Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc Przy Eclipse 1Gen.Zawieszenie tylne
Autor Wiadomość
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2008-04-26, 09:35   

Eclipy maja tendencje do pochylania sie na lewo, amerykanie zauwayli to juz dawno i jest wiele postow na ten temat na forach amerykanskich. jednoznacznej dpowiedzi nie dana. najbardziej popularna to jest ta ze zarowno silnik jak i kierowca jest po lewej stronie.
Moj GST tez byl pochylony na lewo, po wymiania amorkow troche sie podniosl ale ogolnie zostalo mu to troche zebyl na lewo przechylony.
 
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-04-26, 23:10   

hmm....ciekawe ciekawe...ja duzo nie waze :lol2: ciekawe co ma na celu to pochylenie w lewo...na zlocie obejrze reszte 1G jak sie one maja do tej teorii :-)
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-04-26, 23:43   

kiepuczi napisał/a:
Eclipy maja tendencje do pochylania sie na lewo, amerykanie zauwayli to juz dawno i jest wiele postow na ten temat na forach amerykanskich. jednoznacznej dpowiedzi nie dana. najbardziej popularna to jest ta ze zarowno silnik jak i kierowca jest po lewej stronie.
Moj GST tez byl pochylony na lewo, po wymiania amorkow troche sie podniosl ale ogolnie zostalo mu to troche zebyl na lewo przechylony.

M?j te? jest przechylony i to zauwa?y?em. Ja sobie tak? g?upaw? teori? wysnu?em ?e przecie? Eclipse to auto sportowe i sie samemu raczej jezdzi wiec moze przechyli? na lewo ,ale z kolei kierowca duzo nie wazy. Czyli co wada konstrukcyjna ,ten typ tak ma czy jest na to rada?
 
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-04-27, 00:05   

jeszcze jedno pytanie...ma to pochylenie jakis wp?yw na jazde ?? przy wiekszych predkosciach chyba tak co ?
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-27, 11:59   

A co osiagasz przeciazenie wieksze niz 1G???? Dopuki zbieznosc i geometria jest oki to bym sobie glowy nie zawracal...
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-28, 10:03   

allias St?d ta nazwa .... Eclipse 1G :hahaha:
Ja my?l?,?e poprostu to troch? tez zalezy od kierowcy,ale jestem ciekaw czy np po wyjechaniu z fabryki ju? tak by?o,czy po jakim? okresie urzytkowania. Efekty pewnie by?y by widoczne po zmianie spr??yn i amork?w,ale mnie samego tez to ciekawi,kiedy jeszcze szuka?em Eclipsa to na allegro mia?em dziwny wstr?t do tych pochyle?c?w....
 
 
HouseM
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-09, 19:56   

potwierdzam "teori? pochylenia" w?a?nie rzuci?em krytyczne spojrzenie na mojego klipsa i faktycznie jest pochylony na lewo :lol2:
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-05-10, 19:01   

hehe widze ze kazdy tak ma...djskat tez tak ma ,jak bylem u niego to pokazalem mu i spojrzal na swojego i "faktycznie" :lol2: hehe
 
 
piotr 
zielenina


Pomógł: 3 razy
Wiek: -60
Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 70
Skąd: ZGIERZ
Wysłany: 2008-05-22, 13:09   

Widocznie wiekszo?? z was koopuluje na tym siedzeniu i s? tego skutki .he..hehhehehe
_________________
Wyprzedaż garażowa części do eclipse 1G ......tel 506 277 665.............Piotr.
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-25, 21:15   

jak mo?na w Ecli Kopulowac na tylnym siedzeniu... To? to...
NIEWYKONALNE!! Tylna kanapa jeszcze ujdzie,ale z bied? :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8