Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
6 bolt a 7 bolt
Autor Wiadomość
Hołek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 16 razy
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 862
Skąd: Kraśnik
Wysłany: 2012-05-12, 18:22   

sorka, ale to znowu zaczyna sie robic smieszne.
rosomak1983 czemu ty nigdy nie dajesz sobie nic wytlumaczyc tylko wiesz najlepiej. Ile kilometrow zrobiles zmodzonym eclipsem? I co ile cos w nim robisz?
Auto ktore nie daje przejechac 10tys km bez usterki uwazam za bardzo awaryjne.
Tłumaczy tu kilka osob cos a ty zawsze "na nie". Tak samo jak mowilem ci z przesylka ze ogladal ja facet ktory zrobil setki takich silników i nie o takich mocach, a ty ze przesadza bo wszystko jest ok. Chlope troche pokory i probuj przyjmowac wiedze innych, a nie zawsze dobrze jest tylko po twojemu.
_________________
BYŁO: Eclipse 2g GS 99;
Talon TSi AWD ~350ps
EVO IV, V, V, V, 4.5, IX, X
JEST: EVO 6 RS i EVO 6 TME
https://www.facebook.com/tomcarmotorsports
 
 
 
rosomak1983 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 1766
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2012-05-12, 19:25   

Niewiem o co masz zal, ale wez mi zacytuj gdzie tutaj w tym temacie ja sie niby przemadrzam ze wiem wszystko albo sie zwyczajnie odczep.
Zadaje nawet pytanie wiec chyba własnie chce sie czegos dowiedziec, wiec o co Ci chodzi. I sie od... odemnie ,nie tylko ja pisze tak samo pisze np Brian i co jego sie tez czepiacie. Moge miec swoje zdanie i bede je miał.
A ty Hołek jak miałes eclipse to nie przypominam sobie zebys pisał ze to jest mega awaryjne auto, jak miałes rwd to pisałes ze rwd jest najlepsze na swiecie i ze AWD do 400kM to nie jest fan, ale nagle jak masz evo to jest to najlepsze EVO z wszystkich generacji dajace mnóstwo frajdy... :roll:
Hołek napisał/a:
Chlope troche pokory i probuj przyjmowac wiedze innych

pewnie ze tak robie ale nie przyjmuje jej slepo. I nie zawsze ktos ma racje we wszystkim pamietaj o tym i nie kazdy wie wszystko, zrozum to. A ja od tego mam wolna wole i moge sie uczyc nawet na błedach jesli zechce...
_________________
Eclipse D27A 4x4 4g63T
6 bolt only.
Life is too short to drive boring cars...
Primera P11 2.0
Ostatnio zmieniony przez rosomak1983 2012-05-12, 19:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hołek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 16 razy
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 862
Skąd: Kraśnik
Wysłany: 2012-05-12, 20:07   

I nadal twierdze że AWD bez 350-400ps nie daje frajdy. W talonie poza przyśpieszeniem jakiejś mega frajdy nie było, bo robił się podsterowny na szybkich wejściach w zakręty, jak będzie z evo się zobaczy czy się spodoba czy nie. Wróciłem do AWD dlatego że zawsze mi się podobało evo i chciałem je mieć.
Co do narzekania poczytaj dokładniej bo nie raz mówiłem że to jest do dupy, to mi się nie podoba, a tamto bym zmienił. Nigdy nie mówiłem że to bezawaryjne auto. Talon poprostu mi nie miał się kiedy psuć dlatego nie musiałem w niego dodatkowo inwestować, za to zapytaj następnego właściciela co myśli o modzonych eclipsach, mimo że chłopak ładował wszystko z najwyższej półki.

Co do fanu nadal uważam że najwięcej daje go RWD ... tyle że jakoś cabrio do mnie nie przemawiało, a na coś co mi się podoba typu skyline czy supra nie mam finansów. Z tego samego względu robie e4 a nie e6 TME czy e5 RS.

Oczywiście że możesz wszystko robić na własną rękę i nikt ci tego nie zabroni, ale podobno lepiej uczyć się na cudzych bo to mniej kosztuje.
_________________
BYŁO: Eclipse 2g GS 99;
Talon TSi AWD ~350ps
EVO IV, V, V, V, 4.5, IX, X
JEST: EVO 6 RS i EVO 6 TME
https://www.facebook.com/tomcarmotorsports
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8