na spokojnie ;)
Ostatnio zmieniony przez BgD 2009-12-15, 10:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-12-15, 15:30   

BgD, zwr?ci?e? uwag? na dat? tego postu? :wtf: :wtf:
 
 
 
seba 
KLUBOWICZ


Pomógł: 32 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 823
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-12-16, 21:11   

matim napisał/a:
pytanie troche z innej beczki :jezyk: gdzie, sk?d wychodzi kabelek od klaksonu w 2g? bo z seb? za cholere nie mozemy znale?? :wtf:


no temat troch? dziwny bo kostki ani ?ladu mo?e zrobi kto? fotk? w kt?rym miejscu wychodzi z instalacji to powinno u?atwi? zadanie bo mo?ne jaki? talent obci?? kable
_________________

IS 220
 
 
 
Michal 
gruba ryba


Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 365
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-21, 15:42   

heheh to jest dopiero klakson :)
http://www.youtube.com/watch?v=slHWxNbenA0
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12