Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Hybryda Pipa :)
Autor Wiadomość
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2007-08-06, 21:33   

W Eclipse mo?na mie? ma?ego dzwona i do wymiany po?ow? samochodu, taki urok tych maszyn, maj? tak? sylwetk? ?e ma?e uderzenie poci?ga za sob? spore zniszczenia, wiem co? o tym. Je?li kto? wymienia po?ow? auta, przed, po lifcie itp. to mo?e by? ze wzgl?du na brak wiedzy, brak dost?pno?ci cz??ci lub p?j?cie na ?atwizn? aby jak najszybciej si? pozby? auta, oboj?tnie jakiego byle nierozbitego. Najwa?niejsza jest prosta pod?u?nica, nie z?amana, nie maksymalnie zdeformowana, tylko elegancko prosta. Reszta to tylko blachy. Jak solidnie zrobione to jest git :ok:
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-08-07, 09:08   

pip co? ty k narobi? ............ zalej atf+3 bo ci si? skrzynie zjebie albo goldi dorwie cie pierwszy... w tematach podanych przez goldiego masz linki gdzie zdoby? olej...

rozrz?d bierz od kiepucziego. nie ma to jak ori.

http://www.vfaq.com/mods/timingbelt-2G-NT.html

tutaj masz jak zrobi? rozrz?d.

ps1. kurna przypominam znowu o opcji "pom?g?" taki ma?y przycisk obok "email" i "pw"
ps2. mam nadzieje ?e ten twoj mechanik kumaty bo b?dzie dupa z tego rozrz?du.... ja swoich tajemnic jak zrobi? rozrz?d nie zdradz? a vfaq nie jest tajemnic?.... powodzenia aby sie bez wyjmowania silnika obesz?o .... jak mechanik stwierdzi tak jak servis robi ?e silnik nale?y wyj?c to zapraszam do siebie.
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
pip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-07, 10:15   

dzieki
rozrzadzik zapewne razem z innymi gratami wezme od kiepucziego - juz ustalilem pewne opcje z nim, wiec jako ze fura duzo nie jezdzic bedzie do czasu dojscia gratow do rozrzadu i filtra oleju w skrzyni biegow to chyba nie zniszcze jej zbytnio :)
mechanior juz wczoraj powiedzial ze da rade zrobic rozrzad bez wyjmowania silnika
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2007-08-07, 20:27   

pip napisał/a:
mechanior juz wczoraj powiedzial ze da rade zrobic rozrzad bez wyjmowania silnika

Moim zdaniem to normalna rzecz wymienia? rozrz?d bezx wyjmowania silnika. :) Mo?e zmie? mechanika? :ksiadz:
 
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-07, 20:33   

jak za wymiane rozrzadu w 420a zaplacilem 250zl a co do wyciagania silnika to tego jeszcze nie slyszalem zeby trzeba bylo wystarczy poduchce wykrecic i bez problemu da sie wymienic hehehe :twisted: do silnika 420a cieszko tylko dostac napinacz chydra?liczny reszta to pikus sam napinacz to koszt okolo 500zl.Jedyne miejsce gdzie mozna jego dostac to jest kiepuczki albo serwis ale tak cena jest z kosmosu i czas oczekiwania.
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-08-07, 22:13   

no wiesz ... us?ysza?em od pewnego goscia co by? u mnie na rozrz?d w 420a ?e by? w servisie gdzie? w wawie i mu 3tysie za sam? robot? policzyli bo trzeba niby silnik wyj?? :hahaha:
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-07, 22:35   

znam tez takie przypadki... jednak rozrzad w 420a to spory kawalek roboty niestety... ja wciaz sie zabrac za to nie moge:)
 
 
pip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-08, 00:32   

dobra z innej beczki - zlokalizowalem chyba dzisiaj sedno problemu z odpalaniem, a wiec zauwazylem ze gdy krece rozrusznikiem i samochod nie odpala przez kilka sekund nastepuje taki klik jakby zalaczanego przekaznika w okolicach konsoli srodkowej i auto odpala i zaraz jak sie zgasi to odpali od razu . Ciekawe czy to jakis przekaznik pompy czy moze jakis element alarmu - jutro zapedzam elektryka do grzebania :)
a swoja droga - jakie jest prawidlowe cisnienie paliwa w 420a bo podejrzewam tez pompe i mam zamiar jutro zrobic testy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13